Close icon

TER HÜRNE UNIQUE COLLECTION - RĘCZNIE WYKAŃCZANY PARKIET DLA INDYWIDUALNEGO KOMFORTU MIESZKANIA

Parkiet z kolekcji Unique Collection firmy ter Hürne reprezentuje na nowo zinterpretowaną oryginalność. Nazwa kolekcj…

czytaj więcej
1 - 8 z 8 Produkty

DŁUGIE DESKI W PRZYJAZNYCH KOLORACH – TWÓJ PARKIET TER HÜRNE

W dziewięciu różnych dekorach, ekspert w dziedzinie publikacji podłóg ter Hürne oferuje Państwu niezwykły wybór ciepłych i przyjaznych odcieni szarości i brązu, które dobrze komponują się z każdym pomieszczeniem. Orientacja na zinterpretowaną na nowo oryginalność przewija się przez całą kolekcję. W ten sposób jasne i naturalne kolory drewna przyczyniają się do harmonijnego obrazu mieszkania i nadają domowi odrobinę surowości, jak również ponadczasowe wrażenie retro dzięki dodatkowemu zastosowaniu drewnianych elementów i jasnych mebli.

ATRAKCYJNE POWIERZCHNIE O WYJĄTKOWYCH WŁAŚCIWOŚCIACH DOTYKOWYCH

Swój ulubiony parkiet prefabrykowany z kolekcji ter Hürne Unique otrzymają Państwo nie tylko w ulubionym odcieniu, ale także w pasującym wzorze i z odpowiednim wykończeniem powierzchni. Wspólnym elementem jest uszczelnianie za pomocą certyfikowanych olejów naturalnych oraz bejcowanie dla uzyskania szczególnej gry kolorów. Na przykład, można wybrać model wykończony sękiem. Tutaj parkiet ma wygląd wysuszonej na powietrzu deski dębowej z twardymi sękami, które są przyjemnie wyczuwalne podczas stąpania po nim. Ponadto ręcznie strugane deski podłogowe w wiejskich domach mają stabilną warstwę użytkową o grubości 3,5 mm, którą w razie potrzeby można szlifować nawet dwukrotnie. Mają one bardzo indywidualny wzór i są dostępne w pięciu autentycznych odcieniach dębu. Pęknięcia naprężeniowe w powierzchni drewna są kolejnym ważnym elementem specjalnego wykończenia Unique.

PRZYJAZNY DLA ŚRODOWISKA PARKIET 3-WARSTWOWY

Nazwisko eksperta w dziedzinie podłóg jest synonimem unikalnie wykończonych parkietów oraz odpowiedzialnego i zrównoważonego podejścia do natury. Producent posiada liczne odznaki i certyfikaty instytutów badania emisji i zanieczyszczeń. Niedawno firma została również wyróżniona nagrodą "Błękitny Anioł". Oznacza to, że wykładziny ter Hürne, z wyjątkiem produktów wędzonych, spełniają wysokie standardy w zakresie ochrony środowiska, zdrowia i właściwości użytkowych. Parkiet z kolekcji ter Hürne Unique jest wyjątkowo niskoemisyjny i zapewnia zdrowe środowisko życia. Kupując podłogę drewnianą od producenta, przyczyniasz się do ochrony naszego środowiska, ponieważ do produkcji brane jest pod uwagę wyłącznie drewno pochodzące z ekologicznych upraw leśnych. Pomimo tego, że kolekcja Unique ma wyjątkowo odporną powierzchnię i jest wykonana w 100% z drewna dębowego, nasi eksperci zalecają, aby unikać szlifowania parkietu przy użyciu desek olejowanych, aby nie uszkodzić specjalnej struktury podłogi.

ŁATWY MONTAŻ NOWEGO PARKIETU DZIĘKI SYSTEMOWI CLICKITEASY

Deski ter Hürne charakteryzują się prostą zasadą montażu. Opatentowany system "CLICKitEASY" umożliwia ich układanie bez wcześniejszej znajomości handlu. Przy lekkim nacisku, końcowe krawędzie deski po prostu się zatrzaskują, a sprężyny blokują się pewnie jak zamek w drzwiach. Jeśli zdecydujesz się na instalację pływającą, nasi eksperci radzą zainstalować izolację akustyczną, aby zredukować odgłosy chodzenia i poprawić akustykę. Oczywiście można również przykleić podłogi Unique Collection na całej ich powierzchni, aby uzyskać większą stabilność.

ZAMÓW JUŻ TERAZ UNIKALNĄ KOLEKCJĘ TER HÜRNE W NASZYM SKLEPIE INTERNETOWYM!

Czy przekonały Cię liczne zalety kolekcji Unique Collection firmy ter Hürne? Zapraszamy do naszego sklepu internetowego i zapoznania się z wszystkimi dekorami. Jeśli spodoba się Państwu kilka wzorów jednocześnie, zapraszamy do skorzystania z usługi bezpłatnych próbek. Tutaj mogą Państwo wybrać do sześciu dekorów, a my wyślemy Państwu odpowiednie próbki do domu. Jeśli zdecydują się Państwo na zamówienie parkietu dębowego, skorzystają Państwo z naszej gwarancji najlepszej ceny, która obiecuje Państwu najlepszą i najkorzystniejszą cenę. Jeśli potrzebujesz większych ilości produktów, przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę. Z kompetentnym doradztwem można się skontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej lub naszego formularza kontaktowego. Cieszymy się, że możemy Ci pomóc i czekamy na spotkanie z Tobą!

Plus icon czytaj więcej