szukaj search on website
Porada eksperta
0 61 660 15 09
Pon-pt: 08:30 - 16:30
Help icon
KONTAKT

Joka 435 SB Kingston: Wysokiej jakości parkiet o dynamicznym wyglądzie

Popularna marka Joka 435 SB Kingston to wysokiej klasy podłoga z twardego drewna, która wyróżnia się żywym designem. Estetyczny wygląd podłogi statku ma swoje zastosowanie zarówno w małych, jak i dużych pomieszczeniach, dlatego idealnie nadaje się do salonu. Z tego powodu otrzymujesz również 20-letnią gwarancję producenta, jeśli używasz parkietu w pomieszczeniach prywatnych.

Joka 435 SB Kingston: Wysokiej jakości parkiet o dynamicznym wyglądzie

Popularna marka Joka 435 SB Kingston to wysokiej klasy podłoga z twardego drewna, która wyróżnia się żywym d…

czytaj więcej

Nie znaleziono produktów!

Zmień kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie. Jeśli nadal nie znajdziesz niczego istotnego, odwiedź stronę główną i wypróbuj niektóre z naszych bestsellerów!

Parkiet Joka dostępny w świetnej odsłonie

W porównaniu z innymi kolekcjami, 435 SB Kingston posiada tylko siedem dekorów. Ale nie daj się zwieść niewielkiej liczbie: Pomimo dość małego wyboru Joka oferuje Ci paletę kolorów na tyle dużą, aby znaleźć odpowiednią podłogę do Twojego mieszkania. Deski są dostępne w delikatnych beżowych, przyjaznych brązowych lub prawie czarnych odcieniach. Prawdziwą atrakcją jest wariant Joka 435 SB Kingston „R3803 Wędzony dąb”, który składa się z barwionego drewna dębowego. Ich ciemne kolory nadają każdemu pokojowi niezrównany charakter, którym  możesz cieszyć się każdego dnia. Elegancki wygląd podłogi drewnianej podkreśla dodatkowo matowe wykończenie powierzchni olejem lub lakierem.

Fascynujący wygląd, dzięki naturalnej strukturze drewna

Większość dekorów jest produkowana w klasycznym systemie sortowania. Charakteryzuje się zrównoważonym ogólnym wyglądem, który podkreśla przetworzone drewno w jego naturalnej teksturze. Chociaż podczas sortowania nie ma pęknięć, widoczne sęki i różnice kolorów zapewniają autentyczny wygląd. Parkiety mogą być używane zarówno do mebli w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym i nie musisz się martwić, że nowa podłoga zbytnio rozprasza Twoją aranżację wnętrza.

Trwały parkiet o zielonej charakterystyce

Wiele osób świadomie wybiera parkiet, ponieważ nie tylko wygląda atrakcyjnie, ale także dlatego, że jest prawdziwym produktem naturalnym. 435 SB Kingston radzi sobie bez szkodliwych substancji chemicznych, dlatego posiada certyfikat Blue Angel, który oznacza niskoemisyjne i przyjazne środowisku pokrycia podłogowe. Ponadto podłoga z prawdziwego drewna otrzymuje oznaczenie FSC. Oznacza to, że użyte drewno pochodzi z zrównoważonego leśnictwa. W związku z tym kolekcja jest przyjazna dla środowiska i może być bezpiecznie używana w prywatnym domu. Dzięki solidnej warstwie użytkowej 3,5 mm może wytrzymać wiele obciążeń i przetrwać wiele lat. Duża grubość górnej warstwy pozwala również szlifować powierzchnię, gdy jest zużyta, bez odsłaniania warstwy środkowej.

Szybka instalacja Kingston 435 SB z Systemem Proconnect

Ponieważ w dzisiejszych czasach coraz więcej osób korzysta z remontów DIY, parkiet Joka jest doskonale zaprojektowany do samodzielnego montażu. Dowodem na to jest system kliknięć ProConnect, który oferuje największą możliwą łatwość instalacji. Do instalacji nie potrzebujesz kleju ani specjalnych narzędzi, ponieważ poszczególne płyty są łączone za pomocą prostych kroków. Chciałbyś samodzielnie poradzić sobie z nadchodzącym projektem renowacji, abyś mógł się dostosować do instrukcji instalacji producenta. Należy wcześniej sprawdzić podłoże pod kątem możliwych nierówności i ułożyć izolację akustyczną jako bazę. Upewnij się, że odległość od stałych elementów wynosi około 10 mm, aby uniknąć ewentualnych wybrzuszeń. Możesz po prostu rozłożyć kilka klinów dystansowych wzdłuż ścian.

Nawet po ułożeniu możesz czuć się całkowicie komfortowo ze stylową podłogą. Wynika to z przydatności ogrzewania podłogowego, dzięki czemu można łatwo korzystać z systemu ogrzewania ciepłą wodą. Aby w materiale nie wystąpiły żadne odkształcenia, temperatura powierzchni nie powinna przekraczać 27 ° C Dlatego należy zawsze ogrzewać deski powoli iw zależności od osiągniętej temperatury.

Joka 435 SB Kingston dostępny teraz w sklepie Bricoflor!

Chcesz użyć stylowego parkietu o wyglądzie podłogi statku Joka 435 SB Kingston w swoim domu? Następnie zamów go za pomocą kilku kliknięć w naszym sklepie internetowym. Nie musisz porównywać cen godzinami, ponieważ nigdy nie płacisz za dużo dzięki naszej Gwarancji najlepszej ceny. Ponadto możesz skorzystać z praktycznych usług, składając u nas zamówienie.  Na przykład, jeśli wahasz się między dwoma dekorami, można je łatwo porównać za pomocą naszej bezpłatnej usługi próbkowania. Wybierasz interesujące Cię wzory, a my wyślemy Ci pasujące próbki. Jeśli masz już na oku konkretny wystrój, który chciałbyś szeroko wykorzystać, skontaktuj się z naszymi pracownikami. Na życzenie możemy zaoferować indywidualną ofertę dla dużych ilości zamówień, która ma jeszcze lepszą cenę. Zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość pocztą lub za pomocą formularza kontaktowego. Chętnie pomożemy również w kwestiach dotyczących naszego asortymentu i procesu zamówienia. Skontaktuj się z naszą kompetentną obsługą klienta i pozwól, aby nasz przyjazny i zmotywowany zespół Cię wsparł!

Plus icon czytaj więcej