Joka 425 LD Calgary: wysokiej jakości parkiet w przyjaznych kolorach

Dzięki swojej ciepłej i dyskretnej tonacji nowa kolekcja Joka 425 LD Calgary zapewnia relaksującą atmosferę, z któr…

czytaj więcej

Nie znaleziono produktów!

Zmień kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie. Jeśli nadal nie znajdziesz niczego istotnego, odwiedź stronę główną i wypróbuj niektóre z naszych bestsellerów!

Niesamowity wygląd parkietu, dzięki detalom – 425 LD Calgary

Kolekcja charakteryzuje się ponadczasowym designem, który łatwo wtapia się w każde otoczenie. Wszystkie dopasowane podłogi drewniane wykonane z dębu, który dzięki swojemu zrównoważonemu wyglądowi może stać się prawdziwym klasykiem. Możesz wybrać spośród dziesięciu różnych dekorów, wszystkie w neutralnym beżu i ciepłym odcieniu brązu. Podłoga tworzy otwartą i zachęcającą atmosferę, która pozwala uznanie gości. Poszczególne deski mają format 2200 x 138 mm lub 2200 x 181 mm, w zależności od stylu pomieszczenia, a zatem nadadzą im wyjątkowego wyglądu. Poprowadzona z boku faza krawędzi podkreśla te imponujące wymiary i jednocześnie zapewnia optyczne powiększenie pomieszczeń. Oprócz wystroju, wszystkie podłogi są dostępne w sortowaniu Natura lub Villa, które dają żywy ogólny obraz z ich naturalnymi różnicami kolorów oraz wzajemnym oddziaływaniem sęków i pęknięć.

Bezpieczna ochrona i wyjątkowa struktura, dzięki naturalnemu olejowi

Również dla Twoich stóp podłoga oferuje fascynujące doświadczenie. Jest to przede wszystkim obróbka powierzchni odpowiedzialna za naturalny olej. Olej wnika w materiał, a nie zostaje na jego powierzchni, uwydatniając tym samym istniejące ziarno drewna. Dlatego możesz poczuć to krok po kroku i cieszyć się naturalną fakturą nowej podłogi. Deski są odpowiednio przygotowane, tak że specjalna opieka nie jest obowiązkowa. Aby uzyskać długotrwały estetyczny wygląd, zaleca się jednak regularne odnawianie warstwy oleju. Ponieważ struktura drewna nie jest pokryta wykończeniem powierzchni, małe zadrapania są mniej zauważalne i można je nawet częściowo naprawić. Dzięki temu możesz cieszyć się eleganckim wyglądem parkietu na długie lata.

Zrównoważona podłoga drewniana Joka dla domowych pomieszczeń

Wiele osób celowo wybiera parkiet, ponieważ jest to produkt naturalny o indywidualnych zaletach. Z tego powodu niemiecka marka Joka przywiązuje wielką wagę do tego, aby ich etapy produkcji były jak najbardziej bezpieczne i przyjazne dla środowiska. A wysiłek jest zdecydowanie wart - ponieważ LD Calgary ma przyjemność przedstawić Państwu certyfikat Blue Angel. Służy to klientom jako wiarygodne wskazanie, że ich nowa podłoga pochodzi ze zrównoważonej produkcji. Ponadto oznacza nie przyczyniające się zanieczyszczenia i niskoemisyjne produkty, które są zatem całkowicie bezpieczne do użytku w domu. Wreszcie dzięki pieczęci możesz mieć pewność, że użyte drewno pochodzi z lasów zarządzanych ekologicznie. Te zielone cechy sprawiają, że podłoga z prawdziwego drewna jest idealnym kandydatem dla tych, którzy dbają o środowisko i chcą umieścić w swoim domu tylko produkty na najlepszej jakości.

Łatwy montaż parketu z systemem Proconnect 5G Click

Podłoga parkietowa firmy Joka przekonuje również, gdy jest zainstalowana. Parkiet jest wyposażony w system instalacyjny ProConnect 5G, który pozwala nawet hobbystom łatwo go zamontować. Deski muszą być ze sobą połączone tylko za pomocą istniejących połączeń kliknięć i ułożone w rzędzie. Aby nie przeszkadzały Ci denerwujące dźwięki, powinieneś użyć w tej formie instalacji pływającej izolacji akustycznej jako podstawy pod deski. W związku z tym należy poświęcić mniej czasu na przygotowanie podłoża w tym samym czasie, ponieważ mata izolacyjna umiejętnie kompensuje małe nierówności. Podczas instalacji upewnij się, że odległość od stałych elementów wynosi około 1 cm. W ten sposób unikniesz wybrzuszeń i nierówności. Ponieważ dąb dobrze przewodzi ciepło, podłoga z prawdziwego drewna jest idealna dostosowania w połączeniu z ogrzewaniem podłogowym (z ciepłą wodą). Musisz tylko wziąć pod uwagę, że temperatura powierzchni nie może przekraczać 27 ° C, ponieważ silne ciepło może uszkodzić materiał.

Joka 425 LD Calgary zamów teraz online w Bricoflor!

Chcesz położyć szlachetny parkiet Joka 425 LD Calgary w swoim domu? Zamów wygodnie swój ulubiony produkt w BRICOFLOR i skorzystaj z naszej praktycznej gwarancji najlepszej ceny. Jeśli nadal wahasz się między kilkoma dekorami, zalecamy naszą bezpłatną usługę próbkowania. Pozwala ona zamówić do ośmiu różnych dekorów, a następnie porównać je w zaciszu własnego domu. Ponadto, jeśli potrzebujesz konkretnego produktu w większych ilościach, możesz również otrzymać indywidualną wycenę od nas. Prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub za pośrednictwem formularza kontaktowego do naszego działu obsługi klienta . Jesteśmy do Twojej dyspozycji, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące asortymentu lub problemów z zamówieniem. Czekamy na Twoją wiadomość!  

Plus icon czytaj więcej