Close icon

Parkiet BASE.59 – atrakcyjne podłogi dla Twojego domu

Wśród podłóg drewnianych parkiety mają szczególny status: nie bez powodu…

czytaj więcej
1 - 7 z 7 Produkty

Łatwy do renowacji parkiet w przyjaznych kolorach

Nic nie jest bardziej denerwujące, niż odkrycie podczas prac renowacyjnych, że parkiet wystaje i blokuje drzwi przez nadmierną wysokość. W takim przypadku drzwi należy przeszlifować lub dostosować nową podłogę. Z drewnianymi podłogami Base.59 to się nigdy nie stanie! Są one dostępne, między innymi, o łącznej grubości 11 mm, co czyni je niezawodnym partnerem projektów renowacyjnych. W tym formacie można wybierać spośród dziewięciu wzorów w postaci desek lub 3-warstwowych paneli. O ile dekory warstwowej podłogi  wypełniają przestrzeń pozytywną energią, podłogi z desek szczycą się klasycznym i  eleganckim  wyglądem. Kolory skupiają się na lekkich i neutralnych odcieniach, które promieniują lekkością i harmonią. Dzięki temu można łatwo łączyć warianty z różnymi stylami wyposażenia. Naturalną teksturę drewna podkreśla zrównoważona gradacja, która pokazuje subtelny pęknięcia i sęki.

Połączenie autentycznego wyglądu i niebywałej trwałości – tylko w parkietach BASE.59

Jeśli chcesz bardziej wytrzymałą podłogę do swojego domu, można również zdecydować się na jeden z pięciu wariantów parkietów o łącznej grubości 14 mm. Mają wytrzymałą warstwę ścieralną o grubości 3 mm, co gwarantuje wysoką wytrzymałość. Wszystkie projekty o tej grubości są w formie desek, dzięki czemu naturalny wygląd drewna jest szczególnie uwydatniony. Poszczególne deski parkietowe są zaopatrzone w podłużne lub zaokrąglone krawędzie ścięcia, które w ten sposób są indywidualnie wyeksponowane, na tle całego parkietu. W tej kategorii znajdziesz warianty w średnio- i ciemnobrązowych odcieniach, które są idealne do stylu rustykalnego. Nie tylko twoje oczy będą zachwycone atrakcyjnym wyglądem parkietu - nawet twoje stopy doświadczą prawdziwej różnicy, dzięki specjalnej obróbce powierzchniowej drewna. W zależności od produktu dostępne jest: szczotkowanie lub struganie struktur.

Układanie parkietu w mgnieniu oka

W dzisiejszych czasach do montażu parkietu, nie koniecznie potrzebna jest cała grupa fachowców, ponieważ  coraz więcej producentów wyposaża swoje produkty w wygodny system zatrzaskowy, którego aplikacja jest możliwa nawet bez większego doświadczenia technicznego. Jest to rodzaj instalacji pływającej, która nie wymaga użycia kleju ani specjalistycznych narzędzi. Nie powinniśmy jednak zapominać o wyłożeniu dodatkowej warstwy izolującej, która wyciszy niechciane dźwięki kroków. Przed montażem parkietu Base.59, należy sprawdzić czy powierzchnia na której będzie układany jest równa i gładka. Aby zapobiec wybrzuszeniom parkietu w przyszłości, należy zachować odstęp 15 mm od wszystkich ścian i stałych komponentów. W celu ułatwienia użyj klinów dystansowych.

Łącz do woli parkiety Base.59 z ogrzewaniem podłogowym

Jeśli chcesz uzyskać większą stabilność podłogi, możesz skorzystać z użycia kleju na całej powierzchni zamiast z pływającej instalacji. Ponieważ podłoże i deski tworzą stabilne połączenie w tym wariancie, nie potrzebujesz izolacji akustycznej. Jeżeli  masz w planach wykorzystanie ogrzewania, dzięki dobremu przewodnictwu cieplnemu parkiet idealnie współpracuje  z systemem ogrzewania podłogowego. Odtąd doświadczysz przyjemnego ciepła, które obiecuje jeszcze więcej relaksu w codziennym życiu.

Odkryj parkiet Base.59 teraz w sklepie Bricoflor!

Dzięki parkietom Base.59 możesz nadać swojemu domowi naturalny urok, bez konieczności rezygnowania z funkcjonalności. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o jakości i wyglądzie desek, zawsze możesz skorzystać z bezpłatnej usługi próbek. Możesz wybrać spośród ośmiu dekorów, a my wyślemy Ci pasujące próbki. Zdecydowałeś się już na konkretny wzór? Zamów je w naszym sklepie internetowym i ciesz się bezkonkurencyjną ceną dzięki naszej gwarancji cenowej. Jeśli potrzebujesz dużej ilości produktów, możesz zaoszczędzić jeszcze więcej! Skontaktuj się z nami i poproś o indywidualną ofertę. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez telefon, e-mail lub formularz kontaktowy. W przypadku pytań lub problemów związanych z zamówieniem, zawsze możesz skontaktować się z nami. Nasi fachowi doradcy rozwieją Twoje obawy i chętnie pomogą Ci we wszystkim!

Plus icon czytaj więcej