Parkiet Tarkett: Zaufaj liderowi rynku

Firma Tarkett jest jednym z największych światowych graczy w dziedzinie podłóg do obie…

czytaj więcej

Nie znaleziono produktów!

Zmień kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie. Jeśli nadal nie znajdziesz niczego istotnego, odwiedź stronę główną i wypróbuj niektóre z naszych bestsellerów!

Wspaniały asortyment grupy Tarkett obejmuje gustowne i praktyczne rodzaje podłóg dla prawie wszystkich zastosowań: w ofercie są jednorodne i niejednorodne podłogi PCV, linoleum, wytrzymałe wykładziny i klasyczne podłogi winylowe, laminaty, parkiety jak również sztuczna murawa i inne powierzchnie sportowe. Ponad 125 lat doświadczenia owocuje w produkcji bezpiecznych dla środowiska, atrakcyjnych i wysokiej jakości rozwiązań dla powierzchni biurowych, sportowych czy mieszkalnych. Tarkett cały czas stara się ulepszyć zarówno jakość życia, jak i rentowność swoich klientów na całym świecie stale.

"Najlepsze doświadczenie w produkcji parkietów" - Więcej niż tylko pusty slogan

Priorytetem Tarkett jest spełnianie indywidualnych potrzeb swoich klientów podczas projektowania zintegrowanych rozwiązań podłogowych. Wszystkie produkty są wyjątkowe i stanowią doskonały wkład w poprawę jakości życia - w domu, w pracy lub w czasie wolnym. Podczas gdy klienci komercyjni korzystają z wysokiej wydajności i rentowności podłóg Tarkett, prywatni użytkownicy cieszą się komfortem, przytulnością, bezpieczeństwem i pewnością siebie w inspirującym otoczeniu. Dzięki szerokiej ofercie Tarkett oferuje swoim nabywcom w około stu krajach, niezrównane doświadczenia i możliwość aranżacji wnętrz. Niezależnie od tego, czy w budynkach biurowych lub sportowych, handlowych czy mieszkaniowych, do budowy lub renowacji starych domów - z ich funkcjonalnymi, wizualnymi i ekologicznymi zaletami, podłogi Tarkett przyczyniają się do zadowolenia nawet najbardziej wymagających klientów.

Parkiet Tarkett to więcej niż tylko podłoga!

Parkiety Tarkett są wykonane z naturalnych materiałów, dlatego też każdy z nich będzie miał swój własny, indywidualny charakter. Drewno jest cennym materiałem, który został zaprojektowany przez naturę, a zatem zachowuje się w fascynujący sposób: pogoda, różne pory roku i klimat nadały drewnu szczególny odcień, barwę i strukturę. Przekonasz się, że jedna i ta sama podłoga parkietowa może wyglądać zupełnie inaczej, w zależności od natężenia światła lub temperatury otoczenia. Drewno jest zatem idealnym surowcem do produkcji podłóg, które są autentyczny i jedyne w swoim rodzaju.

Nowoczesne podłogi z parkietu oferują całą gamę inspirujących rodzajów drewna i dekorów - od stonowanych po żywe, od subtelnych po dominujące, od zaakcentowanego naturalnego drewna po barwne warstwy wierzchnia. Parkiet z serii Tarkett wcale nie jest nudny! Ponadto podczas produkcji stosowany jest lakier Proteco by chronić powierzchnie przeznaczone do często użytkowanych miejsc, które są dostępne w wariantach: lakier Proteco, matowy lakier Proteco Natura i Proteco Hard Wax Oil. Dzięki tej różnorodności parkiety tej firmy będą pasować do każdego możliwego designu.  Utrzymanie i instalacja są bardzo łatwe, z racji odpowiednio dobranych akcesoriów i produktów do ochrony polecanych przez firmę,

Wszystkie drzewa wykorzystywane do produkcji parkietów pochodzą wyłącznie ze zrównoważonej gospodarki leśnej, aby zachować równowagę w naturze. Firma Tarkett przykłada olbrzymią wagę do ochrony środowiska, co potwierdza zdobyty certyfikat Cradle to Cradle Silver, bardzo ceniony w branży. Profesjonalne podejście nie jest jednak żadnym zaskoczeniem, ponieważ Tarkett jest jednym z wiodących producentów drewnianych podłóg z ponad 125 - letnim doświadczeniem.

Tarkett w ofercie Bricoflor: Lider wśród sprzedaży parkietów

Jeśli jesteś zainteresowany parkietem Tarkett na pewno znajdziesz coś dla siebie w naszym sklepie online. Najlepsza usługa i łatwa w nawigacji struktura użytkowania: jest dostępna tylko w sklepie internetowym BRICOFLOR. Tutaj możesz znaleźć to, czego szukasz w krótkim czasie! Sklep przyciąga również najlepszą gwarancją ceny, która dotyczy całego inwentarza. Ponadto ogromna gama parkietów Tarkett gwarantuje, że potrzeby i wizje każdego klienta są brane pod uwagę, a dzięki BRICOFLOR można łatwo i szybko uzyskać komfort w mieszkaniu za pomocą nowego parkietu Tarkett. Wciąż nie jesteś pewny odcienia? Skorzystaj z próbkach i zdecyduj w zaciszu swojego domu. Planujesz większe zakupy? Skontaktuj się z nami a my ułożymy dla Ciebie indywidualną ofertę.

Plus icon czytaj więcej