Kontakt
Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 08:30 - 16:30

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

Interface Conscient wiodący dywan zaprojektowany do użytku komercyjnego

Dywan w Twoich sklepach wygląda na szary, jest zbyt zniszczony lub po prostu mało aktualny i chcesz to zmienić? Kolekcja luźnych płytek dywanowych Interface Conscient jest stworzona dla Ciebie! Zaprojektowana z bardzo mocnych włókien poliamidowych, płytka dywanowa Interface Conscient jest w rzeczywistości specjalnie przystosowana do użytku komercyjnego i/lub profesjonalnego, o czym świadczy 33 klasa użytkowania.

Dowiedz się więcej

Interface Conscient

  • Gwarancja najlepszej ceny

    Kupując w BRICOFLOR nie przepłacasz
  • Indywidualne oferty

    Planujesz duży projekt? Zapytaj o indywidualną wycenę!
  • Darmowe próbki

    Zamów do 6 próbek i sprawdź jak wygląda produkt

W celu szybkiego remontu pomyśl o płytkach wykładzinowych Interface Conscient!  

Chcesz odświeżyć swoje powierzchnie komercyjne, ale martwisz się, że wymiana podłogi potrwa zbyt długo i doprowadzi to do zbyt wielu zamknięć lokali? Bądź spokojny! Wszystkie płytki dywanowe z kolekcji Conscious Interface są samoprzylepne. Oznacza to, że ich montaż nie wymaga ani kleju, ani żadnego innego narzędzia innego niż frez do poziomowania. Płyty stabilizują się na ziemi dzięki własnemu ciężarowi, po ułożeniu nie poruszają się i nie odpadają podczas odkurzania! Idealny do ekspresowej renowacji, która nie doprowadzi nawet do zamknięcia sklepów.

Ważne będzie również zwrócenie szczególnej uwagi na nośniki instalacyjne. Płytka dywanowa to wykładzina, którą należy kłaść na idealnie płaskiej i czystej podłodze. Montaż na zbyt nierównej podłodze znacznie wpłynie na ogólny komfort płytek dywanowych, a także może go uszkodzić. W razie potrzeby możliwe jest wykonanie szybkiego wyrównania przed zainstalowaniem wykładziny.

Wygodne i odporne płytki dywanowe – ultraodporna powłoka tekstylna

Wszystkie modele kolekcji Interface Conscient są odpowiednie do instalacji w biurach, budynkach administracyjnych, domach towarowych, restauracjach i hotelach, spełniają wymagania klasy 33 i są oczywiście przystosowane do pracy w trudnych warunkach. Nie bez powodu płytki dywanowe Interface Conscient zostały wykonane z wysokiej jakości włókien poliamidowych. Dzięki temu jest odporna na strzępienie i ścieranie, promienie UV (kolory nie zmieniają się pod wpływem światła), a także przemieszczania krzeseł i foteli na kółkach bez ryzyka odkształcenia.

Oczywiście nie przeszkadza to w instalowaniu samoukładających płytek dywanowych Interface Conscient do użytku domowego: można je bez obaw stosować również w kuchni, salonie, przedpokoju lub sypialni!

Aby sprostać wszystkim potrzebom, płytki dywanowe Interface Conscient są kompatybilne nawet z ogrzewaniem podłogowym.

Świadomy interfejs, zapewniający komfort na wszystkich poziomach!

Ponieważ techniczna, wysokiej jakości płytka dywanowa jest dobra, ale wygodna wykładzina jest jeszcze lepsza, producent wykładzin tekstylnych Interface pomyślał o wszystkim, aby zapewnić klientom maksymalny komfort.

Z praktycznego punktu widzenia płytki dywanowe Interface Conscient o strukturze pętelkowej i łącznej grubości około 6 mm zapewniają komfort chodzenia.

Ale to nie wszystko: mają one również zdolność pochłaniania wstrząsów, odgłosów kroków i uderzeń o natężeniu do 23 decybeli, zapewniając doskonały komfort akustyczny. Proponujemy także, aby do wygodnego dywanu dołączyć poduszki z Bricoflor.

Dowiedz się jak dbać o płytki dywanowe

Wbrew powszechnej opinii, wykładzina dywanowa nie brudzi się bardziej niż parkiet, płytki czy inne pokrycia podłogowe. We włóknach zatrzymują się nawet elementy alergenne, takie jak kurz i roztocza. W celu skutecznego usunięcia tych różnych elementów konieczna będzie jedynie regularna konserwacja.

W tym celu wystarczy odkurzyć dywan, aby usunąć z niego kurz, roztocza, sierść zwierząt domowych lub inne substancje, które mogą zostać uwięzione we włóknach. Do usuwania plam wystarczy użyć wilgotnej szmatki z czarnym mydłem lub mydłem marsylskim. Mydło nie tylko skutecznie czyści, ale również nadaje dywanowi bardzo przyjemny zapach. Większe powierzchnie można czyścić suchym szamponem. 

Zamów online płytki dywanowe w sklepie BRICOFLOR!

Uwiodło Cię wiele estetycznych i praktycznych zalet płytek dywanowych Interface Conscient i chciałbyś odnowić swoje pomieszczenia komercyjne lub zawodowe, stosując wykładzinę, która jest zarówno ekonomiczna, jak i wydajna? Niezwłocznie zamów wybrane przez siebie płytki dywanowe Interface Conscient z oferty naszego sklepu internetowego BRICOFLOR!

A jeśli obawiasz się, że popełnisz błąd, nie martw się: na naszej stronie internetowej możesz łatwo zamówić bezpłatną próbkę płytki dywanowej Interface Conscient, która Ci się podoba. W ten sposób możesz obejrzeć nasze produkty bezpośrednio w swojej firmie lub domu, bez ryzyka popełnienia błędu przed złożeniem ostatecznego zamówienia.