Kontakt
Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 08:30 - 16:30

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

Joka 435 LD Calgary: Elegancki parkiet dla Twojego domu

Joka 435 LD Calgary pochodzi od niemieckich ekspertów w dziedzinie produktów z drewna, teraz kolekcja, która zaopatrzy Twoje mieszkanie w naturalne otoczenie. Dzięki długiej desce podłogowej możesz zaakcentować swoje wnętrze i cieszyć się zapierającym dech w piersiach wyglądem. A ponieważ parkiet Joka jest produkowany zgodnie z najwyższymi standardami jakości, otrzymujesz gwarancję producenta na 20 lat na użytek prywatny przy zakupie.

Dowiedz się więcej

Joka 435 LD Calgary

Brak produktów w tej kategorii.

  • Gwarancja najlepszej ceny

    Kupując w BRICOFLOR nie przepłacasz
  • Indywidualne oferty

    Planujesz duży projekt? Zapytaj o indywidualną wycenę!
  • Darmowe próbki

    Zamów do 6 próbek i sprawdź jak wygląda produkt

Projektuj stylowe pokoje z 435 LD Calgary

Paleta kolorów z kolekcji jest zróżnicowana, dzięki czemu możesz wyposażyć swoje mieszkanie zgodnie z własnymi życzeniami. Oprócz bardziej klasycznych wzorów dostępne są dekory w przyjaznych beżowych i szarych odcieniach oraz rustykalnym brązowym. Z Joka 435 LD Calgary "E8214-4 Szczotkowany Dąb Creme V4” masz również dostęp do jasnego wystroju, który emanuje świeżością i radością życia. Połącz go z białymi lub beżowymi meblami drewnianymi, aby nadać swojej przestrzeni beztroski skandynawski wygląd. Chociaż wielkość desek różni się w zależności od wystroju, zawsze ma minimalną długość 2000 mm. Dlatego parkiet wydaje się szczególnie wysokiej jakości i szlachetny. Podłużne lub obwodowe ukosowanie krawędzi, stosowane w zależności od produktu, wzmacnia to wrażenie dzięki subtelnym połączeniom między deskami. W przypadku podłogi producent kładzie nacisk na deski w sortowaniu Villa. Charakteryzuje się on naturalną grą kolorów i widocznymi sękami, które doskonale uwydatniają charakter materiału.

Wrażliwa struktura dla wyjątkowych doświadczeń

Wszystkie warianty są traktowane na górnej warstwie olejem naturalnym. Pozwala to uwydatnić ziarno drewna, dzięki czemu można je dostrzec na każdym kroku. Ponieważ powierzchnia parkietu jest już odpowiednio przygotowana, nie trzeba dodawać dodatkowej powierzchni po instalacji. Do codziennego czyszczenia można użyć miotły lub odkurzacza. Tylko w przypadku uporczywych zabrudzeń zaleca się przetrzeć deski podłogowe na wilgotno. Aby cieszyć się prawdziwą drewnianą podłogą przez długi czas, możesz również przeprowadzać intensywne czyszczenie co jeden do dwóch lat wraz z odświeżeniem wykończenia powierzchni. Ponieważ górna warstwa ma grubość 3,5 mm, można szlifować podłogę, bez szkody dla jej wyglądu.

Ekologiczna podłoga drewniana od Joki dla Twojego dobrego samopoczucia

Z parkietem Joka nie tylko wybierzesz produkt pierwszej klasy, ale także ekologiczny. Niemiecka firma do produkcji wykorzystuje wyłącznie drewno z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony, czego dowodem jest etykieta FSC. Ponadto 435 LD Calgary nosi nagrodę Blue Angel. Oznacza to nie tylko produkcję przyjazną dla środowiska, ale także wskazuje, że odpowiednie pokrycie podłogowe jest nieszkodliwe dla zdrowia. Dlatego nie ma nic złego w układaniu go w przedszkolu czy innych niezwykle wymagających miejscach. Dodatkowo, niska emisja oparów i zanieczyszczeń sprawi, że powietrze w Twoim domu pozostanie świeże i zdrowe. Dzięki antypoślizgowej powierzchni masz mocny uchwyt na każdym kroku.

Łatwy montaż parkietu z systemem Proconnect

Początkowo instalacja parkietu była zarezerwowana dla profesjonalistów, ponieważ wymagała dużej wiedzy i umiejętności. Ale obecnie fani projektów typu „zrób to sam” mogą spróbować samodzielnego montażu. Jest to możliwe dzięki praktycznym systemom zatrzaskowym, dzięki którym deski mogą być wprowadzane na miejsce w mgnieniu oka. 435 LD Calgary ma również system o nazwie ProConnect. Pozwoli to na układanie bez pomocy specjalisty i przeprowadzenie renowacji w sprawnym tempie. W tej formie instalacji pływającej ważne jest stosowanie odpowiedniej izolacji akustycznej. Sprawia, że ​​odgłosy kroków są mniej słyszalne.

Ponieważ parkiet Joka wszystkie wersje są wykonane z drewna dębowego, podłoga nadaje się do ogrzewania podłogowego. Deski niezawodnie przewodzą ciepło i rozpieszczają Twoje stopy przyjemną temperaturą. Jeśli chcesz ich używać razem z systemem grzewczym, upewnij się, że temperatura nie przekracza 27 ° C, w przeciwnym razie może dojść do uszkodzenia materiału.

Joka 435 LD Calgary dostępna teraz w sklepie Bricoflor!

Z Joka 435 LD Calgary, uzyskaj najwyższej jakości podłogi w swoich czterech ścianach, które przekonują stylowym designem. Wszystkie nasze dekory można znaleźć w doskonałej cenie w naszym sklepie internetowym dzięki naszej gwarancji najlepszej ceny. Ponadto możesz skorzystać z naszych wygodnych usług, składając zamówienie w BRICOFLOR. Należą do nich na przykład bezpłatna usługa próbkowania, która pozwala na zamówienie próbek dla tych wariantów, które Cię zainteresowały do Twojego domu. W przypadku większych ilości produktów możesz również uzyskać indywidualną ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb. Zwróć się do jednego z naszych pracowników. Możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem infolinii klienta, e-mailem lub za pośrednictwem formularza kontaktowego. Nasze kompetentni eksperci chętnie odpowiedzą na pytania dotyczące naszego asortymentu i zamówienia. Czekamy na Twoją wiadomość!