Promocja jesienna: 10% na farbę ścienną - do 31 października. Odkryj teraz!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon

KOLEKCJA BENNETT & JONES - MAJESTAT U TWYCH STÓP

Żyć jak rodzina królewska - to jest to, czego wszyscy pragną. Szlachetne, zamkowe deski podłogowe z kolekcji Grand …

czytaj więcej
1 - 8 z 8 Produkty

TWOJE KRÓLEWSKIE WNĘTRZE ZE STYLOWYM PARKIETEM ZAMKOWYM BENNETT & JONES

Osiem dekorów z kolekcji Grand Houses Bennett & Jones nosi nazwy królewskich dynastii i uosabia angielski urok połączony z tradycyjnym rzemiosłem. Kolory oferują wiele możliwości aranżacji wnętrz i obejmują wykwintną paletę brązów i beżów, które są z jednej strony minimalistycznie eleganckie, a z drugiej odważnie rustykalne. Dla jeszcze większej indywidualności i szczególnego charakteru królewskiego parkietu Bennett & Jones, poszczególne modele są starannie sortowane i ręcznie wykańczane. Powierzchnie zamkowych desek podłogowych są szczotkowane, ręcznie strugane co nadaje im bardzo szczególny, autentyczny kolor. Impregnacja naturalnym olejem zapewnia nieskazitelny, naturalny wygląd i odczuwalne wrażenie drewna pod stopami.
Parkiet Bennett & Jones jest klejnotem każdego pomieszczenia dzięki swojemu królewskiemu rozmiarowi i prostej elegancji, a jego naturalny wdzięk pasuje do każdego stylu. Dzięki zastosowaniu mebli i elementów dekoracyjnych w brązach, szarościach i autentycznych kolorach ziemi, uzyskuje się harmonijne wrażenie mieszkania i przyjazną atmosferę. Dzięki kolorowym akcentom zyskujesz więcej życia i dynamiki.

DOSKONAŁA JAKOŚĆ TECHNICZNA DLA SZCZEGÓLNEGO CHARAKTERU POMIESZCZENIA

Oprócz komponentu wizualnego, dużą rolę odgrywa wysoka jakość techniczna kolekcji Bennett & Jones Grand Houses. Deski dostępne są w imponującym rozmiarze 2200x260x15 mm i nadają każdemu wnętrzu szlachetny i królewski charakter, wspierany przez jasne dekory. Dzięki warstwie użytkowej o grubości 4 mm, podłoga pozostaje wytrzymała i odporna nawet w przypadku montażu w pomieszczeniach komercyjnych. Ze względu na znaczną grubość warstwy wierzchniej, podłogi z tej kolekcji mogą być szlifowane co najmniej 2 razy przy normalnym użytkowaniu. W przypadku zastosowania w biurze, naturalna podłoga może z łatwością wytrzymać obciążenie spowodowane dużym ruchem pieszych lub użytkowaniem krzeseł obrotowych. Odporność na ścieranie i uderzenia, to tak prezentują się deski podłogowe z prawdziwego drewna z kolekcji Bennett & Jones Grand Houses, dzięki czemu będą Państwo mogli cieszyć się ich estetyką przez długi czas.
Większe bezpieczeństwo gwarantuje klasa przeciwpożarowa Dfl-s1, dzięki której można wykluczyć możliwość łatwego zapłonu materiału w przypadku pożaru. 30-letnia gwarancja producenta na pomieszczenia mieszkalne utwierdza nas w przekonaniu, że w przypadku tych podłóg nabywamy szczególnie wytrzymałe i odporne podłoże. Bennett & Jones pokazuje, że jest producentem świadomym ekologicznie i dzięki kolekcji Grand Houses Collection spełnia ponadprzeciętnie wymagania norm europejskich, klasyfikując emisję formaldehydu w klasie E1. Królewski komfort: wspaniałe parkiety z kolekcji można idealnie połączyć z ogrzewaniem podłogowym z ciepłą wodą, aby zapewnić przyjemne wrażenia podczas chodzenia.

INSTALACJA PŁYWAJĄCA LUB KLEJONA - WIELOFUNKCYJNA INSTALACJA PODŁOGOWA ZAPEWNIAJĄCA WIĘKSZĄ STABILNOŚĆ

Dzięki zintegrowanemu systemowi zatrzasków, drewniane podłogi Bennett & Jones Grand Houses Castle Parquet mogą być instalowane szybko i łatwo jako podłoga pływająca. Dzięki prostemu systemowi zamykania, każdy laik może to łatwo zrobić w domu. Wszystko, co musisz zrobić, to upewnić się, że podłoże jest suche, czyste i gładkie. Dla większej stabilności parkiet może być również przyklejony na całej powierzchni. Ponieważ instalacja klejowa jest trudniejsza i bardziej skomplikowana niż pływająca, producent zaleca pozostawienie jej profesjonalistom.

PARKIET BENNETT & JONES JUŻ DOSTĘPNY W SKLEPIE INTERNETOWYM BRICOFLOR!

Jeśli przekonała Cię wysublimowana angielska jakość, możesz już teraz zamówić podłogi z kolekcji Bennett & Jones Grand Houses Collection w naszym sklepie internetowym. Przy zakupie skorzystasz z bezkonkurencyjnej gwarancji najlepszej ceny. Przy tak szerokiej gamie eleganckich dekorów do wyboru, zrozumiałe jest, że decyzja może okazać się trudna. Dzięki naszej usłudze bezpłatnych próbek oferujemy Państwu pomoc w podjęciu decyzji. Już dziś zamów kilka próbek i porównaj wygląd i właściwości naszych produktów w zaciszu własnego domu. W przypadku większych ilości chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę! W przypadku dalszych pytań, prosimy o kontakt poprzez e-mail, za pomocą naszego formularza kontaktowego lub telefonicznie na naszą infolinię. Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Plus icon czytaj więcej