Ter Hurne Bright Collection – naturalny parkiet

Dla tych, którzy chcą urządzić swój dom w konsekwentnym stylu, Ter Hürne Bright Collection oferuje opty…

czytaj więcej

Parkiet dla Twojego domu z Ter Hürne

Parkiet Ter Hürne charakteryzuje się różnymi odcieniami średniego beżowego brązu, które można łatwo łączyć z różnymi kolorami i stylami wyposażenia. Nic więc dziwnego, że wstępnie wykończony parkiet z 31 dekorami jest największą kolekcją firmy z Münsterland. Paleta kolorów wspiera naturalny efekt drewna, nadając każdemu pomieszczeniu otwarty i przyjazny charakter. Ponadczasowy urok desek podkreśla wystrój w stonowanych kolorach i szare meble. W połączeniu z ciemnoczerwonym lub niebieskim, podłoga wydaje się szlachetna i jednocześnie komfortowa.

Indywidualny projekt z różnymi wersjami

Chociaż wszystkie dekory w kolekcji mają podobny kolor, nadal występują znaczne różnice w wyglądzie i sposobie działania, dzięki czemu można umeblować dom dokładnie tak, jak tego chcesz. Na przykład możesz wybrać pomiędzy żywą 3-warstwową podłogą statku lub deską, która sprawi, że Twoja przestrzeń będzie wyglądać na większą. Możesz sam zdecydować, ile dziurek lub pęknięć można zobaczyć w deskach. Kupując, po prostu szukaj szczegółów sortowania: na przykład cichy wystrój zapewnia niezmącony i równy wygląd, a rustykalny wybór z autentycznym ziarnem i pęknięciami potwierdza jego charakter.

Zdrowe i wygodne mieszkanie z parkietem Ter Hürne

W zależności od produktu powierzchnia gotowego parkietu jest uszczelniona olejem naturalnym, lakierem matowym lub lakierem. Podczas gdy lakierowane dekory są wyjątkowo trwałe i łatwe w pielęgnacji, olejowane wersje zachwycają indywidualnym wyrafinowaniem - na przykład ze szczotkowaną lub struganą strukturą. Wysoką jakość kolekcji można rozpoznać po jakości warstwy użytkowej: można ją szlifować co najmniej dwa razy w żądany sposób, nie uszkadzając podłogi. Jeśli jednak wybierzesz produkt naoliwiony, odradzamy szlifowanie, aby zachować naturalną teksturę materiału.

Odpowiedzialne podejście do środowiska ma dziś coraz większe znaczenie. Dlatego Ter Hürne wykorzystuje wyłącznie drewno pochodzące ze zrównoważonych źródeł, co odzwierciedla wysokie standardy jakości firmy. To samo dotyczy badania przez eko-instytut, któremu producent dobrowolnie poddaje swoje produkty co roku.  Nagroda instytutu testowego dowodzi, że podłoga ma niską emisję zanieczyszczeń, a zatem jest szczególnie dobra dla środowiska. Teraz nogi do góry i ciesz się naturalnym wyglądem i czystym powietrzem.

Łatwa do instalacji drewniana podłoga- z systemem ClickitEasy

Jeśli jesteś zadowolony z własnych projektów remontowych, spraw, by Bright Collection była doskonałym wyborem. Ponieważ producent dostarczył parkiet z nieskomplikowanym systemem zatrzaskowym ClickitEasy, dzięki któremu układanie nawet dla hobbystów jest dziecinnie proste. Nie są potrzebne ani drogie narzędzia, ani kleje! Aby uzyskać optymalny wynik w tak zwanej instalacji pływającej, w pierwszym kroku należy zainstalować odpowiednią izolację od dźwięków uderzeniowych. Podczas mocowania należy zawsze zachować odległość 15 mm od ścian i stałych elementów, aby zapobiec późniejszemu wybrzuszaniu podłogi. Wystarczy użyć kilku klinów dystansowych rozmieszczonych wzdłuż ścian. Dodatkową stabilność płyt można uzyskać dzięki łączeniu na całej powierzchni. Ta metoda układania jest bardziej złożona, ale ma niższy dźwięk uderzenia. Ze względu na dobrą odporność termiczną kolekcja nadaje się do stosowania z ogrzewaniem podłogowym z ciepłą wodą. Ter Hürne przedstawia przyjemnie ciepłą podłogę, która rozpieści twoje stopy!

Zamówienie Ter Hürne Bright Collection dostępne w Bricoflor!

Uzyskaj naturalną paletę kolorów w domu, dzięki Ter Hürne Bright Collection i nadaj swojej przestrzeni przyjazny i zachęcający charakter - po prostu zamów w Bricoflor. Dzięki naszej gwarancji najlepszej ceny zawsze otrzymasz nasze produkty w rozsądnej cenie i jednocześnie skorzystasz z licznych usług! Na przykład z naszej bezpłatnej usługi próbkowania, aby porównać wiele dekorów. Lub skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz dużej ilości produktów, a my sprawdzimy, czy możemy zaoferować Ci indywidualną ofertę na jeszcze lepszych warunkach. Zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość e-mailem lub korzystając z naszego praktycznego formularza kontaktowego. Nawet w przypadku pytań dotyczących zamówienia nasze kompetentne porady są dostępne w każdej chwili. Czekamy na Ciebie!

 

Plus icon czytaj więcej