szukaj search on website
Porada eksperta
0 61 660 15 09
Pon-pt: 08:30 - 16:30
Help icon
KONTAKT

Ter Hürne Pure Collection – parkiet dla dobrego samopoczucia

Produkty nowej kolekcji Ter Hürne Pure Collection dowodzą, że parkiet nie musi być masywny i sprawiać wrażenie przytłaczającego: miękkie i jasne kolory wypełniają każde pomieszczenie świeżością i energią, dzięki czemu można rozpocząć dzień z przyjemnością. Ale kolekcja jest nie tylko przekonująca wizualnie - jej wysoka trwałość obiecuje długą żywotność, dlatego otrzymujesz gwarancję producenta na co najmniej 15 lat na użytkowanie w obiektach prywatnych.

Ter Hürne Pure Collection – parkiet dla dobrego samopoczucia

Produkty nowej kolekcji Ter Hürne Pure Collection dowodzą, że

Nie znaleziono produktów!

Zmień kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie. Jeśli nadal nie znajdziesz niczego istotnego, odwiedź stronę główną i wypróbuj niektóre z naszych bestsellerów!

Parkiet Ter Hürne Pure Collection nada lekkości  i świeżości Twoim czterem ścianom

Wiodący producent podłóg Ter Hürne szczegółowo omawia naturę drewna. Połączenie tradycyjnego rzemiosła, innowacji technicznych i zaawansowanych technologicznie procesów produkcyjnych przynosi rezultat, który nie tylko wykorzystuje drewno jako materiał, ale również optymalnie wykorzystuje jego zalety i doskonale je obrabia. Parkiet Ter Hürne Pure Collection nadaje blasku i świeżości każdemu pomieszczeniu i pokazuje, jak Twoja podłoga nie tylko wygląda pięknie, ale także wprowadza do Twojego domu poczucie bliskości z naturą. Ter Hürne Parkiet to dobra inwestycja z 15 lub 30-letnią gwarancją producenta. Dlatego producent wie o jego jakości i funkcjonowaniu zgodnie z mottem: Tylko ci, którzy prawidłowo rozpoznają potencjał tego surowca, mogą go w pełni wykorzystać - i zdaje sobie z tego sprawę. Dzięki wszechstronnemu przetwarzaniu, liczne odcienie i wzory, idealnie sprawdzą się w Twoim domu.

Jasne i świeże:  Ter Hürne Pure Collection to obietnica bliskości z naturą

Nordycka kolekcja parkietu Ter Hürne składa się z klasycznego drewna dębowego, jesionu i klonu. W jasnych odcieniach beżowo-brązowych znajdziesz tylko dobrze zbalansowane kolory i nadają każdemu pomieszczeniu pewien spokój. Na przykład „Old Oak”, który ma fajne odcienie idealnie skandynawskie i w połączeniu z lekkimi meblami tak harmonijnymi, że zawsze poczujesz poczucie równowagi. Kolekcja jest tak szeroka, że ​​możesz wybrać swój własny efekt od deski jednowarstwowej do 3-warstwowejpodłogi statku do wielowarstwowej deski. Dzięki długim panelom pomieszczenia wyglądają niezwykle okazale, w połączeniu z drewnianymi, rustykalnymi meblami, co daje wyjątkowo charyzmatyczne wrażenie.

Różne warianty warstwy wierzchniej

Parkiet Ter Hürne Pure Collection jest dostępny w różnych wykończeniach. Oprócz różnych niuansów można wybrać specjalną strukturę powierzchni. W tej kolekcji możesz wybierać między spokojnym, zrównoważonym, wyrazistym i rustykalnym drewnem. Ponadto dostępne są trzy różne wykończenia powierzchni: matowe, lakierowane i z naturalnym olejem, które podkreślają idealny wygląd i jednocześnie chronią powierzchnię parkietu.

Ponadto kolekcja oferuje między innymi V-fazowanie parkietu, które znajduje się na obwodowych krawędziach paneli. Dzięki nim podłoga jest gładka, ale jednocześnie łatwiejsza do czyszczenia. Każde pokrycie podłogowe z tej kolekcji nadaje się również do ogrzewania podłogowego.

Zrównoważony rozwój dla Ciebie

Ochrona środowiska to ważny aspekt w dzisiejszych czasach. Ter Hürne widzi dokładnie to samo, dlatego wspiera produkcję przyjazną środowisku. Począwszy od drewna, które pochodzi z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony, a które otrzymało pieczęć PESC. Ale to idzie jeszcze dalej, certyfikat Real Wood został wydany Ter Hürne, ponieważ prawdziwe drewno jest niezbędne, ponieważ jest to najlepsza decyzja dla naszego środowiska. Od kwietnia 2006 r. Ter Hürne uzyskał certyfikat FSC® COC (GFA-COC-001364).

Montaż i utrzymywanie parkietu jest proste i szybkie

Parkiet oparty jest na opatentowanej technice montażu ClickitEasy. Pozwala to na łatwą instalację: dźwięk kliknięcia symbolizuje wpasowanie desek podłogowych. Dodatkowo możesz zdecydować się na sklejenie desek podłogowych na całej powierzchni, zapewniając w ten sposób dalszą stabilność. Ważne jest, aby oczyścić powierzchnię z brudu i kurzu przed rozpoczęciem instalacji.

Warstwa użytkowa parkietu Ter Hürne Pure Collection wynosi około 3,5 mm. Deska składa się z trzech różnych warstw wykonanych z prawdziwego drewna. Środkowa warstwa prawdziwego drewna to najszersza część panelu, która jest utrzymywana przez kontr-pociąg pomiędzy górną i dolną warstwą. Każda z nich jest pokryta wykończeniem powierzchni, a zatem nie pozwoli na pochłanianie wody przez drewno, dzięki zintegrowanym zabezpieczeniom.

Kup teraz parkiet Ter Hürne Pure Collection  w sklepie Bricoflor

Zdobądź parkiet Ter Hürne Pure Collection w sklepie internetowym BRICOFLOR, z gwarancją najlepszą ceny. W naszym sklepie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do renowacji i remontu, wybierając spośród 20 000 produktów. Wiedząc, że wybór jest duży, a decyzja często trudna, oferujemy wybór próbek dla Ciebie, które dostarczymy bezpośrednio do Twojego domu. Potrzebujesz większych ilości, na przykład do przestrzeni komercyjnej? Skontaktuj się z nami online za pośrednictwem formularza kontaktowego, telefonu lub za pośrednictwem naszej infolinii i uzyskaj indywidualną poradę od naszych specjalistów.

Plus icon czytaj więcej