Wineo 400 – podłogi w wielu wariantach

Kolekcja Wineo 400 to nowoczesne rozwiązania podłogowe, które są dostępne w nowoczesnej wersji układania na click. …

czytaj więcej
20 / 80 Produkty

Dzięki zróżnicowanym szerokiej ofercie wzorów i kolorów kolekcji Wineo 400, każdy znajdzie coś dla siebie i swojego wymarzonego projektu. Jasne i ciemne, klasyczne i nowoczesne, drewniane i kamienne i wiele innych. Najnowocześniejsza technologia druku sprawi, że na Twoim panelu znajdziesz wzory takie jak nieskończone wzory dębowe, sosnowe czy nawet betonowe! Wiele z paneli winylowych o deseniu drewnianym ma kształt dekoryny, przez co nie sposób ich odróżnić od prawdziwego, drewnianego parkietu, a Twój dom zyska wygląd domku na wsi. Z kolei, wszystkie panele z kamienia mają realne fugi, a pokrycia drewniane są pokryte mikrofazą, która zdecydowanie poprawia optykę desek oraz płytek. Szukasz wyjątkowych podłóg o wyrafinowanych wzorach i kolorach? W takim wypadku, kolekacja Wineo jest właśnie dla Ciebie!

Najlepszy wybór na długie lata!

Panele winylowe Wineo 400 doskonale sprawdzą się w każdym pomieszczeniu Twojego domu czy mieszkania! Zostały one tak zaprojektowane, aby można było je ułożyć w salonie, sypialni, korytarzu czy kuchnii. Co ciekawe, te panele bez problemu można zainstalować w pomieszczeniach wilgotnych takich jak łazienka. Dodatkowym plusem jest dana przez producenta 15-letnia gwarancja na panele do prywatnego użytku. Ale to niewszystko! Projektujesz butik, pokój hotelowy a może mieszkanie? Użyj paneli winylowych Wineo 400, dzięki ich klasie użyteczności 31, a przez wiele lat będziesz się nimi cieszły w miejscu pracy. Kolekcja ta również posiada doskonałe właściwości antystatyczne, dlatego bez problemu możesz je zamontować w pomieszczeniach ze sprzętem komputerowym. Nawet zimną będziesz mógł się cieszyć ciepłym podłożem, dzięki możliwej instalacji desek wraz z wodnym ogrzewaniem podłogowym.

Podłoże o znakomitych cechach technicznych

Zastosowanie paneli Wineo jest prawie nieskończone, ale równie imponujące są ich parametry techniczne. Dzięki 0,3 mm warstwie ścieralnej, powierzchnia panela jest zabezpieczona przez drobnymi zadrapaniami i wymaganiami stawianymi przed nimi w codziennym użytkowaniu. Również, jest ona wysoce odporna na działanie promienie słonecznych, co pozwala cieszyć się ich balskiem przez długie lata po ich zakupie. Ponadto, panele Wineo 400 cechują się klasą ochrony przeciwpożarniczej Bfl-s1, co sprawia, że są one środkiem zmniejszającym palność. Elastyczna powierzchnia panela zapewnia wygodę podczas chodzenia, ale też ochrania je przed zarysowaniami podczas używania miękkich kółek. Nawet meble nie pozostawija na niej śladów!

Łatwa i szybka instalacja na click

Panele winylowe click to niezwykła innowacja w świecie podłóg i pokryć. Nawet bez specjalistycznej wiedzy czy doświadczenia będziesz w stanie ją zamontować. Dzięki praktycznemu i skutecznemu systemowi łącznia, zainstalujesz ją w mgnieniu oka. Wystarczy Ci do tego gumowy młotek, nożyk do cięcia oraz chęci. Sam proces instalacji jest prosy i przyjemny a do tego czysty! Z braku użycia kleju, możesz od razu po montażu korzystać ze swojej nowej podłogi. Przed montażem, ważne jest aby pozostawić panele na 24 godziny w pomieszczeniu aby mogły się one zaaklimatyzować do panującej w pomieszczeniu temperatury. Dodatkowo, powierzchnia na której zostana one zamontowane powinna zostać wyrównana ze wszelki niedoskonałości oraz oczyszczona.

Znajdź swoje panele na BRCIOFLOR.PL

Już dziś zamów swój ulubiony wzór z kolekcji paneli winylowych Wineo 400 i skorzystaj z naszej gwarancji najniższej ceny. Nie jesteś pewien który wzór bądzie najlepszy do Twojego wnętrza? Skorzystaj z możliwości zamówienia darmowej próbki i przekonaj się, że Twoje ulubione dektory będą pasować do nowowyremontowanego domu czy biura! W przypadku panlowania większego zamówienia, skontakuj się z nami telefomicznie lub mailowo, a my stworzymy specjalnie dla Ciebie indywidualna oferte cenową. Czekamy na Ciebie i Twoje zamówienie!

Plus icon czytaj więcej