Interface Barricade, płytki dywanowe do profesjonalnych remontów

Czy chcesz odnowić swoją siedzibę firmy, wymieniając starą podłogę na zupełnie nową płytkę dywanową? To dobrze, ale należy wy…
czytaj więcej

Właściwości techniczne płytek dywanowych Interface Barricade

Oferta płytek dywanowych Interface Barricade obejmuje dwa rodzaje produktów:

o Płytki dywanowe o klasie użytkowania 32, które mogą być instalowane w biurach, pomieszczeniach administracyjnych, sklepach, małych sklepach i innych pomieszczeniach o średnim przeznaczeniu biznesowym. Oraz wszystkie rodzaje pomieszczeń do przeciętnego użytku profesjonalnego.

o Płytki dywanowe o klasie użytkowania 33 nadają się do pomieszczeń o dużym natężeniu ruchu i mogą być instalowane w takich miejscach, jak restauracje, hotele, domy towarowe i kluby nocne.

Powodem, dla którego można je instalować w kuchni prywatnego domu lub w holu dużego hotelu, jest fakt, że płytki dywanowe Interface Barricade mają szereg zalet technicznych. Przede wszystkim płytki dywanowe Interface Barricade są wytrzymałe, wykonane z wysokiej jakości włókien poliamidowych, które są odporne na strzępienie, zużycie i rozdarcie, a także na uderzenia toczących się krzeseł.

Ale to nie wszystko: aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkim użytkownikom, wykładzina Interface Barricade jest również antypoślizgowa i trudnopalna (klasa Cfl-s1 lub Bfl-s1, zgodnie z normą wymaganą dla pomieszczeń publicznych).

Jeśli chodzi o komfort użytkownika, produkty z serii Interface Barricade mają klasę komfortu 2 (dobry) lub klasę komfortu 4 (doskonały), co zapewnia wysoki poziom wygody i stabilności podczas chodzenia. A ponieważ płytki dywanowe pochłaniają odgłosy kroków i uderzeń, pozwalają stworzyć najcichsze i najspokojniejsze miejsca pracy.

Płytki dywanowe Interface Barricade: łatwy i szybki montaż

Jeśli nie chcesz, aby remont biura lub sklepu spowodował długotrwałe zamknięcie lokalu, płytki dywanowe Interface Barricade są dla Ciebie! Ponieważ są one samouszczelniającełatwo się je układa i można je zamontować w czasie krótszym niż czas potrzebny na wypowiedzenie tego zdania. Płyty można układać bez użycia kleju lub spoiw, ponieważ utrzymują się na miejscu dzięki własnemu ciężarowi, nie przesuwają się ani nie odklejają. Nasz asortyment płytek dywanowych również może spełnić Twoje wymagania.

Jak należy konserwować wykładzinę Interface Barricade?

Podobnie jak w przypadku montażu, konserwacja płytek dywanowych Interface Barricade nie jest skomplikowana: wystarczy regularnie odkurzać, pamiętając o tym, że płytki zostały pokryte powłoką antystatyczną, która zapobiega przywieraniu kurzu do wykładziny.

A jeśli pojawi się plama lub problem z płytkami, wszystkie są usuwalne: można wyjąć uszkodzoną płytkę, samodzielnie ją wyczyścić (lub w razie potrzeby wymienić), a następnie umieścić z powrotem na swoim miejscu.

Już teraz zamów online swoje płytki dywanowe Interface Barricade w BRICOFLOR!

Uwiodły Cię liczne zalety estetyczne i praktyczne płytek dywanowych Interface Barricade i chcesz odnowić swoje pomieszczenia handlowe lub zawodowe, stosując wykładzinę, która jest zarówno ekonomiczna, jak i wydajna? Zamów wybraną płytkę dywanową Interface Barricade z oferty naszego sklepu internetowego BRICOFLOR!

A jeśli obawiasz się, że popełnisz błąd, nie martw się: na naszej stronie internetowej możesz łatwo zamówić bezpłatną próbkę wykładziny Interface Barricade, która Ci się podoba. W ten sposób można obejrzeć nasze produkty bezpośrednio we własnej firmie, bez ryzyka pomyłki.

Plus icon czytaj więcej