Zainspiruj się Tarkett ID Inspiration w Twoim domu!

Na rynku paneli winylowych istnieje kilka rozwiązań zarówno montażowych, wielkościowych oraz wzorach. W kolekcji Ta…

czytaj więcej

Tarkett wytwarza swoje wyroby, tak aby charakteryzwały się niezwykłą elegancją oraz wysokimi parametrami technicznymi. Inwestycja w panele winylowe tego producenta jest słuszną decyzją, a po odpowiednim montażu poprawią one nie tylko komfort mieszkania, ale też i będą cieszyły oko na przeciągu wielu lat.

Podłoga inspirowana naturą Tarkett ID

Inspiration to kolekcja paneli winylowych charakteryzująca się wzorami desek oraz płytek z naturalnymi odcieniami oraz deseniami. Deski drewniane nadają pomieszczeniom przytulengo oraz ciepłego nastroju, tak porządanego we własnym ,,M”. Gama kolorystyczna zaczyna się na jasnobeżowych odcieniach takich jak ,,Modern Oak Beige”, który rozjaśni oraz optycznie powiększy pomieszczenie, nadając mu jednocześnie skandynawskiego charakteru. Z odpowiednio dobranymi kolorystycznymi dodatkami stworzysz salon lub sypialnię swoich marzeń. Z kolei, te deski o ciemniejszych odcieniach stworzą wyciszająca oraz uspokajającą atmosferę. Dodatkowo, jest to idealne rozwiązanie dla miłośników kontrastu, ponieważ instalując ciemniejszą podłogę możemy pomalować jedną ścianę w jasnym odcieniu, dokupić kilka odznaczających się dodatków i tym wporwadzimy do wnętrza aurę stabilizacji i bezpieczeństwa. Wszyskie wzory inspirowane naturą – drewniane czy kamienne – już zawsze będą się kojarzyć z wysoką jakością. Każda deska oraz płytka stworzona przez Tarkett jest zaprojektowana tak, aby odzwierciedlać najmniejsze szczegóły takie jak rowki, słoje, dzięki czemu nie będzie prawie odróżnialna od prawdziwego drewna czy kamienia.

Tradycyjna metoda montażu na klej

Panele winylowe klejowe to ponadczasowa klasyka remontów dostępna dla przestrzeni prywatnych jak i komercyjnych a nawet przemysłowych! Dzięki grubość warstwy użytkowej wynoszącej 0,7 mm to klejone rozwiązanie sprawdzi się w Twoim korytarzu, biurze czy warsztacie, a jest to potiwerdzone nadanymi klasami użytkowymi 23/34/43, które dokładnie specyfikują, gdzie można ich użyć. Warstwa TopClean XP PUR nadaje panelom zwiększona wytrzymałość na użytkowanie oraz ułatwia dbanie o czystość w nowowyremontowanym mieszkaniu. Montaż na klej wymaga od nas trochę więcej wysiłu oraz umiejętność, ale nie zrażaj się! W razie problemów, skonsultuj się ze specjalistą, a Ty będziesz się mógł cieszyć swoim nowym podłożem.

Kliknij na Tarkett!

Panele winylowe click od Tarkett ID Inspiration 55 są idealnym rozwiązaniem remontowym, w szczególności dla przestrzeni często użytkowanych. Paneke te mają klase użytkową 33/42, potwierdzającą ich możliwość korzystania w domu oraz w przestrzeniach komercyjnych. W związku z tym, motnaż w domu nie stanowi żadnego problemu. Podłogi winylowe ID wytrzymają codziennie użytkowanie krzeseł z kółkami, często używanimi w biurach, częściowo dzięki grubości warstwy wierzchniej wynoszącej 0,55 mm. Dodatkowo, jest ona chroniona warstwą TopClean XP, która jeszcze bardziej zwiększa wytrzymałośc deski oraz jednoczesnie znacznie ułatwia jej czyszczenie. Kolejną zaletą panela winylowego na click jest jego ekspresowy montaż. Wystarczy, że posiadasz podstawowe narzędzia, a powierzchnia jest wyrównana. Wystarczy, że połączysz panele i … już!

Sprawdź najnowsze rozwiązanie technologiczne!

Panele winylowe loose-lay z kolekcji Tarkett ID Inspiration to połączenie naturalnych wzorów z wytrzymałymi rozwiązaniami technicznymi. A do tego, panele loose-lay jest to świeża nowinka w świecie paneli winylowych! Z nimi każda renowacja przebiegnie jak spłatka, nie musisz być specjalistą ani posiadać narzędzi czy akcesoriów. Dzięki instalacji bez kleju podłogę można zacząć użytkować od razu po jej montażu. Jest to kolejna ważna zaleta w stosunku do klejonych produktów, w których należy uwzględnić czas suszenia. Również meble można od razu umieścić na podłodze. To, w połączeniu z przyjaznym dla użytkownika systemem instalacyjnym, sprawia, że podłoga taka jak Tarkett iD Inspiration Loose Lay jest doskonałym wyborem dla majsterkowiczów i rzemieślników. A dzięki dobranym materiałom, panele iD Inspiration Loose Lay są odporne na większość typowych chemikaliów, takich jak te stosowane w środkach czyszczących, a także na kółkach kółek i stopach mebli.

Pokochaj remonty dzięki Tarkett i BRICOFLOR.PL

W sklepie internetowym Bricoflor znajdziesz wyjątkowe wzory i odcienie paneli winylowych. Projektując podłoże do swoich wymarzonych czterech kątów, masz możliwość wyboru spośród kilkunastu różnych marek i ponad 700 motywów i wzorów. W naszym sklepie znajdziesz podłogi winylowe w formie drewnianych paneli oraz płytek ceramicznych, o różnych właściwościach i specyfikacjach technicznych. Oferujemy w jasnych oraz ciemnych odcieniach, które z łatwością dopasujesz do każdej przestrzeni - domowej oraz komercyjnej. Zdajemy sobie jednak sprawę, że wybór spośród tylu wzorów jest trudny, dlatego nasi doradzcy, dostępni pod numerem 0 61 660 15 09 lub poprzez wysłanie wiadomości. Nie jesteś pewien, który wzór najbardziej odpowiada Twoim wnętrzom? Już dziś, zamów usługę wysyłki bezpłatnej próbki i przekonaj się, że nowe wnętrza są na wyciągnięcie ręki.

Plus icon czytaj więcej