szukaj search on website
Porada eksperta
0 61 660 15 09
Pon-pt: 08:30 - 16:30
Help icon
KONTAKT

Kolekcja Ter Hürne Sensual – parkiet z harmonią

Zmysłowy i elegancki - tak przedstawia się wysokiej jakości kolekcja Ter Hürne Sensual od eksperta z branży podłogowej z Münsterland. Dzięki temu wybornemu i gustownemu asortymentowi firma wyraża pasję do parkietów i oferuje wyjątkowe produkty, które będą Ci służyć przez lata. To, że wysoka jakość nie jest pustą obietnicą, dowodzi  gwarancja producenta na co najmniej 15 lat na użytkowanie w sektorze prywatnym przy zakupie desek podłogowych.

Kolekcja Ter Hürne Sensual – parkiet z harmonią

Zmysłowy i elegancki - tak przedstawia się wysokiej jakości kolekcja Ter Hürne Sensual od eksperta z branży podłogowe…

czytaj więcej

Nie znaleziono produktów!

Zmień kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie. Jeśli nadal nie znajdziesz niczego istotnego, odwiedź stronę główną i wypróbuj niektóre z naszych bestsellerów!

Pokój pełny ciepła i naturalności, dzięki parkietowi Sensual

Przede wszystkim 14 różnych dekorów kolekcji łączy ich wspólną paletę kolorów: Wszystkie warianty są w atrakcyjnym czerwono-brązowym kolorze, który wypełni dom ciepłem i harmonią. Łączą się szczególnie dobrze z innymi niuansami. Możesz dodać jeszcze więcej elegancji do swoich pokoi, łącząc parkiet Ter Hürne z ciemnymi meblami. Szeroka gama różnych wzorów zapewnia, że ​​znajdziesz odpowiednią podłogę do swojego projektu renowacyjnego. Na przykład, masz wolny wybór podczas sortowania, ponieważ całe spektrum od cichych do rustykalnych jest dostępne w przypadku drewnianej podłogi z tej kolekcji. Niezależnie od tego, czy preferujesz imponujący efekt desek, czy dynamiczny charakter podłóg statków, ta kolekcja oferuje odpowiednie rozwiązanie dla każdego gustu.

Różne typy drewna

Ale nie tylko pod względem rozmiaru i - nawet przy wyborze rodzaju drewna, które jest używane do wykonania powierzchni ścieralnej, można dostosować parkiet do własnych wymagań. Asortyment produktów rozciąga się od klasycznego do egzotycznego: oprócz popularnych wzorów w dębie, kolekcja Ter Hürne Sensual „Bambus karmelowo-beżowy C08” pozwala wybrać wystrój z azjatyckim stylem. Kolekcja Hürne Sensual „Wiśnia amerykańska C16” stanowi dobre uzupełnienie tradycyjnych wariantów bukowych: ten wystrój charakteryzuje się dyskretnymi różnicami kolorystycznymi, które nadają podłodze żywotności.

Zdrowe parkiety z kolekcji Sensual

Drewniana podłoga nie tylko zachwyca autentycznym wyglądem - ponieważ naturalny materiał ma znacznie więcej zalet. Jest więc idealny do tworzenia zdrowego środowiska życia na co dzień. To nie przypadek, że parkiet Ter Hürne nosi pieczęć aprobaty eko-Instytutu: dowodzi to, że jest to niskoemisyjna podłoga, która w żaden sposób nie zanieczyszcza powietrza w pomieszczeniu. Kolekcja jest również doskonałym rozwiązaniem dla przyjaciół ochrony środowiska, ponieważ do ich produkcji wykorzystuje się tylko drewno pochodzące ze zrównoważonej gospodarki leśnej.

Pomimo wszystkich zielonych cech, ten wykończony parkiet zapewnia imponującą trwałość. Wynika to głównie z ich solidnej powierzchni, którą może być nawet szlifowana przynajmniej dwukrotnie podczas normalnego zużycia. Przed rozpoczęciem pracy sprawdź, czy podłoga jest uszczelniona olejem lub lakierem. Produkty naoliwione zazwyczaj mają specjalną strukturę, która zapewnia autentyczne wrażenie. Jednakże, ponieważ jest on tracony z powodu tarcia, zalecamy powstrzymanie się od szlifowania przy użyciu olejowanych powierzchni. Malowane deski mogą chronić przed zanieczyszczeniem świeżą warstwą farby po procesie szlifowania.

Szybki montaż podłogi, dzięki systemowi na Click

Do montażu parkietu nie jest konieczna pomoc profesjonalisty lub drogie narzędzia. Nowoczesne systemy zatrzaskowe umożliwiają nieskomplikowaną instalację dla wszystkich fanów projektów typu „zrób to sam”. Nie potrzebujesz wielu lat doświadczenia w dziedzinie rzemiosła lub klejów, ponieważ deski można łatwo zintegrować ze sobą za pomocą systemu ClickitEasy. Do instalacji pływającej należy zainstalować izolację akustyczną odgłosów kroków jako pierwszy krok w celu zminimalizowania hałasu. Możesz osiągnąć większą stabilność dzięki łączeniu na całej powierzchni. Chociaż wiąże się to z większym wysiłkiem, ale nie pochodzi z izolacji akustycznej odgłosów kroków. Ze względu na niską odporność termiczną parkiet może być używany bez żadnych problemów wraz z ogrzewaniem podłogowym z ciepłą wodą. W ten sposób tworzysz przyjemnie ciepłą powierzchnię, która każdego dnia schlebia stopom.

Odkryj parkiet Ter Hürne Sensual  w Bricoflor!

Dzięki kolekcji możesz oczekiwać najwyższej jakości, która sprawi, że Twój dom stanie się jeszcze bardziej komfortowy. Jeszcze więcej powodów, aby skorzystać z naszej gwarancji najlepszej ceny, dzięki czemu otrzymasz wszystkie produkty w naszym sklepie internetowym w doskonałej cenie! Ponadto korzystasz z naszych praktycznych usług - na przykład z naszej bezpłatnej usługi próbkowania. Pomoże to wybrać odpowiednią podłogę do projektu renowacji. Po prostu wybierz do ośmiu wzorów, które są odpowiednie dla Ciebie, a my wyślemy próbki do Ciebie. Jeśli chcesz wyposażyć duże powierzchnie, warto również skontaktować się z nami, w celu przygotowania indywidualnej oferty. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie, pocztą lub za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszego asortymentu lub zamówienia, skontaktuj się z nami. Czekamy na Ciebie!

Plus icon czytaj więcej