Wineo 800 – te wzory spełnią Twoje marzenia o pięknych wnętrzach

Kolekcja Wineo 800 obejmuje szeroki wybór atrakcyjnych wzorów. W tej kolekcji znajdziesz dekory z drewna i k…

czytaj więcej
20 / 86 Produkty

Odpowiednia podłoga winylowa dla każdego: wzory od naturalnego drewna do modnej mozaiki

W tej kolekcji masz możesz wybierać od naturalnych, drewnianych projektów do nieco abstrakcyjnych i nowoczesnych. Jeśli szukasz klasycznego wystroju z drewna, to Wineo 800 Wood "Salt Lake Oak" będzie dobrym wyborem dla Ciebie. Dzięki ciepłej kolorystyce, jasne dębowe drewno zapewni każdemu pomieszczeniu przyjazną atmosferę. Mamy także propozycję dla zwolenników nowoczesnego wystroju wnętrz. Wzór Wineo 800 Stone XL "Raw Concrete" wprowadzi urbanistyczny, przemysłowy urok do Twoich pomieszczeń. Powierzchnia paneli bardzo realistycznie oddaje surową, betonową powierzchnię. Podłoga winylowa świetnie nada się do nowoczesnego wystroju wnętrz, oferując przy tym niezliczone zalety: powierzchnia jest miękka i ciepła w dotyku. Ostatni z proponowanych projektów, wzór "Mosaic Light" firmy Wineo 800 oferuje nowoczesną mozaikę w jasnym kolorze. Wybór tego wariantu pozwoli Ci stworzyć ciekawy wystrój, który uatrakcyjni Twoje wnętrza.

Remont salonu, biura czy warsztatu? Podłogi Wineo 800 możesz zastosować wszędzie

Podłogi winylowe Wineo 800 zachwycają nie tylko swoim realistycznym wyglądem, ale także funkcjonalnością. Dzięki wysokim klasom użytkowym 23-42, te podłogi mają wiele ciekawych zastosowań. Zaawansowane technologie pozwalają na instalację paneli winylowych w pomieszczeniach mieszkalnych, komercyjnych, a nawet przemysłu lekkiego. Wineo 800 to właściwy wybór dla Ciebie, niezależnie od tego, które pomieszczenie pragniesz wyremontować. Jeśli szukasz podłogi do pokoju dziennego, w którym często przyjmujesz gości lub do często uczęszczanej sali konferencyjnej, panele winylowe Wineo 800 sprawdzą się tu doskonale. Odporna powierzchnia zniesie nawet wysokie natężenie ruchu. Podobne wymagania mają korytarze – tu także sprawdzi się rozwiązanie niemieckiego producenta. Te panele doskonale spiszą się także w pomieszczeniach przemysłowych o lekkich obciążeniach. Może posiadasz prywatny garaż, warsztat lub niewielki magazyn, który wymaga odnowienia? Przejrzyj wzory Wineo 800, a na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Sprawdzona jakość, dzięki której będziesz cieszyć się podłogami Wineo przez lata

Podłogi z serii Wineo 800 posiadają liczne właściwości techniczne, które zapewniają im funkcjonalność oraz imponującą solidność. Dostępne warianty w montażu na click mają grubość 5 mm, a cieńsze warianty klejone mają grubość całkowitą 2,5 mm. Dzięki odpornej warstwie zużycia 0,55 mm, wszystkie podłogi winylowe z kolekcji Wineo 800 są niezwykle wytrzymałe. Ponieważ powierzchnia podłogi jest pokryta powłoką PU, są one niewrażliwe na plamy i są łatwe w pielęgnacji. Mogą być czyszczone domowymi środkami czyszczącymi. Ponadto te panele możesz z powodzeniem zamontować w pomieszczeniach narażonych na wilgoć. Powierzchnia PU gwarantuje dodatkowo odporność na szkodliwe działanie promieni UV i zapewnia piękny wygląd podłogi na lata. Podłogi LVT Wineo spełniają trzy najważniejsze aspekty bezpieczeństwa: bezpieczeństwo użytkowania, dla zdrowia oraz zakupów. Po pierwsze, panele Wineo 800 mają najlepszą klasyfikację ogniową Blf-s1, co oznacza, że na wypadek pożaru panele są trudnopalne i nie wytwarzają dużych ilości dymu. Po drugie - Produkty Wineo są także bezpieczne dla zdrowia, ponieważ nie zawierają szkodliwych ftalanów. Po trzecie: decydując się na którekolwiek panele Wineo, otrzymujesz 25-letnią gwarancję na użytek domowy.

