Joka 535 SB Kingston Parkiet : Wspaniała podłoga o wyglądzie dna statku

Parkiet prefabrykowany Joka 535 SB Kingston jest wartościowy na wiele sposobów: nie tylko oferuje duży wybór…

czytaj więcej

Nie znaleziono produktów!

Zmień kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie. Jeśli nadal nie znajdziesz niczego istotnego, odwiedź stronę główną i wypróbuj niektóre z naszych bestsellerów!

Kto wybiera podłogę statku Joka 535 SB Kingston, otrzymuje w ten sposób trwały, trójwarstwowy prefabrykowany parkiet, który można umiejętnie dostosować do wymagań pomieszczeń.

Parkiet o wyglądzie podłogi statku w 14 różnych wariantach

Joka 535 SB Kingston wyróżnia się jako produkt w 100% z drewna: składa się z górnej warstwy szlachetnego drewna o grubości 3,5 mm i solidnej środkowej i dolnej płyty z drewna świerkowego. Do dekoracji górnej warstwy szlachetnego drewna możesz wybrać spośród 14 różnych kolorów i popularnych gatunków drewna: klonu, buku, dębu, wiśni i orzecha: od jasnego kremu lub wanilii po oryginalny odcień drewna do wyciszonego czerwonego i brązowego. Dostarczany jako tak zwany projekt V-2 lub V-4 (tylko podłużne lub obwodowe połączenia V) dodatkowo zwiększa atrakcyjność wizualną prefabrykowanego parkietu 535 SB Kingston. Zabieg ten wizualnie powiększy mniejszy pokój lub wygodnie ograniczające dużą salę z rzekomo krótszymi, indywidualnie podświetlanymi deskami podłogowymi.

Właściwy wybór dla różnych gustów: sortowanie i struktura kolekcji parkietów Kingston

Parkiet Joka Kingston jest dostępny w czterech gatunkach. Masz wybór między powściągliwą podłogą o małej ilości sęków Elegancją i Naturą lub rustykalną Villą i wiejską. Oprócz klas, ta gotowa do użycia kolekcja parkietów Joka Kingston pozwala wybrać pożądaną teksturę z trzech różnych odmian: szlifowana, szczotkowana lub unic. Co więcej, Twój parkiet Joka 535 SB Kingston może być zamówiony w trzech różnych rodzajach uszczelnień w zależności od wyboru wystroju, dzięki czemu wysokiej jakości podłoga statku jest albo malowana, dzięki czemu bardzo odporna na ścieranie lub oddychająca a co za tym idzie delikatna dla materiału.

Lakierowany lub olejowany: rodzaje wykończeni parkietów Joka Kingston 535 SB

Joka dokłada wszelkich starań, aby podłogi drewniane były tak trwałe, jak to tylko możliwe, dlatego dopasowała kolekcję podłóg parkietowych Kingston do wszystkich oczekiwań związanych z produktem. W związku z tym Joka 535 SB Kingston to nieskazitelna opcja, bez względu na to, czy chcesz zdobyć elegancką, naturalną podłogę z drewna, czy szukasz wytrzymałej podłogi. Parkiet Joka Kingston spełnia oba oczekiwania, ponieważ jest oferowany w trzech rodzajach powierzchni: Satin, Velvet i Natura Oil. Lakierowane wykończenia Satin i Velvet tworzą błyszczące lub matowe wersje trwałego parkietu, które są szczególnie zalecane w znanych sytuacjach układania. Z drugiej strony delikatny zabieg Natura Oil utrzymuje drewno jako naturalny materiał podłogi statku Joka 535 Kingston oddychającej i chroni go przed szkodliwym wpływem środowiska. Niezależnie od tego, jakie wykończenie wybierzesz dla swojej podłogi, udowodnisz swoim wyborem wielką świadomość ekologiczną, ponieważ cała gama produktów Joka posiada certyfikat FSC i jest całkowicie przyjazna środowisku.

Jeden rozmiar w jednej cenie: Joka 535 SB Kingston

Kolekcja parkietów Joka 535 Kingston jest dostępna we wszystkich wzorach tylko w jednym rozmiarze: 2200 x 209 x 14 mm. Podstawową wersję linii Kingston otrzymujesz w bardzo atrakcyjnej cenie, dzięki czemu masz sprężysty, charakterystyczny i elegancki wykończony parkiet, który na dłuższą metę upiększy Twoją przestrzeń życiową.

Szybki, bezpieczny, nieskomplikowany: montaż parkietu Joka z systemem Proconnect-5G

Wolisz pływającą instalację lub pełne klejenie parkietu? Z Joka Kingston 535 dostępne są obie opcje! Ponieważ innowacyjna technologia ProConnect 5G może być po prostu połączona ze sobą dzięki elastycznym połączeniom opracowanym specjalnie dla każdej deski lub dodatkowo zamontowanym na stałe na podkładzie za pomocą kleju JK 24 - MSP. Ponadto, ze względu na ogrzewanie podłogowe z ciepłą wodą (do 27 ° C), nie musisz się martwić o instalację parkietu Joka 535 SB Kingston. Model można zainstalować na prętach grzejnych w obu typach instalacji, tylko w przypadku instalacji pływającej, należy zwrócić uwagę na zastosowanie między parkietem a grzejnikiem zalecanym przez podkład Joka (podkład JK125 lub JK129). Zastosowanie parkietu Joka na ogrzewaniu podłogowym jest wspierane przez jego niski opór cieplny: zapewnia to nie tylko komfortową sytuację mieszkalną, ale także najbardziej ekonomiczne wykorzystanie. Ta technika zapewnia najwyższą oszczędność czasu, ponieważ instalacja 535 Kingston w domu nie wymaga narzędzi do instalacji w formie pływającej, która przebiega po prostu przez zatrzaskiwanie desek.

Plus icon czytaj więcej