Kontakt
Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 08:30 - 16:30

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

TER HÜRNE GRAND NATURALS COLLECTION - CZYSTA NATURA DLA TWOJEGO DOMU

Parkiet z kolekcji Grand Naturals marki Ter Hürne charakteryzuje się różnorodnością naturalnych i kontrastujących ze sobą produktów o bardzo dobrych właściwościach technicznych. Z tymi wykładzinami podłogowymi możesz oczekiwać wizualnego bogactwa i doskonałej jakości. Producent jest przekonany o trwałości swoich gotowych podłóg i oferuje Państwu gwarancję producenta do 30 lat przy użytku domowym.

Dowiedz się więcej

Ter Hürne Grand Naturals Collection

  • Gwarancja najlepszej ceny

    Kupując w BRICOFLOR nie przepłacasz
  • Indywidualne oferty

    Planujesz duży projekt? Zapytaj o indywidualną wycenę!
  • Darmowe próbki

    Zamów do 6 próbek i sprawdź jak wygląda produkt

BARWNA RÓŻNORODNOŚĆ NATURY W TWOIM DOMU DZIĘKI PARKIETOM TER HÜRNE

Wysokiej jakości deski z kolekcji Ter Hürne Grand Naturals występują w wielu naturalnych kolorach, które pasują praktycznie do każdego stylu wnętrza. Do wyboru jest dziewięć dekorów dębu i orzecha, które dzięki szarym i ciemnobrązowym odcieniom wyglądają szczególnie elegancko i stylowo. Cechą szczególną tej kolekcji jest naturalny wygląd i uszczelnienie naturalnym olejem, a także różne sposoby obróbki powierzchni. Ciemny i żywy orzech włoski jest od dziesięcioleci jednym z najcenniejszych gatunków drewna. Model Ter Hürne Grand Naturals Collection "S08 Orzech włoski" nada Twoim czterem ścianom szczególnie efektowną i luksusową atmosferę. W połączeniu z kontrastującymi srebrnymi dekorami i elementami świetlnymi, ta królewska podłoga prezentuje się szczególnie korzystnie.

RÓŻNORODNOŚĆ ASORTYMENTU DLA UZYSKANIA NATURALNEGO WRAŻENIA

Podczas gdy naturalnie olejowane powierzchnie i obwodowa V-fuga dla urzekającego wzoru układania parkietu z prawdziwego drewna są określone przez producenta, Ty tworzysz swoją szczególną atmosferę w mieszkaniu poprzez różne wizualne cechy podłogi. Szczególnie fani chodzenia boso będą zadowoleni z trzech różnych efektów: wyrazistego, zrównoważonego i cichego. W zależności od stylu aranżacji wnętrza można wybrać pomiędzy zwiększoną lub zmniejszoną liczbą widocznych sęków i bieli. Duży format desek o wymiarach 2190 x 162 mm i 2390 x 200 mm ma naturalny, ponadczasowy wygląd i w widoczny sposób podkreśla ciepłą i naturalną nutę kolekcji ter Hürne Grand Naturals.

IMPONUJĄCA STABILNOŚĆ I ZDROWE ŻYCIE Z KOLEKCJĄ GRAND NATURALS

Parkiet Ter Hürne nie tylko poprawi wygląd Państwa mieszkania, ale dzięki 100% zawartości drewna przyczyni się również do zdrowego klimatu w pomieszczeniach. Osiąga się to poprzez regulację wilgotności powietrza w pomieszczeniu poprzez wchłanianie jej przez podłogę dębową lub orzechową i ponowne jej oddawanie. Ekspert w dziedzinie podłóg z Münsterland został wyróżniony pieczęcią Eco-Institut za swój szczególnie niskoemisyjny parkiet. Ponadto do produkcji wykorzystywane są wyłącznie surowce pochodzące ze zrównoważonej gospodarki leśnej, co jest wyrazem przywiązania firmy do jakości i wysokich standardów.
Mimo że deski Ter Hürne są prawdziwym produktem naturalnym, nie muszą się Państwo martwić o ich trwałość i wytrzymałość. W przypadku kolekcji Grand Naturals można polegać na solidnej warstwie użytkowej parkietu o grubości 3,5 mm, która jest w stanie wytrzymać naprawdę wiele. Właśnie dlatego, że produkty z tej kolekcji charakteryzują się naturalnie olejowaną powierzchnią, odradzamy Państwu szlifowanie tych dekorów z jednego ważnego powodu. Zamiast tego można konserwować deski poprzez odnawianie warstwy oleju co rok do dwóch lat.

ŁATWY MONTAŻ PARKIETU DZIĘKI OPATENTOWANEMU SYSTEMOWI ZATRZASKÓW

Parkiety z kolekcji Ter Hürne Grand Naturals mogą być układane pływająco lub klejone na całej powierzchni. Pierwszą z nich możesz z łatwością wykonać samodzielnie, ponieważ dzięki specjalnie opracowanemu systemowi montażu CLICKitEASY wystarczy kilka zręcznych ruchów, aby Twoja wymarzona podłoga nabrała właściwego kształtu w krótkim czasie. Ułożenie izolacji przeciwdźwiękowej przed rozpoczęciem prac ochroni Państwa przed uciążliwymi odgłosami chodzenia. Kolejną ważną cechą tej podłogi jest to, że parkiet Ter Hürne jest kompatybilny z wodnym ogrzewaniem podłogowym, co gwarantuje Państwu przyjemnie ciepłą podłogę pod stopami!

ODKRYJ KOLEKCJĘ TER HÜRNE GRAND NATURALS W SKLEPIE BRICOFLOR!

Dzięki stylowym deskom z kolekcji Ter Hürne Grand Naturals możesz wprowadzić czystą naturę do swoich czterech ścian. W naszym sklepie internetowym mogą Państwo zapoznać się z każdym indywidualnym wzorem. Dzięki bezpłatnemu serwisowi próbek, masz możliwość zamówienia do sześciu dekorów, które wyślemy do Twojego domu. Jeśli przekonają się Państwo do jednego lub kilku modeli, mogą Państwo skorzystać z naszej gwarancji najlepszej ceny przy zawsze atrakcyjnych cenach przy zamawianiu wysokiej jakości gotowych parkietów z BRICOFLOR. Jeśli planujesz większe prace remontowe i potrzebujesz odpowiednio większej ilości produktu, skontaktuj się z naszym kompetentnym doradztwem i uzyskaj indywidualną ofertę na jeszcze korzystniejszych warunkach. Skontaktuj się z nami w tej sprawie - telefonicznie, mailowo lub za pomocą formularza kontaktowego. Czekamy na Twoją wiadomość!