SLAE: Zaoszczędź aż do 70% na wielu kategoriach!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon

Fortelock Light 2050/2060/2080 funkcjonalne płytki do garażu 

Fortelock Light 2050/2060/2080 to wytrzymałe, bezpieczne i łatwe w instalacji płytki garażowe…

czytaj więcej

Nie znaleziono produktów!

Zmień kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie. Jeśli nadal nie znajdziesz niczego istotnego, odwiedź stronę główną i wypróbuj niektóre z naszych bestsellerów!

1 - 0 z 0 Produkty

Podłoga Fortelock Light to nie tylko atrakcyjny i nowoczesny wygląd. To także zaawansowana technologia, przyjemna instalacja oraz opatentowana konstrukcja umożliwiająca cyrkulację powietrza. Producent płyt Fortelock udziela 12-letniej gwarancji na swoje produkty, jednak odpowiednio użytkowane, będą Ci służyć nawet 25 lat. Zapoznaj się z kolekcją Fortelock Light i wybierz odpowiednią powierzchnię dla Twojego garażu. 

Fortelock Light - dwa oblicza podłogi w garażu 

Płytki PCV z kolekcji Fortelock Light osiagają wagę 1,4 kg i stanowią lżejszą alternatywę dla płytek z serii Industry. Elementy w kształcie kwadratu, o dwóch rodzajach struktur powierzchni: skóry (stosunowo gładka) i diamentu (przypominająca blachę ryflowaną) stwarzają nieograniczone możliwości projektowe. Dostępne w wyrazistych kolorach takich jak żółty, niebieski, czerwony, zielony nadają się do najbardziej kreatywnych projektów. Ożyw swoje pomieszczenia kolorową podłogą nadając wnętrzom niepowtarzalny charakter! Dla równowagi firma Fortemix oferuje również płyty w stonowanych kolorach takich jak szary i czarny. Płyty PCV Fortelock Light 2050/2060/2080 przekonują nie tylko atrakcyjnym wyglądem, ale przede wszystkim doskonałymi własciwościami technicznymi.

Dzięki Fortelock Light, zamontujesz nową podłogę w godzinę!

Nowa podłoga w garażu położona w godzinę? Z płytkami Fortelock Light to możliwe! Oba modele PVC płytek montuje się w ok. 60 minut przy powierzchni 46m2. Do montażu płytek w systemie Fortelock nie potrzebujesz długich przygotowań. Stare podłoże powinno być wygładzone, czyste i równe. Dla małych i średnich obciążeń (do 1000kg), bez wmożonego ruchu kołowego, nie potrzebujesz nawet kleju mocującego. Przed rozpoczęciem montażu polecamy Ci podzielenie powierzchni 4 równe części i jej dokładne oczyszczenie. Układanie płyt zacznij od środka pomieszczenia, w każdej z wydzielonych ćwiartek, na zewnątrz w kierunku ścian. Płytki należy ściśle układać, dopasowując je przy pomocy gumowego młotka i pozostawiajac 5 mm szczelinę od ścian, filarów czy na stałe zamontowanych regałów. Do wykończenia otwartej krawędzi, np. po stronie bramy wjazdowej do garażu, potrzebne są odpowiednie elementy brzegowe, tzw. rampy najazdowe Fortelock 2015 i 2025. Podłoga w garażu może być uzytkowana bezpośredio po zakończeniu montażu. 

Olej, woda, chemikalia? Płyty Fortelock Light są niezwykle łatwe w konserwacji

Jeśli Twoj pomieszczenie jest często narażone na wilgoć, olej czy chemikalia, to doskonale wiesz, że odporna podłoga to absolutna podstawa. Płytki Fortelock są wprost idealne do takich wnętrz, ponieważ ich wytrzymała powierzchnia wykonana jest z polimeru odpornego na działanie olejów i innych środków chemicznych. Spód płyty wposażony został w system kanalików pozwalających na przepływ powietrza, dzięki czemu podłoga "oddycha" i umożliwia odparowanie wszelkich płynów. Dzięki temu unikniesz grzybów i pleśni. Dodatkową zaletą Fortelock Light jest to, że do utrzymania czystości wystarczy woda i łagodny detergent. Jeśli jednak podłoga została zabrudzona w sposób wyjątkowo trudny do usunięcia producent płytek Fortelock zaleca stosowanie środków firmy Dr. Schutz.

Niezwykle trwałe i odzyskiwane przez recykling płyty PCV Fortelock 2050/2060

Producent płyt Fortelock Light 2050/2060/2080 stworzyła paletę produktów mających szerokie zastosowanie w różnych obszarach. Te wytrzymałe płytki z powodzeniem mogą być wykorzystywane zarówno  jako podłoga w garażu, piwnicy, warsztacie czy też w miejscach użyteczności publicznej takich jak: szkoły,  przedszkola, biura czy obiekty sportowe. Płyty Fortelock posiadają certyfikat EN 14014 co świadczy o tym, że są materiałem trudnopalnym i elastycznym. Jesli w przyszłości zechcesz wymienić swoją podłogę, zużyte płytki możesz bezpłatnie oddać firmie Fortemix. Oni poddadzą je recyklingowi dając im drugie życie, a jednocześnie chroniąc nasze środowisko. Wybierz świadomie i zainwestuj w ekologiczne płytki Fortelock Light. 

Kolekcja płytek do garażu Fortelock Light już dostępna w naszym sklepie BRICOFLOR!

Kolekcja Fortelock Light to świetne rozwiąznie dla Twojego garażu czy warsztatu. Odporne na zabrudzenia i duże obciążenia podłoga będzie stanowić najlepszą podstawę Twojego biznesu czy hobby. Całą kolekcję płytek garażowych Fortelock Light 2050/2060/2080 odnajdziesz w naszym sklepie internetowym BRICOFLOR. Wybierz, zamów i wygodnie zapłać za pomocą przelewu, karty czy PayPal. Dostarczymy płytki wprost do Twojego domu! Jeśli nie jesteś pewny wybranej barwy, możesz w każdej chwili zamówić próbkę i spokojnie podjąć decyzję. A w razie dodatkowych pytań czy wątpliwości, my służymy poradą! Na specjalne zamówienia układamy korzystne oferty indywidualne. Daj się zaskoczyć! Napisz bądź zadzwoń do nas i ciesz się odporną podłogą w garażu przez wiele lat!

Plus icon czytaj więcej