Interface Composure Edge,wiodący dywan zaprojektowany do użytky komercyjnego

Szukasz praktycznego rozwiązania na podłogę w swoim lokalu? Nie szukaj więcej. Płytki dywanowe Interface Composure Edge to pr…
czytaj więcej

Interface Composure Edge: dywan o bezkonkurencyjnym stosunku jakości do ceny! 

Czy chcesz wyremontować swój lokal handlowy lub profesjonalny za pomocą wykładziny podłogowej, która jest zarówno wydajna, jak i ekonomiczna? Zaufaj gamie luźno układających się płytek dywanowych Interface Composure Edge, płytce dywanowej o po prostu doskonałym stosunku ceny do jakości!

Rzeczywiście, wszystkie modele z kolekcji Interface Composure Edge zostały zaprojektowane z myślą o intensywnym użytkowaniu komercyjnym. O czym świadczy jego klasa zużycia 33, wykładzina z tej gamy jest odporna zarówno na strzępienie i ścieranie, promienie UV (kolory nie zmieniają się pod wpływem światła), przechodzenie krzeseł na koła bez ryzyka odkształcenia...

Ponadto, aby zagwarantować bezpieczeństwo użytkownika, wszystkie modele z serii Interface Composure Edge zostały pokryte antystatyczną, antypoślizgową powłoką i są ognioodporne (kategoria Bfl-s1).

Techniczne właściwości tych płytek dywanowych nie kończą się na tym, ponieważ aby zapewnić optymalny komfort dźwięku, tłumią one odgłosy uderzeń i kroków nawet o 25 dB!

Interface Composure Edge: wesołe kolory dla ciepłej i przyjaznej przestrzeni

Jeśli szukasz wykładziny, która jest zarówno techniczna, jak i estetyczna, kolekcja płytek dywanowych Interface Composure Edge Cię zachwyci! Rzeczywiście, aby umożliwić Ci stworzenie wystroju, który jest jednocześnie ciepły, przyjazny i pełen wigoru w biurach lub sklepach, producent Interface stworzył gamę kolorowych dywanów... I to nie byle jakie kolory: nowoczesne i modne szarości są systematycznie zmieszane z ciepłymi i żywymi odcieniami: do sprzedaży lub do przestrzeni roboczych pełnych dobrego humoru i witalności! 

Stwórz własny dekor z płytkami Interface Composure Edge

Oprócz oferowania różnorodnych odcieni, gama luźnych płytek dywanowych Interface Composure Edge oferuje możliwość stworzenia unikalnego i całkowicie spersonalizowanego wystroju w Twoim lokalu. Rzeczywiście, całkiem możliwe jest nie tylko ułożenie płytek o wymiarach 50 x 50 cm według własnego uznania (na przykład w celu zamieniania pasów pionowych i poziomych na podłodze), ale także łączenie płytek w różnych kolorach. Będziesz mógł tworzyć geometryczne kształty, wzory lub szachownice dla maksymalnej oryginalności.

Nie wahaj sie i pozwól przemówić swojej kreatywności, dzięki luźno dopasowanej wykładzinie Interface Composure Edge. Kolor paska dywanu może bardzo dobrze komponować się z zasłonami Bricoflor. 

Jak układać płytki wykładzinowe Interface Composure Edge?

Płytki dywanowe są generalnie znacznie łatwiejsze i szybsze w montażu niż tradycyjne wykładziny. Interface Composure Edge nie jest wyjątkiem od reguły. Twoja wykładzina Interface jest instalowana w mgnieniu oka. Logiczne, biorąc pod uwagę, że są to samoprzylepne płytki dywanowe. Dlatego nie będziesz potrzebować kleju ani innego środka. Jak to jest możliwe ? Płytka dywanowa trzyma się razem pod własnym ciężarem i nie odkleja się podczas odkurzania.

Dzięki temu zaoszczędzisz jak najwięcej czasu i unikniesz wielu kłopotów. Zapomnij o bólu głowy związanym z zarządzaniem miejscami pracy. Warto wiedzieć: możesz łatwo wymienić płytki pojedynczo, jeśli niektóre są uszkodzone lub jeśli chcesz zmienić.

Ważne będzie również zwrócenie szczególnej uwagi na nośniki instalacyjne. Płytka dywanowa to wykładzina, którą należy kłaść na idealnie płaskiej i czystej podłodze. Montaż na zbyt nierównej podłodze znacznie wpłynie na ogólny komfort płytek dywanowych, a także może go uszkodzić. W razie potrzeby możliwe jest wykonanie szybkiego wyrównania przed zainstalowaniem wykładziny.

Jak dbać o płytki dywanowe?

Wbrew pozorom dywan nie jest bardziej brudny niż parkiet, płytki czy jakakolwiek inna wykładzina podłogowa. Będzie nawet pełnić rolę zatrzymywania w swoich włóknach elementów alergennych, takich jak kurz czy roztocza. Wystarczy zaplanować regularną konserwację, aby skutecznie wyeliminować te różne elementy.

Aby to zrobić, po prostu odkurz dywan, aby usunąć kurz, roztocza, sierść zwierząt lub wszystko inne, co może utknąć we włóknach. W przypadku plam wystarczy użyć wilgotnej szmatki z czarnym mydłem lub mydłem marsylskim. Oprócz skutecznego czyszczenia, mydło nada dywanowi bardzo przyjemny zapach. Większe czyszczenie powierzchni można uzyskać suchym szamponem. 

Zamów już dziś Interface Composure Edge w sklepie BRICOFLOR!

Szukasz nowej, solidnej i estetycznej wykładziny podłogowej do intensywnego użytku domowego i profesjonalnego? Zamów już dziś nowe płytki dywanowe Interface Composure Edge.

Odkryj piękne kolory oferowane przez duńskiego producenta w tej gamie dywanów. Dzieki szybkiej instalacji będziesz mógł szybko cieszyć się pięknymi kolorami i komfortem, jaki ma do zaoferowania. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub uwagi dotyczące montażu Twojej wykładziny podłogowej lub podzielić się swoją opinią, nie wahaj się skontaktować z naszym zespołem. Będziemy do Twojej dyspozycji, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

Plus icon czytaj więcej