TER HÜRNE GRAND VELVET COLLECTION - ŁATWY W PIELĘGNACJI PARKIET NATURALNY

Kolekcja Grand Velvet firmy Ter Hürne obejmuje podłogi z …

czytaj więcej

HARMONIA W DOMU DZIĘKI WYWAŻONEJ KOLORYSTYCE PARKIETU TER HÜRNE

Przedstawiciele kolekcji Grand Velvet firmy Ter Hürne są dostępni łącznie w 13 stylowych wykończeniach. Kolorystyka charakteryzuje się delikatnymi niuansami beżu i szarości oraz białymi elementami. Deski podłogowe do domów wiejskich w dużych formatach 2190 x 162 mm i 2390 x 200 mm są wykonane z różnych gatunków jasnego drewna. Możesz wybierać spośród klasyków, takich jak dąb i orzech, ale możesz również zainspirować się klonem, bukiem, a nawet egzotycznym bambusem. Jasne kolory wnoszą do domu dużo światła i swobody, dzięki czemu pomieszczenia wydają się większe. Zgodnie z nowoczesnym skandynawskim stylem życia, zalecamy umieszczenie tych parkietów na pierwszym planie w przestrzeni życiowej i utrzymanie innych mebli w pomieszczeniach tak minimalistycznych, zredukowanych i elastycznych, jak to tylko możliwe. W tym celu można umieścić kilka jasnych mebli na środku i postawić kilka akcentów w postaci stylowych dekoracji ze szkła i porcelany. Dzięki temu w Twoim otoczeniu zapanuje atmosfera pełna relaksu i radości życia.

POWIERZCHNIE PARKIETOWE DO KAŻDEGO STYLU

Podłogi drewniane z kolekcji Grand Velvet firmy Ter Hürne to nie tylko szeroki wybór odcieni kolorystycznych, ale także asortymentów i innych wzorów powierzchni. Paleta obejmuje zarówno spokojne wzory, takie jak kolekcja Ter Hürne Grand Velvet, które sprawiają wrażenie bardzo równomiernych i harmonijnych. Wszystkie produkty są zabezpieczone lakierem, co sprawia, że ich powierzchnie są szczególnie wysokiej jakości i łatwe w pielęgnacji.

BEZTROSKIE ŻYCIE DZIĘKI PARKIETOWI TER HÜRNE

Deski podłogowe z kolekcji Grand Velvet firmy Ter Hürne zoptymalizują wizualnie Państwa dom i jednocześnie przyczynią się do zapewnienia zdrowego klimatu w pomieszczeniach. Ponieważ doskonała jakość i zdrowie klientów są dla producenta priorytetami, poddaje on swoje produkty corocznej surowej kontroli instytutu ekologicznego i z roku na rok broni swojej odznaki. Odpowiednia pieczęć jest wskazówką, że podłoga ze zrównoważonej gospodarki leśnej charakteryzuje się szczególnie niską zawartością zanieczyszczeń i emisji. Podłoga wykonana jest w 100% z prawdziwego drewna, co potwierdza znak Real Wood Label. Dla Państwa oznacza to, że w razie potrzeby można bez wahania przeszlifować powierzchnię, aby nadać swoim pierwszorzędnym parkietom nowy połysk. Produkty z kolekcji Ter Hürne Grand Velvet mają stabilną 3,5 mm warstwę użytkową, która bez problemu wytrzymuje co najmniej dwa szlifowania przy normalnym zużyciu, nie tracąc nic ze swojego wyglądu.

SZYBKI I BEZPIECZNY MONTAŻ PARKIETU DZIĘKI CLICKITEASY

Producent z Müsterland opracował prostą i pomysłową technikę łączenia dla swoich parkietów. Dzięki CLICKitEASY montaż przebiega bardzo szybko, zgodnie z zasadą key-lock, w której krawędzie czołowe deski blokują się pod wpływem lekkiego nacisku. Dzięki tej metodzie, możesz łatwo położyć swoją wymarzoną podłogę samodzielnie w domu, bez użycia kleju i drogich narzędzi. Należy jednak pamiętać, że w przypadku tej formy instalacji izolacja akustyczna jest konieczna, aby ograniczyć irytujące odgłosy chodzenia w domu. Aby uniknąć wybrzuszeń w podłodze, należy zachować odległość 15 mm od wszystkich ścian i stałych elementów. Dla większej stabilności można oczywiście przykleić parkiet ter Hürne na całej powierzchni. Kolejna dobra wiadomość dla Ciebie: Kolekcja Grand Velvet może być połączona z wodnym ogrzewaniem podłogowym, dzięki czemu nie będziesz musiał rezygnować z przyjemnego ciepła pod stopami.

ODKRYJ WSZECHSTRONNĄ KOLEKCJĘ GRAND VELVET FIRMY TER HÜRNE W BRICOFLOR

Najlepsza jakość i indywidualny wygląd Twojej oazy dobrego samopoczucia - to właśnie oferuje Ci kolekcja Grand Velvet firmy Ter Hürne. Wszystkie wzory znajdziesz w naszym sklepie internetowym, a jeśli kilka wariantów przypadnie Ci do gustu, to dzięki bezpłatnej usłudze próbek możesz mieć nawet osiem dekorów, które wygodnie dostarczymy do Twojego domu. Po podjęciu decyzji mogą Państwo skorzystać z naszej gwarancji najlepszej ceny przy zamówieniach w BRICOFLOR, która zapewnia Państwu niezmiennie wysoką jakość w korzystnej cenie. W przypadku zapotrzebowania na większe ilości produktów do rozległych prac remontowych, mogą Państwo skorzystać z naszej indywidualnej oferty. Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub za pomocą formularza kontaktowego. Nasi kompetentni doradcy chętnie Państwu pomogą!

Plus icon czytaj więcej