Wybierz dogodny dla Ciebie system instalacyjny

W zależności od wybranego wzoru, otrzymasz panele winylowe click lub z tradycyjnym montażem klejonym. Niezależnie od wybranej metody instalacji, należy spełnić podstawowe warunki, które zapewnią bezpieczną i poprawną instalację. Przede wszystkim, przygotuj grunt. Wyrównaj i wypełnij wszelkie nierówności i uszczerbki za pomocą odpowiedniego wypełniacza. Wymierz pokój i indywidualnie dopasuj elementy do jego wymiarów. Panele winylowe są niezwykle elastyczne, dlatego ich docięcie nie sprawi Ci większych problemów. Przed przystąpieniem do właściwego montażu, najlepiej pozostaw elementy nowej podłogi na 24h w remontowanym pomieszczeniu, aby nabrały odpowiedniej temperatury. Przy układaniu zachowaj odległość 5 mm od wszystkich ścian i elementów zamontowanych na stałe.

Podłogi winylowe click są odpowiednie także dla początkujących

Kolekcje Wineo 800, Wineo 800 Wood XL i Wineo 800 Stone XL są dostępne w systemie click, zwanym też pływającym. Dzięki innowacyjnej technologii, możesz położyć podłogę za pomocą standardowych narzędzi, bez użycia kleju. Poszczególne deski i płytki są ze sobą połączone za pomocą zatrzasków, ale nie są przyklejone do podłoża. Panele połączysz ze sobą za pomocą pióra i wpustu. Zacznij od położenia pierwszego rzędu ze stroną pióra zwróconą do ściany. Następnie kontynuuj z układaniem drugiego rzędu, ustawiając panel id strony wpustu pod kątem 30 ° i lekko go opuszczając. Do łączenia elementów polecamy zastosowanie prostego, gumowego młotka. W ostatnim rzędzie należy wyciąć panele w zależności od wymiarów Twojego pomieszczenia. Zachowaj odległość 5 mm od ściany. Dużą zaletą systemu podłóg pływających jest fakt, że można z nich skorzystać natychmiast po instalacji!

Podłogi PCV klejone to wybór dla doświadczonych

Proces klejenia paneli winylowych klejonych do podłoża jest nieco bardziej skomplikowany i wymaga doświadczenia. W tym systemie instalacyjnym, podłoga winylowa jest na stałe połączona z podłożem. Aby poprawnie zainstalować pokrycie LVT, najpierw wybierz odpowiedni klej, najlepiej niskoemisyjny i wolny od rozpuszczalników. Ważne jest, abyś zastosował odpowiednią ilość kleju. Zapoznaj się dokładnie z instrukcjami producenta przed nałożeniem warstwy klejącej. Na przygotowane wcześniej podłoże, przyklejaj poszczególne deski lub płytki ściśle przy sobie, unikając przy tym naprężeń. Dociśnij je do powierzchni i wyrównaj wałkiem. Przed pierwszym użyciem podłogi odczekaj odpowiedni czas, pozostawiając klej do całkowitego wyschnięcia.

Zamów panele winylowe Wineo 800 w sklepie internetowym BRICOFLOR!

Tylko u nas znajdziesz pełne kolekcje niemieckiego producenta Wineo. Zapoznaj się z dostępnym wzorami, wybierz odpowiedni dla siebie, a następnie zamów potrzebną ilość z dostawą do domu lub firmy. Aby ułatwić Ci decyzję, oferujemy możliwość zamówienia bezpłatnej próbki wybranego wzoru. Zamów wygodnie z domu i zapłać kartą, przelewem lub w systemie PayPal. Kupując podłogi Wineo w BRICOFLOR, wybierasz najwyższą jakość i długoletnią satysfakcję z wyboru. W przypadku dużych zakupów układamy indywidualne oferty cenowe, które pozwolą Ci na spore oszczędności. W naszym sklepie otrzymasz najlepszą i najbardziej korzystną ofertę. Nie wahaj się – zadzwoń, napisz lub zamów!

Plus icon czytaj więcej