Close icon

Joka 140 Loft – Dla większej swobody w układaniu parkietu

Chcesz nadać swoim pomieszczeniom indywidualnego charakteru? Z deskami podłogowymi Joka 140 Loft nie może być łatwiej! Pon…

czytaj więcej

Nie znaleziono produktów!

Zmień kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie. Jeśli nadal nie znajdziesz niczego istotnego, odwiedź stronę główną i wypróbuj niektóre z naszych bestsellerów!

1 - 0 z 0 Produkty

Indywidualizm, możliwy dzięki  podłodze drewnianej od Joka

Parkiety z nowej kolekcji Joka zaskakują nie tylko różnorodnością kolorów ale także wymiarami. Seria jest podzielona na cztery różne opcje, z których każdy nadaje się do różnych wzorów instalacji. Dzięki temu możesz łatwo zrealizować swoje pomysły, jeśli chodzi o remont domu.

140 Loft Maxi: duże deski dla Twojego domu

Podłogi 140 Loft Maxi wyróżniają się na tle podłóg, dzięki większym rozmiarom 1000 x 90 mm. Można je układać w zwykły lub nieregularny bandaż, nadając im dynamiczny wygląd podłogi dna statku, co jest szczególnie skuteczne w mniejszych pomieszczeniach. Wybieraj spośród różnych dekorów parkietów w ciepłych odcieniach brązu i ciemniejszych odcieniach. Nie musisz ograniczać się do wypróbowanego i przetestowanego dębu klasycznego, ale możesz również uzyskać dostęp do parkietów wykonanych z akacji lub orzecha włoskiego.

Klasyczna elegancja z 140 Loft Vario

Wybór 140 Loft Vario sprawia, że ​​serce wszystkich tych, którzy nie mają dość prawdziwych drewnianych podłóg w tradycyjnym wzornictwie, bije szybciej. Producent nawiązuje do genezy podłóg za pomocą dekorów i oferuje idealnego kandydata do wzoru w jodełkę. Ponadto możesz zdecydować się na ułożenie o wzorze kostek. Deski są dostępne zarówno w kolorze beżowym, jak i neutralnym i mocnym brązie, dzięki czemu można dostosować swój wybór do kolorystyki mebli. Matowa powierzchnia dodatkowo podkreśla stylowy wygląd podłogi, co gwarantuje wizualną poprawę pomieszczeń.

140 Loft Chevron – deski o wyjątkowym designie

Dla tych, którzy uważają, że tradycyjne wzornictwo jodełek jest zbyt nudne, 140 Loft Chevron stanowi atrakcyjną alternatywę. Deski w przyjaznym beżu można ułożyć w tak zwaną jodełkę francuską, która wyróżnia się od klasycznego wariantu ściętymi deskami. Podłoga jest uszczelniona naturalnym olejem, dzięki czemu można poczuć drewno na stopach. Odpowiednio, producent opiera się na naturalnym wyglądzie drewna, która charakteryzuje się naturalną grą kolorów i niepozornymi sękami. Eleganckie wzornictwo Joka dopełnia obwodowa faza krawędziowa, która podkreśla format każdej pojedynczej deski z jej subtelnymi połączeniami.

Wyjątkowa atmosfera z 140 Loft HKL

Jeszcze bardziej niezwykłe są deski 140 Loft HKL, które już przyciągają uwagę swoim niezwykłym kształtem 720 mm długości do 240 mm szerokości. Ten wybór jest przeznaczony przede wszystkim do mocowania w wyglądzie pionowym, co wynika również z odpowiedniego skrótu w ich nazwie. Ponieważ powierzchnia pokryta jest aksamitnym lakierem, podłoga może przeciwstawić się stresom codziennego życia i przekonać łatwą pielęgnacją. Deski odpowiadają klasycznemu sortowaniu, które łączy zrównoważoną grę kolorów z naturalnymi sękami.

Długoterminowa podłoga – 140 Loft

Parkiet Joka składa się w dużym stopniu z drewna, nie tylko wygląda naturalnie i jest trwały, ale może również w pełni sprostać temu wrażeniu wizualnemu. Warstwa użytkowa o grubości 4 mm sprawia, że ​​podłoga jest bardzo trwała, dzięki czemu można polegać na jej trwałości. Dzięki olbrzymiej wysokości deski wytrzymują jeden lub drugi proces szlifowania, a ich wygląd na tym nie ucierpi. Ponadto klasa ognioodporności Cfl-s1 przyczynia się do tego, że prawdziwa drewniana podłoga nie wymaga wymiany już po kilku latach. Ponadto antypoślizgowa powierzchnia parkietu poprawia poziom bezpieczeństwa w domu i zmniejsza ryzyko poślizgu.

Sposób instalacji parkietu Joka

W jakim wzorze chcesz ułożyć nowy parkiet, producent pozostawia ta decyzję Tobie. Jednak, aby być zadowolonym z końcowego wyniku, należy zwrócić uwagę na właściwy wybór metod podczas instalacji. Tutaj producent zaleca klejenie na całej powierzchni, które zapewnia, że ​​każda deska pozostaje na swoim miejscu. Za pomocą instrukcji układania możesz w spokoju zdecydować, czy chcesz samodzielnie przeprowadzić prace renowacyjne, czy wolisz je wykonać z pomocą profesjonalisty. Klejenie desek opłaci się w każdym przypadku podwójnie, ponieważ nie tylko zapewnia stabilność, ale także obniża opór cieplny. Minimalna odległość między podłogą a powierzchnią gwarantuje, że przy ogrzewaniu podłogowym przyjemna temperatura zawsze dociera do powierzchni. Ta cecha w połączeniu z przydatnością ogrzewania podłogowego do systemów ogrzewania ciepłą wodą obiecują, że już nigdy nie będziesz musiał martwić się o zimne stopy w chłodne zimowe dni!

Joka 140 Loft dostępna teraz w Bricoflor!

Wyrafinowana kolekcja Joka 140 Loft zaciekawiła Cię? Sprawdź ofertę w naszym sklepie internetowym, w którym znajdziesz wszystkie dekory w atrakcyjnej cenie dzięki naszej gwarancji najlepszej ceny. Jeśli nie jesteś pewien, która opcja najbardziej Ci odpowiada, możesz skorzystać z bezpłatnej usługi próbkowania. Dzięki niemu możesz łatwo zamówić próbki do ośmiu różnych dekorów, które możesz porównać na spokojnie we własnym domu. Jeśli Twoja decyzja jest już podjęta i potrzebujesz większych ilości produktów, możesz poprosić nasz zespół obsługi klienta o indywidualną wycenę. Napisz do nas wiadomość za pomocą formularza kontaktowego lub skorzystaj z naszej infolinii dla klientów. Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz dalszej pomocy w wyborze odpowiedniej podłogi. Nasze porady ekspertów poświęcone są Twoim potrzebom  i są po Twojej stronie, aby pomóc!

Plus icon czytaj więcej