Kontakt
Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 08:30 - 16:30

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

Interface Contemplation wytrzymały dywan

Chcesz zmienić otoczenie, wybierając nową wykładzinę podłogową, ale przede wszystkim szukasz rozwiązania technicznego o wysokich parametrach? Kolekcja płytek dywanowych Interface Contemplation jest właśnie dla Ciebie! Płyty są wykonane z poliamidu o wysokości włókien 3,3 mm i wadze 580 g/m², dzięki czemu są wyjątkowo grube i wytrzymałe.

Dowiedz się więcej

Interface Contemplation

  • Gwarancja najlepszej ceny

    Kupując w BRICOFLOR nie przepłacasz
  • Indywidualne oferty

    Planujesz duży projekt? Zapytaj o indywidualną wycenę!
  • Darmowe próbki

    Zamów do 6 próbek i sprawdź jak wygląda produkt

Interface Contemplation dywan z ekologicznej renowacji

Jeśli podobają Ci się właściwości techniczne wykładzin z kolekcji Interface Contemplation, wszystkie modele z tej serii mają klasę użytkowania 33. Oznacza to, że wykładzinę można stosować zarówno w domu lub mieszkaniu (intensywne użytkowanie) , jak i w biurach, pomieszczeniach administracyjnych, sklepach lub holach recepcyjnych (umiarkowane użytkowanie komercyjne).

Na przykład, wszystkie modele płytek dywanowych z serii Interface Contemplationodporne na strzępienie i ścieranie nawet przy dużym natężeniu ruchu. Ponadto wykładzina charakteryzuje się ognioodpornością i nie traci koloru pod wpływem promieni słonecznych. Podłoga jest kompatybilna z ogrzewaniem podłogowym i przesłami obrotowymi na kółkach.

 Aby zapewnić doskonały komfort akustyczny, płytki dywanowe Interface Contemplation są w stanie pochłaniać odgłosy kroków i uderzeń do 25 dB.

Stonowane kolory i oryginalne wzory płytek dywanowych Interface Contemplation

Płytki dywanowe Interface Contemplation zostały zaprojektowane tak, aby pasowały do każdego miejsca pracy i tworzyły spokojną, a jednocześnie stonowaną atmosferę. Kolekcja jest dostępna w wielu klasycznych i eleganckich kolorach, w odcieniach beżu, szarości, brązu i błękitu.

Aby jednak dodać do tych bardzo tradycyjnych kolorów odrobinę fantazji i ukojenia, płytki dywanowe mają oryginalne, ale dyskretne wzory. Wzory te są delikatnie nadrukowane na włóknach, dzięki czemu dekoracja jest mniej statyczna, a bardziej dynamiczna, ale bez przesady.

Uwaga: Jeśli nie jesteś pewien koloru, format płytek (50 x 50 cm) pozwala na ich łączenie. Można wtedy dowolnie tworzyć gradacje kolorów, kształty, a nawet szachownice w wybranych odcieniach, co pozwala na optymalne dostosowanie przestrzeni roboczej do własnych potrzeb.

Układanie płytek dywanowych Interface Contemplation: szybko i łatwo!

Gdybyś miał wybrać dwa przymiotniki, aby opisać instalację płytek dywanowych Interface Contemplation, musiałyby to być "szybko" i "łatwo"! Ponieważ płytki dywanowe są samopoziomujące i utrzymują się na podłodze (nie przesuwając się ani nie odczepiając) dzięki własnemu ciężarowi, instalacja jest bezpłatna. Innymi słowy, nie ma potrzeby stosowania kleju, potrzebny jest tylko frez do wyrównywania oraz czysta, sucha, gładka i płaska powierzchnia.

Zamów już teraz płytki dywanowe Interface Contemplation w BRICOFLOR!

Uwiodło Cię wiele estetycznych i praktycznych zalet płytek dywanowych Interface Contemplation i chciałbyś odnowić swoje pomieszczenia komercyjne lub zawodowe, stosując wykładzinę, która jest zarówno ekonomiczna, jak i efektywna? Nie zwlekaj i zamów interesującą Cię płytkę dywanową Interface Contemplation z oferty naszego sklepu internetowego BRICOFLOR!

A jeśli masz obawy, że popełnisz błąd, nie martw się: na naszej stronie możesz łatwo zamówić bezpłatną próbkę płytki dywanowej Interface Contemplation, która Ci się podoba. W ten sposób możesz obejrzeć nasze produkty bezpośrednio w swojej firmie, bez ryzyka popełnienia błędu przed złożeniem ostatecznego zamówienia.