Wineo 600 Stone – nowoczesność i funkcjonalność

Marzy Ci się kamienna posadzka ale bez wydawania fortuny? Znalazłeś się we własciwym miejscu! Kolekcja Wineo 600 Stone to …

czytaj więcej

Nie znaleziono produktów!

Zmień kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie. Jeśli nadal nie znajdziesz niczego istotnego, odwiedź stronę główną i wypróbuj niektóre z naszych bestsellerów!

W tej kolekcji odnajdziesz przepiękne kamienne wzory, które nadadzą Twoim wnętrzom niezwykłych doznań wizualnych, ale również poznasz ich funkcjonalność. Zainspiruj się podłogą Wineo.

Od klasycznych do nowoczesnych, poznaj wysokiej jakości panele winylowe od Wineo

Wszystkie najlepsze i najpiękniejsze kamienne wzory są dostępne właśnie w tej kolekcji. Płytki Wineo 600 Sone ,,Polar Travertine” z jasną strukturą nie tylko rozjaśni Twoje wnętrze, ale również nada im przyjazny i atrakcyjny wygląd. Z kolei wzór ,,Silver Slate” jest inspirowany łupkową strukturą i jest możliwy do wykorzystania w pomieszczeniach, gdzie chcemy stworzyć nowoczesy nastrój. Kolekcja ,,Brooklyn Night”odtworzy atmosferę rodem z nowojorskiej dzielnicy Brooklyn z industrialnymi i nowoczesnymi pomieszczeniami. Niezależnie od tego, na który wariant z kolekcji się zdecydujesz, Wineo 600 będzie idealnym rozwiązaniem w Twoim mieszkaniu.

Design do salonu, biura i warsztatu

Kolekcji tej nadano 23/32/41 klasę użytkową podłogi. Co to oznacza? To nic innego niż miejsca w których można te podłogi zamontować, a w tym przypadku śmiało wyposaż je w domu, biurze lub przestrzeniach przemysłowym o niskim natężeniu użycia. Dodatkowo, Wineo 600 może zostać zainstalowany w pomieszczeniach, gdzie panuje wilgoć, ponieważ zastosowana technologia sprawia że podłoga nie pęcznieje przy kontakcie z wodą. Dlatego nie warto lekceważyć paneli winylowych przy urządzaniu wymarzonej przestrzeni, ponieważ jest również niezwykle ciepła w dotyku. Co więcej, może być ona montowana wraz z wodnym ogrzewaniem podłogowym. W sektorze komercyjnej doskonale sprawdzi się w biurze czy w butiku, a korzystanie z krzeseł biurowych nie zniszczy jej właściwości. W pomieszczeniach zamontuj ją w umierkowanie użytkowanych miejsiach, takich jak warsztat mechaniki precyzyjnej.

Wysoka jakość techniczna i funkcjona

Panele winylowe Wineo 600 jest dostępna w dwóch różnych rozmiarach oraz w dwóch różnych systemach montażu. Panele winylowe klejone z tego zbioru znajdziesz w rozmiarze 60,96 x 30,48 cm oraz w rozmiarze XL 90 x 45 cm, z kolei wariant click jest dostepny w wielkości 60 x 31,7 cm oraz wielkości XL o 91,4 x 48 cm. Grubość panela winylwego również zależy od systemu jego montażu, opcja na klej ma 2 mm grubości, natomiast deska click jest grubości 5 mm, jednak oba wariaty posiadają solidna warstwę ścieralną wynoszącą 0,4 mm. Dodatkowo, są one uszczelione powłoką PU, która chroni ją przed zarysowaniami i uszkodzeniami oraz ułatwia konserwację. Winyl od Wineo jest wolny od flatanów, został przetestowany pod kątem szkodliwych substacji i emisji oraz ma bardzo dobrą odporność na działanie promieni UV co sprawi, że kolor będzie cieszył wnętrze przez wiele lat! A do tego wszystkiego, producent oferuje 20-letnią gwarancję jeśli położysz je w swoim domu.

