Kontakt
Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 08:30 - 16:30

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

Joka 135 Loft: parkiet o żywym wyglądzie

Jeśli chcesz wnieść powiew świeżego powietrza do swojego domu, Joka 135 Loft oferuje doskonałą okazję, aby to zrobić. Wysokiej jakości parkiet inspiruje ekscytującym designem, który nadaje się zarówno do małych, jak i dużych pomieszczeń. Możesz polegać na wieloletniej wiedzy renomowanej niemieckiej marki i liczyć na 20-letnią gwarancję producenta na użytek prywatny.

Dowiedz się więcej

Brak produktów w tej kategorii.

  • Gwarancja najlepszej ceny

    Kupując w BRICOFLOR nie przepłacasz
  • Indywidualne oferty

    Planujesz duży projekt? Zapytaj o indywidualną wycenę!
  • Darmowe próbki

    Zamów do 6 próbek i sprawdź jak wygląda produkt

Niecodzienny format desek - 135 Loft

Z parkietem Joka możesz pozwolić swojej wyobraźni szaleć. Ponieważ deski mają tylko 590 mm długości i 70 mm szerokości, można je układać zarówno w regularny, jak i nieregularny bandaż. W związku z tym, nawet przy tym samym wystroju, można zaprojektować kilka powierzchni inaczej. Możesz wybierać spośród siedmiu różnych wzorów, z naciskiem na deski w bogatym kolorze brązowym. Kolorystyka zapowiada przyjazną atmosferę, która schlebi Tobie i Twoim gościom. Niewielki format desek tworzy dynamiczny wygląd podłogi dna statku, który stymuluje aktywność i dlatego robi dobre wrażenie, szczególnie w jadalni i salonach. Jakże żywa powinna być powierzchnia, możesz samemu zdecydować się na wybór odpowiedniego sortowania. Tutaj możesz wybrać dwa zrównoważone warianty Nature i Classic.

Trwałe podłogi dzięki wysokiej jakości produkcji

Podłoga z prawdziwego drewna nie tylko przekonuje swoim ekscytującym designem, ale jest również całkowicie niezawodna od strony technicznej. Dzięki wewnętrznej płycie nośnej HDF może wytrzymać wiele stresów bez uszkodzenia. Ponadto warstwa ścieralna o grubości 3,5 mm zapewnia, że ​​podłoga będzie dobrze służyć przez długi czas. Jeśli to konieczne, możesz nawet szlifować deski i nadać im nowy blask. Wreszcie, precyzyjnie opracowane wykończenie powierzchni również przyczynia się do sprężystości desek. Dostępne są dwie opcje wykończenia wierzchniej warstwy, naturalny olej i aksamitny lakier, z których oba charakteryzują się matowym wykończeniem. Podczas gdy warianty olejowane uzyskują zauważalne ziarno drewna, wersje lakierowane są szczególnie łatwe w pielęgnacji. Możesz czerpać korzyści z tych wyjątkowych korzyści każdego dnia, jeśli zdecydujesz się na Joka Loft 135 w swoim domu!

Parkiet Joka przyjazny dla środowiska  i Twojego domu

Przy wyborze odpowiedniego parkietu do mieszkania główną rolę odgrywa nie tylko trwałość czy wygląd. Produkt musi być również zdrowy, w przeciwnym razie ucierpi na tym Twoje dobre samopoczucie. Z Joka, wybierasz deski najwyższej klasy, które są specjalnie zaprojektowane do użytku w sektorze prywatnym. Dlatego spełniają wymagania Blue Angel, uznanego znaku jakości dla podłóg przyjaznych dla środowiska. Takie są parkiety charakteryzują się świeżym i czystym powietrzem w pomieszczeniach. Ponadto drewno wykorzystywane do produkcji pochodzi z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony, co minimalizuje wpływ na środowisko. Te zielone funkcje obiecują, że zawsze możesz czuć się komfortowo z podłogą i nie narażasz się na zagrożenia dla Twojego zdrowia.

Praktyczne zalety z właściwą instalacją parkietu

Aby parkiet mógł rozwinąć swoją pełną moc, niezbędna jest profesjonalna instalacja. Ze względu na małe rozmiary desek zaleca się przyklejenie ich na całej powierzchni, aby nie ześlizgnęły się później pod obciążeniem. To, co należy wziąć pod uwagę i jak cały proces jest wykonywany, jest opracowywane w przejrzystej instrukcji instalacji producenta. Możesz również skonsultować się z nim, jeśli nadal nie jesteś pewien, czy sam chcesz przeprowadzić remont, czy zlecić to profesjonalistom. Ale nie tylko dodatkowa stabilność jest przekonującym argumentem dla klejenia na całej powierzchni. Metoda układania zapewnia, że ​​odgłosy kroków nie brzmią tak głośno, a także poprawia przewodność cieplną. Z tego powodu podłoga umożliwia efektywne wykorzystanie ogrzewania podłogowego (z ciepłą wodą), które zapewnia stopom kojące ciepło. W ten sposób możesz zyskać odrobinę luksusu w codziennym życiu, co również powinno zniewalać Twoich gości!

Joka 135 Loft dostępna teraz w Bricoflor!

Dynamiczny design i wyjątkowe cechy Joka 135 Loft przekonały Cię? Nie wahaj się dłużej i zamów wysokiej jakości parkiet bezpośrednio z BRICOFLOR! Z nami czerpiesz gwarancję najlepszej ceny, dzięki czemu możesz zdecydować się na zakup bez irytujących porównań cenowych z czystym sumieniem. Ponadto możesz skorzystać z naszych praktycznych usług. Na przykład skorzystaj z naszej bezpłatnej usługi próbkowania a my wyślemy próbki do tych dekorów, które Cię zainteresowały.  W przypadku dużych ilości produktów możesz uzyskać od nas indywidualną ofertę, która przedstawi jeszcze lepszą cenę dla Ciebie. Wystarczy wysłać do nas zapytanie pocztą lub za pośrednictwem formularza kontaktowego lub zadzwonić do nas. Oczywiście wspieramy Cię również, jeśli nadal potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniej podłogi do swojego następnego projektu. Czekamy na Twoją wiadomość!