Kontakt
Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 08:30 - 16:30

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

Ter Hürne Straight Collection: ekspresywny parkiet

Lubisz wytrzymałość drewna, ale parkiet w klasycznym stylu nie przemawia do Ciebie? Odkryj kolekcję Ter Hürne Straight Collection i przekonaj się o jej prostym charakterze i zaletach technicznych. Możesz nie tylko oczekiwać nowoczesnego wyglądu, ale także najwyższej jakości, ponieważ nie bez powodu otrzymujesz gwarancję producenta na okres do 30 lat, jeśli używasz podłogi we własnym domu.

Dowiedz się więcej

Ter Hürne Straight Collection

Brak produktów w tej kategorii.

  • Gwarancja najlepszej ceny

    Kupując w BRICOFLOR nie przepłacasz
  • Indywidualne oferty

    Planujesz duży projekt? Zapytaj o indywidualną wycenę!
  • Darmowe próbki

    Zamów do 6 próbek i sprawdź jak wygląda produkt

Pokoje efektywnie zaprojektowane z wstępnie wykończonym parkietem od Ter Hürne

Parkiet Ter Hürne charakteryzuje się ciemną paletą kolorów, co czyni go idealnym kandydatem do nowoczesnego stylu wyposażenia. Dostępnych jest w sumie 16 wariantów dębu i orzecha, które ze względu na szarawe i ciemnobrązowe odcienie wyglądają wyjątkowo szlachetnie i wysokiej jakości. Możesz również podkreślić mocny wygląd, łącząc deski z jasnymi meblami. W ten sposób na pierwszy plan wysuwa się ekscytujący kontrast, który urzeka Ciebie i Twoich gości. Główną atrakcją kolekcji jest bez wątpienia Ter Hürne Straight „Dąb niebiesko pacyficzny D10”, którego odcienie sprawiają, że wystrój wygląda niemal futurystycznie.

Choć kolekcja wyznacza wyraźną linię kolorów, masz wolny wybór dla wszystkich innych aspektów projektu. Tutaj znajdziesz zarówno zrównoważone, rustykalne i impulsywne gatunki, które optymalnie odzwierciedlają naturę drewna. Dekory mają stylowy format deski lub żywy wygląd podłogi statku. Deski mają okrągłą krawędź lub ukośne krawędzie, tworząc dyskretne połączenia między poszczególnymi deskami. To sprawia, że ​​podłoga jest jeszcze bardziej autentyczna i wyraźnie różni się od produktów rolowanych z PVC.

Większa jakość życia z parkietem pierwszej klasy

Nie tylko nowoczesny design obiecuje poprawę Państwa pokoi. Ter Hürne parkiet został wyróżniony pieczęcią eko-Instytutu. Oznacza to staranną kontrolę produktów pod kątem zanieczyszczeń, które kolekcja przechodzi bez problemów jako niskoemisyjne pokrycie podłogowe. Dlatego jest uważany za produkt zdrowy dla domu, więc zawsze możesz cieszyć się czystym powietrzem. Oprócz zdrowia, wstępnie wykończony parkiet chroni również środowisko: drewno z zrównoważonego leśnictwa jest wykorzystywane do produkcji, co odzwierciedla standardy jakości firmy. Jeśli ważne dla Ciebie jest odpowiedzialne podejście do zasobów natury, będziesz mieć doskonały wybór z tą podłogą.

Wspaniała wytrzymałość, dzięki produkcji wysokiej jakości

Prawie żaden inny składnik nie wpływa na jakość wykończonego parkietu tak samo jak jego warstwa użytkowa. W przypadku kolekcji Straight możesz polegać na trwałej warstwie użytkowej, która może wiele wytrzymać. W zależności od produktu do uszczelnienia stosuje się lakier, matowy lakier lub naturalny olej. Wersje lakierowane uzyskują łatwość czyszczenia powierzchni. Możesz nawet szlifować je co najmniej dwa razy, nie ujawniając warstwy leżącej poniżej. W przypadku olejowanych dekorów odradzamy szlifowanie z ważnego powodu: charakteryzują się one specjalną obróbką powierzchni, której struktura jest tracona po usunięciu wierzchniej warstwy drewna. Zamiast tego można utrzymać deski, odnawiając warstwę oleju co jeden do dwóch lat.

Prosta instalacja, dzięki systemowi ClickitEasy

Kolekcja oferuje również największą możliwą swobodę przy mocowaniu: można ją przykleić zarówno na całej powierzchni, a nawet ułożyć w instalacji pływającej. Instalacja pływająca odbywa się za pomocą systemu ClickitEasy, w którym stopniowo umieszcza się poszczególne deski na podłodze za pomocą zatrzasków. Do tego nie potrzebujesz ani kleju, ani specjalnych narzędzi. Zalecamy zainstalowanie izolacji akustycznej przed rozpoczęciem pracy, aby później Ty i Twoi goście nie byli narażeni na denerwujące dźwięki. Pozwól się rozpieszczać ciepłą powierzchnią - po prostu połącz drewnianą podłogę z ogrzewaniem podłogowym z ciepłą wodą. Niski opór cieplny zapewnia stopom zawsze komfortową temperaturę.

Kolekcja Ter Hürne Straight dostępna teraz w Bricoflor!

Nadaj swoim pokojom wyraźną linię - dzięki stylowym deskom podłogowym z kolekcji Ter Hürne Straight. Wszystkie wersje można wygodnie porównywać w naszym sklepie internetowym i zamawiać w atrakcyjnej cenie, dzięki naszej gwarancji najlepszej ceny. Jeśli zdjęcia produktów nie wystarczą, aby dokonać wyboru, nasza bezpłatna usługa próbkowania może pomóc. Zbierz kilka interesujących dekorów, a my wyślemy je do Twojego domu. Dzięki temu możesz przekonać się o wyglądzie i jakości oraz zagwarantować właściwą decyzję. Jeśli planujesz duże remonty, dla których potrzebujesz odpowiednich ilości produktów, możesz otrzymać od nas indywidualną ofertę na jeszcze lepszych warunkach. Skontaktuj się z nami - telefonicznie, pocztą lub za pomocą formularza kontaktowego. Chętnie pomożemy również, jeśli nadal potrzebujesz pomocy przy wyborze odpowiedniego produktu. Nasze porady ekspertów czekają na Twoją wiadomość!