Pierwsze wskazówki do montażu

Przed montażem, najpierw musisz odpowiednio przygotować podłoże do montażu kamiennych płytek od Wineo. Usuń stare panele i koniecznie sprawdź czy pojawiły się na nim wszelkie nierówności lub uszczerbki. Jeśli tak, należy je koniecznie wypełnić bądź wyrównać za pomocą odpowiedniego wypełniacza. Przed ułożeniem desek upewnij się również czy powierzchnia jest całkowicie sucha. Jeśli odpowiednio przygotowałeś podłoże, zmierz pomieszczenie w którym panele zostaną zamontowane. Pozwoli to na oszacowanie ilości paneli potrzebnych do użycia a jednocześnie pozwoli na zminimalizowanie strat materiałów. Dodatkowo, odlicz 5 mm od ściany, ponieważ w takiej odległości musi się ona znajdować od wszystkich ścian oraz nieruchomych obietków w pomieszczeniu, takich jak na przykład framuga drzwi.

Szybko i efektowanie czyli montaż paneli na click

Panele winylowe click jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich którzy interesują się majsterkowaniem, projektami DIY ale też nie mają żadnego doświadczenia w przeprowadzaniu renowacji. Dlaczego? Jest ona niezwykle łatwa i szybka w przeprowadzeniu, a po jej zamontowaniu będziesz mógł z niej od razu skorzystać. Warto wspomnieć, że panel nie jest trwale połączony z podłożem, ponieważ to wyłącznie deski dzięki innowacyjnego systemowi ,,pióra” oraz ,,wpustu” są że sobą złączone. Wyrównaj pierwszy rząd paneli do ściany a następnie przytnij ostatnia płytkę położoną w nim, zgodnie z pozostałą odległością pomiędzy ułożonym rzędem a ścianą. Rozpocznij układnie drugiego rzędu – umieść płytkę w rowku wcześniej położonych już płytek pod kątem 30°, upewnij się, że ,,pióro” oraz ,,wpust” znajduja się obok siebie, dokładnie ,,jeden na drugim” oraz obniż ją, lekko naciskając gwintowany rząd. Stabilne połączenie osiągniesz, podnosząc zamek lekkim uderzeniem gumowym młotkiem. W ten sposób możesz położyć podłogę w całym pokoju, a po ułożeniu podłogi możesz ją natychmiast wypróbować.

Klasyczna metoda instalacji dla doświadczonych

Proces montażu paneli winylowych klejonych jest bardziej złożony i wymaga trochę praktyki, ale w tym procesie podłoga jest mocna złączona z podłożem. Aby zainstalować takie panele, potrzebujesz odpowiedniego kleju, najlepiej takiego, który nie zawiera rozpuszczalników oraz ma niską emisje. Najlepszym rozwiązaniem w tej dziedzinie będzie klej na mokro. Panele są układane na całej powierzchni klejącego podłoża. Należy się upewnic, aby użyc wystarczającej ilości kleju, aby tylna strona deski była wystarczająco mokra, ale też nie należy przesadzić z jego ilościa, ponieważ w przeciwnim razie może wystąpic proces ściśnięcia paneli. Następnie ułoż panele na powerzchni z klejem i dociśnij ją używając rolki ręcznej. Na koniec całego procesu, całe podłoże powinno zostać ponownie dociśnięte za pomocą ciężkiego … . Przed rozpoczęciem korzystania z podłogi, poczekaj do momentu całkowitego wyschnięcia kleju.

Wygodne panele Wineo 600 Stone znajdziesz w sklepie online BRICOFLOR!

W naszym sklepie internetowym znajdziesz całą kolekcję paneli winylowych Wineo 600 Stone w najlepszej cenie. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie zapewnimy Ci najwyższe jakościowo produkty w atrakcyjniej cenie. Współpracujemy ze światowymi markami, które w produkcji stosują innowacyjne technologie dopasowane do Twoich potrzeb. Dlatego planując złożenie dużego zamówienia, skontaktuj się z nami – ułożymy dla Ciebie indywidualną ofertę cenową. Dodatkowo, oferujemy usługę darmowej próbki, dzięki której sprawdzisz czy wybrane przez Ciebie wzory pasują do Twojego wymarzonego mieszkania bądź domu. Za pomocą kilku kliknięć nowa podłoga znajdzie się w Twoim mieszkaniu. Za swoje zakupy możesz wygodnie zapłacić kartą kredytową, przelewem lub w systemie PayPal. Planujesz większe zamówienie? Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, a my stworzymy dla Ciebie indywidualną ofertę.  Nie wahaj się! Twój dom zasługuje na nowe panele!

Plus icon czytaj więcej