Kontakt
Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 08:30 - 16:30

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

Płytki dywanowe Composure - nowe życie dla Twojego wnętrza

Każda chwila jest dobra, aby całkowicie odmienić wygląd swojego wnętrza - przeaaranżować całkowicie styl, zadbać o dopasowanie kolorystyczne i wszelkie możliwe detale. Płytki dywanowe z kolekcji Composure to idealny element wiodący dla tego typu zmian - może nadać Twojemu pomieszczeniu nowego, bardziej wyrazistego charakteru, unowocześniając je i wprowadzając powiew świeżości.

Dowiedz się więcej

Interface Composure

  • Gwarancja najlepszej ceny

    Kupując w BRICOFLOR nie przepłacasz
  • Indywidualne oferty

    Planujesz duży projekt? Zapytaj o indywidualną wycenę!
  • Darmowe próbki

    Zamów do 6 próbek i sprawdź jak wygląda produkt

Renowacja przestrzeni używanej do pracy lub wypoczynku to zwykle proces długotrwały i (wydawać się może) kosztowny. Z płytkami dywanowymi Composure dokonasz niezbędnych modyfikacji, ale dzięki ich uniwersalności we wzornictwie oraz bazie kolorystycznej, będziesz mieć możliwość łączenia ich z innymi komponentami całości wnętrza. Prezentowane płytki dywanowe to również koncepcja spójna z nowym sposobem myślenia o projektowaniu, zastosowaniu odpowiednich technologii i materiałów, które będą działały ku swobodnej koegzystencji człowieka oraz natury w środowisku pracy.

Wyrafinowane wzornictwo wraz z gamą kolorów płytek Composure stworzą niepowtarzalny i subtelny klimat

Niezaprzeczalną wartością kolekcji Composure trzeba z pewnością mianować jej nienachalne, wysublimowane wzornictwo inspirowane kształtem skały oraz neutralną, wręcz pastelową gamę dostępnych barw. To one sprawiają, że nie czujesz się rozproszony wchodząc do wnętrza, masz za to wrażenie idealnej harmonii i połączenia wszystkich elementów. Jakie odcienie możesz znaleźć w palecie naszych płytek dywanowych? Ogółem jest ona tworzona przez 16 kolorów - wśród nich znajdziesz między innymi delikatne beże, błękity i szarości, stopniowo przechodzące w bardziej nasycone czerwienie oraz oranże. “Skalisty” wzór niezwykle pomógł w trudnej i misternej kwestii operowania cieniami - a to duży sukces, osiągnięty w aspekcie pracy nad estetyczną stroną kolekcji, której celem była koncentracja na oddaniu wyrazistości motywu przewodniego, a nie dorzucanie kolejnych składników, zaburzających perspektywę odbioru i postrzegania projektu. Imitująca wrażenie “chropowatości”, tekstura sprawia, że płytki dywanowe Interface świetnie współgrają z gładkimi meblami biurowymi bądź stylistyką wnętrza utrzymaną w jednej tonacji, jeżeli chodzi o wystrój. 

Właściwości techniczne - to na nich zbudowany jest sekret długoterminowego użytkowania płytek Composure 

Wykładziny w płytkach z kolekcji Composure, dzięki specjalnie zastosowanej technologii są przystosowane do montażu na dużych powierzchniach. Posiadają również certyfikat Environmental Product Declaration, który poświadcza ekologiczną myśl, przyświecającą tworzeniu projektu i użyciu specjalnych materiałów. Każda z płytek dostępnych w ofercie przedstawionej kolekcji ma wymiary 50x50 cm. Wszystkie składają się ze stuprocentowego, barwionego nylonu, w którym znajdują się części składników pozyskanych z recyklingu. Waga płytek Composure oscyluje w granicach 570g/m2, natomiast wysokość - 2.6mm. Duży komfort w użytkowaniu uzyskujesz dzięki utrzymanej na stabilnym poziomie absorpcji dźwięku - oznacza, to że zostaje uruchomiony proces izolacji akustycznej, w konsekwencji pozwalający wszystkim pracującym nad swoimi obowiązkami na uzyskanie większego poczucia spokoju. Wśród cech zapewnionych przez producenta, dających realne świadectwo wyróżnionej jakości produktu, trzeba wyróżnić na wstępie między innymi funkcje antypoślizgowe, antystatyczne oraz niską podatność na strzępienie. Kolekcja płytek doskonale radzi sobie w warunkach intensywnej eksploatacji, dobrze znosząc nacisk nie tylko biurowych krzeseł, ale także cięższych mebli. Composure to produkt w pełni profesjonalny i - co niezwykle istotne - bezpieczny, o potwierdzonym specjalną klasyfikacją niepalnym podłożu.  Wśród certyfikatów, którymi płytki zostały odznaczone należy wymienić The Indoor Climate Label - kolejny ważny dokument z cyklu “EcoLabel”. 

BRICOFLOR – Jedyne tak wyjątkowe miejsce, w którym zakupisz płytki dywanowe Composure 

Zakup lub zamówienie płytek wykładzinowych z kolekcji Composure to definicja opłacalnej w dalekosiężnym, perspektywicznym myśleniu inwestycji. Proponujemy Ci niską ceną, która nie jest związana ani trochę ze spadkiem jakości - zależy nam na uzyskaniu balansu wartości prezentowanych przez nas produktów. Udogodnieniem stworzonym specjalnie dla Ciebie jest możliwość zamówienia bezpłatnych próbek interesującej Cię kolekcji płytek wykładzinowych. Taka opcja otworzy Ci możliwość analizy porównawczej asortymentu różnego rodzaju w jednej chwili. Skorzystaj również z naszej spersonalizowanej propozycji konsumenckiej, którą jesteśmy w stanie przygotować, biorąc pod uwagę wszystkie Twoje indywidualne preferencje i wymagania. Dostosowanie oferty pod osobiste upodobania to dla nas priorytetowy cel, jeżeli ma doprowadzić do ugruntowanego u Ciebie poczucia satysfakcji z udanego zakupu. Jeżeli natomiast dręczą Cię rozmaite pytania dotyczące specyfikacji technicznej lub wątpliwości odnoszące się do użytkowania, skontaktuj się z nami, a chętnie zajmiemy się każdym Twoim dylematem i rozterka. Pozostajemy do Twojej dyspozycji - napisz do nas już dziś!