Close icon

Rampy najazdowe i narożniki Fortelock 2015 / 2025 - praktyczny dodatek do płytek garażowych

Jeśli jesteś już szczęśliwym posiadaczem wysokiej jakości podłogi czytaj więcej

1 - 20 z 151 Produkty

Rampy i narożniki czeskiego producenta są uzupełnieniem podłogi garażowej i doskonale z nią współpracują. Ich instalacja jest równie prosta i przyjemna jak w wypadku płytek. Można je bardzo łatwo zamontować w garażu, warsztacie czy magazynie. Doskonale nadają się one również do studia fitness, siłowni, biura czy hal produkcyjnych.  Dostępne kolory i wzory struktury umożliwiają dopasowanie ramp do Twojego pierwotnego projektu.

Płytki do garażu Fortelock to funkcjonalne i praktyczne rozwiązanie

Oferowane narożniki i podjazdy znoszą takie same obciążenia jak płytki, dlatego nie musisz się obawiać o trwałość swojej podłogi w garażu. Odpowiadają one dokładnie temu samemu systemowi co płytki Fortelock. Rampy i narożniki mają grubość 7 mm, co jest gwarantem wytrzymałości i i stabilności. Kompletny zestaw: płytki do garażu oraz narożniki i rampy, umożliwiają wysoką eksploatację i dynamiczne obciążenie wózkami widłowymi, wózkami z paletami czy nawet ciężarówkami. Przykładem maksymalnego obciążenia sa wózki widłowe czterokołowe z gumowymi oponami o maksymalnej pojemności 1500 kg bądź trójkołowe wózki widłowe o maksymalnym obciążeniu 1 tony. Jeśli zamontujesz płytki Fortelock z dodatkową warstwą kleju to ich wytrzymałość wzrośnie nawet do 24 ton.

Dodatkowo, zastosowany system cyrkulacji powietrza Air-Flow firmy Fortelock zapewnia, że ​​wilgoć nie będzie się gromadzić pod powierzchnią, co pozwoli Ci uniknąć pleśni i rozwoju grzybów. Ramy oraz narożniki Fortelock są niezwykle odporne na zabrudzenia i zaolejenia i oczywiście są wodoodporne. Nawet jeśli woda przeniknie między płytki, to dzięki systemowi "oddychania" – szybko odparuje. Rampy i narożniki Fortelock wyczyścisz szybko i bez skomplikowanych zabiegów. Wystarczy je umyć z dodatkiem ogólnodostępnych detergentów. Aby zapewnić Ci maksymalne bezpieczeństwo, rampy i narożniki Fortelock są trudnopalne zgodnie z normą są DIN 4102. Podobnie jak płytki, rampy izolują wibracje, dźwięki oraz ciepło.

Zamontuj kompletną podłogę w jeden wieczór!

Innowacyjny system instalacji upraszcza montaż płytek garażowych i podobnie przyśpiesza proces umieszczania ramp najazdowych oraz narożników. Praktyczny i  intuicyjny system zatrzaskowy można łatwo zainstalować przy pomocy gumowego młotka. Dzięki temu, możesz szybko wymienić poszczególne płytki, a Twoja podłoga funkcjonalna i prakyczna. Przed przystąpieniem do instalacji, pozostaw nowe płytki w garażu na min. 24 h. Stare podłoże powinno być także odpowiednio wyrównane oraz wyczyszczone. Postępuj zgodnie z instrukcjami producenta by osiągnąć długotrwały efekt. Dzięki Fortelock oszczędzisz dużo cennego czasu oraz wysiłku. Dużą zaletą podłóg Fortelock jes ich bezklejowa instalacja, która zapewnia solidną strukturę. Jeśli jednak obciążenia w Twoim garażu są większe niż 1,5 tony lub gdy jest to powierzchnia narażona na stały kontakt z ciepłem - zastosuj klej pod płytki, na przykład: Uzin KR 430, Bostic EPONAL PU 456 lub Murexin PU 330.

Rampy najazdowe i narożniki są optycznie dopasowane do projektu Twojej podłogi!

Dopasowane rampy najazdowe o wymiarze 51 x 14 cm i oraz narożniki Fortelock 2015/2025 14 x 14 cm stanowią idealne i konieczne uzupełnienie Twojej podłogi w garażu. Oczywiście, produkty zostały dopasowane kolorystycznie do płytek z serii Industry oraz Light. Dzięki atrakcyjnym i różnorodnym barwom, możesz kreatywnie zaprojektować swoją podłogę, na przykład wydzielając różne strefy. Dla zwolenników klasyki, Fortelock oferuje także stonowane kolory w odcieniach szarości i czerni. Wybierając rampy o widocznym kolorze (np. czerwieni) ułatwisz także pracę kierowcom. Najazdy będą wyraźnie oddzielone od reszty powierzchni i tym samym staną się lepiej widoczne dla operatorów ciężkich maszyn, dla których liczy się precyzja. Produkty  z serii Industry ECO pochodzą z materiałów recyklingowanych, dlatego ich wygląd jest niejednorodny. Dlatego też w ofercie producenta nie ma ramp oraz narożników idealnie dopasowanych do płytek z tej kolekcji. Rampy najazdowe i narożniki Fortelock 2015/2025 są oczywiście także dostępne w różnych wariantach struktur! Powierzchnia może być chropowata, w stylu diamentu lub całkiem gładka. Wszystko zależy od Ciebie.

Skompletuj swój projekt podłogi Fortelock zamawiając rampy i narożniki w sklepie BRICOFLOR

Jeśli wybrałeś już odpowiednie płytki do garażu, to czas na dobranie odpowiednich ramp oraz narożników. Pełny wybór masz w sklepie BRICOFLOR, gdzie oferujemy Ci pełne kolekcje w najlepszej cenie. Zamów, wygodnie zapłać, a my dostarczymy Ci produkt do Twojego domu. W razie wątpliwości, możesz śmiało zamówić próbkę wybranego wzoru, aby podjąć właściwą decyzję. Jeśli masz pytania dotyczące podłogi do garażu Fortelock lub ramp i narożników, zadzwoń do nas! Chętnie porozmawiamy o naszych produktach i udzielimy porady. BRICOFLOR ma zaufanie wśród klientów w Europie i nie tylko. Gwarantujemy Ci produkty najwyższej jakości oraz najlepsze ceny online.

Czekamy na Ciebie!

Plus icon czytaj więcej