Close icon

TER HÜRNE KOLEKCJA PROSTO Z PROWANSJI - NATURALNY PARKIET W STYLU ŚRÓDZIEMNOMORSKIM

Parkiet z kolekcji Moods of Provence marki Ter Hürne to i…

czytaj więcej
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
1 - 6 z 6 Produkty

RUSTYKALNY PARKIET DLA WYRAZISTEGO WYKOŃCZENIA

Kolekcja Ter Hürne Moods of Provence prezentuje bogatą linię kolorystyczną. Bogaty wybór nastrojowych odcieni brązu, od jasnego beżu do mocnego, głębokiego brązu. Deski podłogowe w stylu country house w formacie 2390 x 200 mm dyskretnie podkreślają wiejski, południowo-francuski klimat i zaostrzają apetyt na śródziemnomorski styl życia. Okrągła krawędź na całej długości tworzy wizualne przerwy między poszczególnymi deskami. Dzięki temu parkiety dębowe z tej kolekcji wydają się jeszcze bardziej autentyczne. Aby uzyskać szczególnie czarujące wrażenie w mieszkaniu, zalecamy, aby w aranżacji wnętrz poszukać mebli i elementów dekoracyjnych w klasycznym stylu wiejskim. Z tym stylem retro nie ma żadnych ograniczeń dla Twojej wyobraźni! Pracuj z dodatkami w stylu vintage i pozwól się przenieść w atmosferę wakacyjnego relaksu dzięki małym ozdobą wykonanym z żeliwa, ceramiki i drewna.

TER HÜRNE PARKIETY DĘBOWE - SOLIDNE I TRWAŁE W UŻYTKOWANIU

Deski podłogowe z kolekcji Ter Hürne Moods of Provence mają wyraźnie naturalną powierzchnię i stabilną warstwę użytkową o grubości 3,5 mm. Dzięki wyrazistemu usłojeniu, drewno dębowe posiada kontrastujące elementy, widoczne sęki i biel. Parkiety z tej kolekcji dostępne są w wykończeniu naturalnym olejowanym lub lakierowanym. Dziesięć z jedenastu produktów posiada olejowaną powierzchnię, która zapewnia naturalność i komfort w przestrzeni mieszkalnej. Nasi eksperci odradzają szlifowanie tych podłóg, ponieważ specjalna struktura zostaje utracona po usunięciu warstwy drewna. Zamiast tego można dbać o podłogę, odnawiając warstwę oleju co rok lub dwa lata.  Kolekcja Ter Hürne Moods of Provence "R06 Dąb" to jedyny produkt w tej kolekcji z matowym wykończeniem lakierowym, które jest wyjątkowo łatwe w utrzymaniu i skutecznie chroni podłogę przed wilgocią i zabrudzeniami.

ZDROWE ŻYCIE Z NAJWYŻSZEJ KLASY PARKIETEM TER HÜRNE

Drewniane podłogi z kolekcji Moods of Provence firmy Ter Hürne poprawią wygląd Twoich pomieszczeń, nie tylko wizualnie. Ekspert z Münsterland posiada liczne certyfikaty i otrzymał kilka nagród za swoje podłogi o niskiej emisji zanieczyszczeń. Parkiet tej marki jest uważany za szczególnie zdrowy dla życia i przyczynia się do zawsze czystego powietrza w Państwa domu dzięki odpowiedniej cyrkulacji powietrza. Firma angażuje się w zrównoważoną gospodarkę leśną i w ten sposób chroni środowisko naturalne. Jeżeli przywiązują Państwo dużą wagę do zdrowego klimatu w pomieszczeniu, a jednocześnie do oszczędnego gospodarowania zasobami, to kupując parkiet z tej kolekcji dokonują Państwo właściwego wyboru!

SZYBKI I ŁATWY MONTAŻ PODŁOGI DZIĘKI SYSTEMOWI CLICKITEASY

Parkiet 3-warstwowy Ter Hürne jest szczególnie łatwy i nieskomplikowany w układaniu jako podłoga pływająca. Dzięki opatentowanemu systemowi łączenia CLICKitEASY nie potrzeba ani drogiego kleju do parkietu, ani żadnych innych narzędzi. Zgodnie ze znaną zasadą zamka drzwiowego, poszczególne deski są stopniowo łączone w podłogę za pomocą kilku kliknięć. Zalecamy dodatkowy montaż izolacji akustycznej, aby zredukować dokuczliwe odgłosy chodzenia i jednocześnie poprawić akustykę w Państwa domu. Nawet w chłodniejszych porach roku parkiety z kolekcji Ter Hürne Moods of Provence są Twoimi wiernymi i bezpiecznymi towarzyszami, ponieważ drewniane podłogi można łączyć z wodnym ogrzewaniem podłogowym. Gwarantuje to przyjemny klimat mieszkania i ciepłe stopy w Twoim domu przez 365 dni w roku.

KOLEKCJA TER HÜRNE MOODS OF PROVENCE W SKLEPIE BRICOFLOR!

Ciepły letni dzień we Francji bez opuszczania własnych czterech ścian - dzięki podłogom z kolekcji Ter Hürne Moods of Provence jest to możliwe! W naszym sklepie internetowym mogą Państwo wygodnie obejrzeć wszystkie jedenaście wzorów i zawsze zamówić je w najlepszej cenie, dzięki gwarancji najlepszej ceny. Dzięki naszemu bezpłatnemu serwisowi próbek, możesz zestawić do ośmiu dekorów, które bez problemu dostarczymy do Twojego domu. W ten sposób mogą się Państwo osobiście przekonać o pierwszorzędnej jakości podłogi. Jeśli planują Państwo większe prace remontowe lub mają inne specjalne życzenia, to w naszej indywidualnej ofercie mogą Państwo otrzymać towar na jeszcze lepszych warunkach. Skontaktuj się z nami w tej sprawie - telefonicznie, pocztą elektroniczną lub poprzez formularz kontaktowy. Nasi kompetentni eksperci czekają na Państwa wiadomość!

 

Plus icon czytaj więcej