Joka 130 Castle: Parkiet dla spektakularnych pokoi

Deski Joka 130 Castle przekonają nawet największego krytyka: Wysokiej jakości parkiet Joka inspiruje wysoką trwałością i s…

czytaj więcej

Nie znaleziono produktów!

Zmień kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie. Jeśli nadal nie znajdziesz niczego istotnego, odwiedź stronę główną i wypróbuj niektóre z naszych bestsellerów!

Wyrafinowany design w trzech formatach – parkiet od firmy Joka

W kolekcji Castle 130 kryją się trzy rodzaje parkietów, które różnią się przede wszystkim wymiarami desek podłogowych. Wspólne dla wszystkich jest jednak obwodowe fazowanie krawędzi, które nadaje im autentyczny wygląd. Tworząc subtelne połączenia między ułożonymi deskami, prawdziwa drewniana podłoga wyróżnia się wyraźnie spośród tańszych produktów w rolkach. Ponadto wszystkie warianty posiadają matową powierzchnię, która jest uzyskiwana za pomocą naturalnego oleju lub z aksamitnym lakierem, w zależności od produktu. Dlatego deski wyglądają klasycznie i nadają domowi luksusowy charakter. Poniżej przedstawiamy trzy różne opcje:

Wszechstronna podłoga dla apartamentu - 130 Castel L

Deski 130 Castle L można dowolnie wykorzystywać dzięki praktycznemu formatowi: o długości 1400 mm i szerokości 140 mm nadają się zarówno do małych, jak i dużych pomieszczeń. A wybór czterech różnych neutralnych odcieni brązu obiecuje, że nie będziesz musiał rezygnować z najwyższej klasy podłóg w żadnym zakątku domu. Rozpoznawalne różnice kolorystyczne sprawiają, że wyglądają one bardzo naturalnie, dlatego dobrze harmonizują z innymi drewnianymi meblami.

130 Castle XL: Duże deski w różnych wariantach

Złoty środek między różnymi formatami to 130 Castle XL. W ramach tego wyboru deski mają długość 2100 mm i szerokość 190 mm, co daje elegancki wygląd. Wśród dwunastu dekorów znajdziesz zarówno miękkie beżowe jak i rustykalne deski z orzecha i wędzonego dębu. Ponadto dostępnych jest kilka wersji parkietu w spokojnych tonach. Dzięki temu nie masz żadnych ograniczeń w projektowaniu pokoju i możesz w pełni dostosowywać je do własnych pomysłów.

Niebywałe rozmiary parkietów - 130 Castle XXL

Już pod nazwą wyboru 130 Castle XXL staje się jasne, z której funkcji się wyróżnia. Ich deski w formacie XXL to właściwy wybór dla tych, którzy szukają wysokiej jakości wnętrza i chcą naturalnej atmosfery dla swojego domu. Deski o długości 2400 mm i szerokości 240 mm są dostępne w czterech różnych odcieniach, które obejmują zarówno ciepły brąz, jak i jasny beż.

Ekologicznie wykonany parkiet Joka

Dzięki hojnej gwarancji producenta, którą otrzymujesz przy zakupie parkietu Joka, możesz być pewien, że nie będziesz musiał wymieniać desek po kilku miesiącach. Warstwa użytkowa o grubości 3 mm może bezpiecznie wytrzymać obciążenia w salonie i jest bardzo łatwy do czyszczenia, szczególnie w połączeniu z warstwą lakieru. Chociaż podłoga jest zasadniczo wykonana z drewna, nadal jest trudnopalna. Potwierdza to klasyfikację w klasie ochrony przeciwpożarowej Cfl-s1, która jednocześnie oznacza lekki rozwój dymu w sytuacji awaryjnej. Do produkcji renomowana niemiecka marka wykorzystuje drewno pochodzące ze zrównoważonej gospodarki leśnej, aby sprawić jak najmniejszy wpływ na środowisko. Ponadto ich podłogi z prawdziwego drewna są niskoemisyjne i mało zanieczyszczające, dlatego często są używane w pomieszczeniach mieszkalnych. Dzięki tym zielonym cechom 130 Castle spełnia wymagania certyfikatu Blue Angel, który stanowi dowód produkcji przyjaznej dla środowiska.

Najwyższa wytrzymałość z właściwą instalacją parkietu 130 Castle

Aby Twoja podłoga wytrzymała jeszcze większe obciążenia, niezbędny jest wybór odpowiedniej metody układania. Ponieważ podłogi 130 Castle składają się z dwóch warstw, szczególnie zalecane jest klejenie na całej powierzchni. Jeśli nie masz pewności, czy chcesz przeprowadzić remont samodzielnie lub z pomocą specjalisty, możesz zapoznać się z instrukcją instalacji producenta. Zawiera informacje o wszystkich krokach, które należy wykonać, aby zapewnić poprawną instalację. Niezależnie od podjętej decyzji korzystasz z lepszych właściwości akustycznych, które można osiągnąć tylko dzięki instalacji pływającej w połączeniu z podłożem izolacyjnym. Ponadto opór cieplny jest zminimalizowany, dzięki czemu można łatwo korzystać z systemu ogrzewania podłogowego  z ciepłą wodą. W ten sposób dajesz stopom przyjemnie ciepłą powierzchnię do chodzenia i możesz cieszyć się ich relaksującym efektem.

Odkryj teraz produkty Joka 130 Castle w Bricoflor!

Wyprowadź wyrafinowany parkiet do swojego domu dzięki Joka 130 Castle i zapewnij sobie niezawodnego partnera na co dzień! Wszystkie selekcje i dekory można znaleźć w naszym sklepie internetowym, dzięki czemu można łatwo porównać różne wersje. Jeśli zdjęcia Ci nie wystarczą, możesz poprosić o dostarczenie próbki za pomocą naszej bezpłatnej usługi próbkowania. Jeśli wybrałeś faworyta, możesz kupić go w atrakcyjnej cenie od BRICOFLOR - oto, co reprezentujemy dzięki naszej najlepszej gwarancji ceny. Jeśli zamawiasz większe ilości produktu, możesz zaoszczędzić jeszcze więcej: skontaktuj się z naszym zespołem obsługi klienta i poproś o indywidualną ofertę. Można do nas dotrzeć za pomocą maila, telefonicznie lub za pośrednictwem formularza kontaktowego. Oczywiście możesz również zadawać pytania dotyczące naszego asortymentu lub procesu zamawiania. Nasza kompetentna rada ekspertów zajmie się Twoją prośbą i zrobimy wszystko co w naszej mocy byś był zadowolony!

Plus icon czytaj więcej