szukaj search on website
Porada eksperta
0 61 660 15 09
Pon-pt: 08:30 - 16:30
Help icon
KONTAKT

Joka 128 Loft: fantastyczny parkiet dla Twojego domu

W Joka 128 Loft nazwa spełnia swoją obietnicę: naturalne podłogi nadają Twojemu domowi wygląd nowoczesnego i luksusowego apartamentu na poddaszu. Jednocześnie korzystamy z wieloletniego doświadczenia, które Jordan zawarł w swojej podłodze Joka. Wysoka jakość i wyrafinowane wzornictwo znajdują odzwierciedlenie w 20-letniej gwarancji producenta, którą otrzymujesz na użytek prywatny.

Joka 128 Loft: fantastyczny parkiet dla Twojego domu

W Joka 128 Loft nazwa spełnia swoją obietnicę: naturalne podłogi nadają Twojemu domowi wygląd nowoczesnego i luksusowego a…

czytaj więcej

Nie znaleziono produktów!

Zmień kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie. Jeśli nadal nie znajdziesz niczego istotnego, odwiedź stronę główną i wypróbuj niektóre z naszych bestsellerów!

Szeroki wybór podłóg drewnianych bez kompromisów

128 Loft jest jedną z najbardziej obszernych kolekcji Joki, więc nie musisz iść na kompromis przy wyborze nowej podłogi. Udekoruj swój dom 22 różnymi dekorami według własnego gustu i pozwól się zainspirować ogromną różnorodnością. Na przykład, z deskami w subtelnym beżu, możesz wnieść skandynawski styl do domu, łącząc go z naturalnymi materiałami i jasnymi odcieniami. Jednak deski w kolorze ciemnobrązowym, które szczególnie harmonizują z szarymi meblami, obiecują więcej przytulności. W ten sposób można zintegrować parkiet w salonie, który bez niego wyglądałby na stary lub nudny.

Elastyczne zastosowanie dzięki poręcznemu formatowi

Podłoga jest prezentowana w małym, ale delikatnym formacie, który urzeknie Ciebie i Twoich gości. Deski mają 500 mm długości i 70 mm szerokości, dlatego przypominają szlachetną podłogę statku. Dzięki tym wymiarom podłogę można położyć równomiernie w małych, ale także w większych pomieszczeniach bez widocznego przeciążenia przestrzeni. Układ wąskich desek tworzy również dynamiczne wrażenie, które wypełni twoje mieszkanie żywą atmosferą.

Odporny i trwały parkiet Joka

Znakomita gwarancja producenta przemawia za długą żywotnością parkietu Joka. Ale nawet z przyznaniem klasy ochrony przeciwpożarowej Cfl-s1, która oznacza trudnopalne pokrycia podłogowe, widać, że deski są odporne na różne źródła uszkodzeń. Oprócz solidnej płyty nośnej HDF, przede wszystkim za to odpowiada powłoka na powierzchni. Przy Joka 128 Loft  stosuje się dwa różne warianty: z jednej strony naturalny olej, a z drugiej pokrycie lakierem Velvet. Oba rodzaje obróbki nadają deskom matowy wygląd, który wspiera naturalne ziarno drewna. Za pomocą olejowanych desek można je nawet wyczuć, ponieważ olej nie nakłada się na strukturę. Z drugiej strony, możesz spodziewać się jeszcze łatwiejszej pielęgnacji lakierowanych produktów, ponieważ producent zwraca uwagę na zapewnienie równowagi elastyczności i odporności na odkształcenia. Z tego powodu warstwa lakieru niezawodnie chroni deski przed ścieraniem i zadrapaniami, dzięki czemu będą dobrze służyć przez długi czas. Ponadto antypoślizgowa warstwa wierzchnia parkietu chroni przed wypadkami z powodu poślizgu i zapewnia pewny chwyt na każdym kroku.

 Jak zainstalować podłogi drewniane 128 Loft?

Jak duże naprężenie może wytrzymać podłoga, zależy zasadniczo od wyboru właściwej metody układania. Ze względu na małe rozmiary desek 128 Loft najlepiej nadają się do klejenia na całej powierzchni. Gwarantuje to, że deski pozostaną na miejscu nawet przy większej aktywności i jednocześnie poprawią właściwości akustyczne podłogi. Przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac renowacyjnych należy sprawdzić powierzchnię i skompensować wszelkie nierówności, aby później nie spowodowała wybrzuszenia lub wgnieceń. Podczas instalacji zachowaj odległość około 10 mm od stałych elementów, używając kilku klinów dystansowych. Jeśli nie masz pewności, czy chcesz wykonywać pracę samodzielnie, możesz sprawdzić instrukcje instalacji producenta. W razie wątpliwości należy skonsultować się z profesjonalistą, aby uzyskać satysfakcję z rezultatu na długie lata.

Jeśli masz system ogrzewania podłogowego, który chciałbyś nadal używać, możesz bez wahania połączyć go z nowym parkietem. Ponieważ kolekcja ma odpowiedni charakter ogrzewania podłogowego, dzięki czemu może być stosowana razem z systemami grzewczymi na bazie ciepłej wody. Dzięki temu możesz schlebiać stopom przyjemną temperaturą i cieszyć się maksymalnym komfortem dzień po dniu.

Odkryj teraz wszechstronny asortyment Joka 128 Loft w sklepie Bricoflor!

Dzięki Joka 128 Loft wybierzesz wysokiej jakości parkiet, który zachwyci Cię na długie lata. Jeśli nie możesz się doczekać, kiedy położysz deski podłogowe w swoim domu, możesz wygodnie je kupić w naszym sklepie internetowym, ufając naszej Gwarancji najlepszej ceny. Nie musisz wybierać swojego ulubionego modelu na podstawie zdjęć - dzięki naszej bezpłatnej usłudze próbkowania masz możliwość zobaczenia próbek produktów na własne oczy. Aby to zrobić, zamów kilka interesujących Cię dekorów, a otrzymasz od nas pasujące próbki. Chcesz ozdobić większe powierzchnie stylową podłogą? Następnie skontaktuj się z nami, a jeśli to możliwe, przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę. Skorzystaj z naszej infolinii, formularza kontaktowego lub wyślij e-mail. Oczywiście pomożemy Ci z zamówieniem. Czekamy na Twoją wiadomość!

Plus icon czytaj więcej