TER HÜRNE HEAVEN COLLECTION - PARKIET ZAPEWNIAJĄCY HARMONIJNĄ ATMOSFERĘ W MIESZKANIU

Ludzie wolą odreagować stresy i napięcia życia codziennego w swoich własnych czterech ścianach. Dla tych, którzy ch…

czytaj więcej

NATURALNA ESTETYKA I RÓŻNORODNOŚĆ WZORNICTWA DZIĘKI PARKIETOM TER HÜRNE

Wstępnie wykończone parkiety z kolekcji Heaven firmy Ter Hürne charakteryzują się niezmąconą naturalnością i spokojnym wyglądem. Osiąga się to poprzez współgranie ekstra matowej i miękko szczotkowanej powierzchni z różnymi jasnymi odcieniami szarości i brązu. Niebiańska paleta kolorów oddaje autentyczny efekt kolorystyczny drewna dębowego i odzwierciedla go w stylowy i naturalny sposób. Dzięki modnej szaro-brązowo-białej kolorystyce, w połączeniu z kolorowymi tekstyliami i barwną mieszanką materiałów, deski podłogowe Country House z kolekcji Ter Hürne Heaven "K04 Dąb ochra-brąz" nadadzą Twojemu wnętrzu żywą i komfortową atmosferę. Z kolei miękki i wyważony obraz uzyskamy dzięki kompozycji prostych i nieskomplikowanych brył mebli i dodatków w kolorze białym lub brązu capuccino oraz modelu Ter Hürne Heaven Collection "K02 Dąb jasnoszary". Z niebiańską kolekcją Ter Hürne możesz stworzyć swoją własną przestrzeń!

PRZYJEMNE SAMOPOCZUCIE DZIĘKI PARKIETOM TER HÜRNE

Aby ułatwić Państwu wybór spośród szerokiej gamy produktów, producent sprytnie łączy ze sobą swoje kolekcje parkietów. I tak eleganckie lakierowane powierzchnie kolekcji Heaven firmy Ter Hürne dostępne są w kolekcji Flemish Heritage - kolekcji nowych desek jodełkowych i systemowych o wielu wzorach układania. Otrzymują Państwo listwy dębowe w atrakcyjnym formacie 2390 x 200 mm, wielowarstwowe zabezpieczone lakierem. Oprócz jedwabistej przyjemności w dotyku, powłoka ta chroni parkiet przed codziennym zużyciem. Wyjątkowo matowa powłoka lakiernicza absorbuje silniejsze uderzenia, ale pozostaje sprężysta i elastyczna. Łatwa pielęgnacja to kolejna zaleta nieolejowanej powierzchni. Warstwa ścieralna o grubości 3,5 mm zapewnia jeszcze większą stabilność i wysoką jakość. Jeśli chcesz, możesz szlifować to co najmniej dwa razy, nie uszkadzając podłogi.

NIEBIESKI ANIOŁ DLA NIEBIAŃSKIEJ KOLEKCJI

W dzisiejszych czasach odpowiedzialne podejście do środowiska naturalnego stało się integralną częścią świadomości ludzi. W przypadku parkietu firmy Ter Hürne są Państwo po bezpiecznej stronie, ponieważ producent stosuje do obróbki wyłącznie drewno pochodzące ze zrównoważonych źródeł. Jako laureat licznych nagród, firma doskonale zna wysokie standardy jakości. Ostatnio ekspert w dziedzinie publikacji podłóg otrzymał znak ekologiczny Blue Angel za swój parkiet 3-warstwowy. Zgodnie z tym, produkty te charakteryzują się szczególnie niską emisją zanieczyszczeń i są nieszkodliwe dla środowiska. Jeśli zdrowy tryb życia odgrywa dla Ciebie ważną rolę, to kolekcja Ter Hürne Heaven jest dla Ciebie właściwym wyborem. Dodatkowo otrzymują Państwo gwarancję producenta do 30 lat na użytek prywatny!

 ŁATWE SAMODZIELNE UKŁADANIE PARKIETU DZIĘKI SYSTEMOWI CLICKITEASY

Jeśli nie chcesz niczego pozostawiać przypadkowi i chciałbyś czerpać przyjemność z samodzielnego wykonania prac remontowych, to kolekcja Ter Hürne Heaven jest dla Ciebie właściwym wyborem!  Producent opracował i uzyskał patent na nieskomplikowany system zatrzaskowy. Nazwa CLICKitEASY mówi sama za siebie: krawędzie czołowe desek parkietowych muszą być ze sobą tylko zatrzaśnięte zgodnie z zasadą zamka drzwiowego. Nie potrzeba ani drogich narzędzi, ani kleju! W celu uzyskania optymalnego poziomu hałasu podczas montażu pływającego zalecamy montaż odpowiedniej izolacji akustycznej.

ZAMÓW KOLEKCJĘ TER HÜRNE HEAVEN JUŻ TERAZ W BRICOFLOR!

Jeśli przekonały Cię liczne argumenty przemawiające za funkcjonalnością i niepowtarzalnym wyglądem parkietu dębowego Heaven Collection firmy Ter Hürne, to zamów go już teraz w naszym sklepie internetowym! Dzięki naszej gwarancji najlepszej ceny zapewniamy, że zawsze otrzymasz nasze produkty po korzystnej cenie i skorzystasz z różnych usług! Na życzenie przygotujemy wybór do sześciu pożądanych dekorów i wyślemy je wygodnie do Państwa domu. Oprócz bezpłatnego serwisu próbek, sprawdzamy każde zapytanie i przygotowujemy dla Państwa indywidualną ofertę na najlepszych warunkach. W tym celu prosimy skorzystać z naszego praktycznego formularza kontaktowego, zadzwonić do nas lub napisać do nas wiadomość. Czekamy na Twoją wiadomość!

Plus icon czytaj więcej