Close icon

TER HÜRNE CONTOURS COLLECTION - NOSTALGICZNE MOTYWY PARKIETU

Parkiet jest ponadczasowy. Udowadnia to ekspert Ter Hürne…

czytaj więcej
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
1 - 10 z 10 Produkty

PRZYTULNE POMIESZCZENIA Z KOLORAMI I FAKTURAMI PARKIETU TER HÜRNE

Kolekcja Contours Ter Hürne prezentuje klasykę wśród parkietów prefabrykowanych w nowej odsłonie. Producent okleja każdą lamelkę skosem Contura, tworząc naturalny wygląd deski. W połączeniu z wybranymi kontrastami drewna, parkiet ten jako całościowa koncepcja tworzy szlachetną i wartościową jakościowo podłogę do Państwa pomieszczeń mieszkalnych. Podłoga listwowa Contura dostępna jest w 10 wybranych kolorach wzorniczych. Paleta kolorów obejmuje naturalne odcienie dębu, od jasnych do dyplomatycznych ciemnych odcieni piaskowo-szarych i brązowych. Rustykalne meble i mocne kolory ścian szczególnie dobrze wyglądają w połączeniu z tym splotem i dekorem Ter Hürne Contours Collection "P08 Oak design sand brown".

Ten uniwersalny parkiet jest dostępny w korzystnym rozmiarze 2390 x 200 mm. Dzięki miękkiej, szczotkowanej i naturalnie olejowanej powierzchni, parkiet gotowy do układania dopasowuje się praktycznie do każdego stylu wyposażenia wnętrz. Miękkie szczotkowanie i skosy na całym obwodzie tworzą modny "zużyty" wzór i oprócz doskonałego wyglądu oferują autentyczne wrażenia dotykowe. Dzięki kolekcji Contours firmy Ter Hürne zyskują Państwo trwałe podłogi w stylu i z klasą.

PROSTY I INNOWACYJNY MONTAŻ PARKIETU Z CLICKITEASY

Ponieważ wiele osób coraz częściej bierze prace remontowe we własne ręce, ekspert w dziedzinie podłóg opracował prostą technikę łączenia DYI dla swoich parkietów. CLICKitEASY działa na zasadzie zamka kluczowego, gdzie krawędzie czołowe deski blokują się wzajemnie pod wpływem lekkiego nacisku. Dzięki temu systemowi można łatwo zainstalować podłogę samodzielnie w domu metodą pływającą, bez użycia kleju i narzędzi. Należy jednak pamiętać, że w przypadku tej formy instalacji konieczna jest izolacja akustyczna, aby zoptymalizować akustykę pomieszczeń w domu. Dla większej stabilności można oczywiście przykleić gotowy parkiet na całej powierzchni. Kolekcja Contours Ter Hürne może być łączona z wodnym ogrzewaniem podłogowym, dzięki czemu nie będziesz musiał rezygnować z przyjemnego ciepła pod stopami.

WYJĄTKOWA JAKOŚĆ PARKIETU

Elegancki parkiet to nie tylko wizualna poprawa wyglądu Państwa pomieszczeń. Oprócz znaku Eco-Institut dla szczególnie niskoemisyjnych wykładzin podłogowych, ekspert z Münsterland otrzymał teraz także nagrodę Błękitnego Anioła. Dlatego kupując parkiet Ter Hürne mają Państwo pewność, że spełnia on wysokie standardy w zakresie właściwości ekologicznych, zdrowotnych i użytkowych. Ponadto, kupując podłogę z prawdziwego drewna przyczyniasz się do ochrony środowiska, ponieważ do jej produkcji wykorzystywane jest wyłącznie drewno z lasów o zrównoważonej gospodarce leśnej. Wygodny, bezpieczny i zdrowy - taki jest parkiet firmy Ter Hürne.

KUP STYLOWĄ KOLEKCJĘ CONTOURS OD TER HÜRNE W BRICOFLOR!

Przekonałeś się do nowo odkrytej klasyki kolekcji Contours Ter Hürne i chcesz nadać swojej przestrzeni życiowej nowy akcent? W naszym sklepie internetowym BRICOFLOR możesz obejrzeć wszystkie wzory. Jeśli jesteś entuzjastą więcej niż jednego wariantu, daj nam znać! Dzięki naszemu bezpłatnemu serwisowi próbek, możesz obejrzeć do sześciu wzorów zamawiając je do swojego domu. W ten sposób mają Państwo pożądany model bezpośrednio przed oczami i mogą osobiście przekonać się o jego wysokiej jakości. Jeśli któryś ze zdrowych i ponadczasowo eleganckich wzorów przypadnie Ci do gustu, możesz skorzystać z dodatkowych korzyści, zamawiając w naszym sklepie internetowym - na przykład z gwarancji najlepszej ceny, która obiecuje Ci zawsze korzystną cenę. W przypadku dalszych pytań i próśb można się z nami skontaktować telefonicznie, pocztą lub poprzez formularz kontaktowy. Cieszymy się na spotkanie z Państwem!

Plus icon czytaj więcej