Interface Employ Loop: płytki dywanowe w bezkonkurencyjnej cenie

Szukasz ekonomicznego rozwiązania w zakresie renowacji wnętrz lub pomieszczeń firmowych? Interface Employ Loop - płytki dywan…
czytaj więcej
1 - 20 z 24 Produkty

Interface Employ Loop: imponujące walory techniczne!

Jedną z głównych zalet płytek dywanowych Interface Employ Loop jest to, że oferują one doskonały stosunek jakości do ceny. Wszystkie elementy kolekcji Interface Employ Loop są odporne na strzępienie się, nawet przy intensywnym użytkowaniu i regularnym ruchu. Zaprojektowane tak, aby nawet przy bezpośrednim działaniu promieni słonecznych kolory nie blakły. Posiadają antystatyczna, antypoślizgowa i trudnopalna powierzchnię. Są odpowiednie do stosowania z krzesłami na kółkach (do użytku domowego lub profesjonalnego) oraz kompatybilne z ogrzewaniem podłogowym. Wykazują bardzo dobry komfort akustyczny, z pochłanianiem dźwięków uderzenia i odgłosów kroków do 24 decybeli. 

Jak widać, bardzo niska cena tych płytek dywanowych nie odbywa się kosztem ich jakości. Dlatego Interface oferuje nie mniej niż 5 lat gwarancji na wykładzinę Employ Loop.

Powiedz tak dzięki szybkiemu remontowi z płytkami dywanowymi Interface Employ Loop

Kusi Cię płytka dywanowa Interface Employ Loop, ale obawiasz się, że montaż nowej podłogi jest zbyt uciążliwy lub czasochłonny? Pomyśl jeszcze raz! Jako wykładzina samopoziomująca, płytki nie wymagają stosowania kleju do układania na podłodze, przylegają i utrzymują się na miejscu wyłącznie dzięki własnemu ciężarowi. Co więcej, ich niewielkie rozmiary (płytki o wymiarach 50 x 50 cm lub 25 x 100 cm) sprawiają, że można je wsunąć wszędzie, nawet do niewielkich pomieszczeń. Oznacza to, że do instalacji nowej wykładziny w domu lub biurze nie są potrzebne duże umiejętności majsterkowania ani dużo czasu.

Stwórz indywidualną atmosferę w swoim lokalu dzięki płytkom dywanowym Interface Employ Loop

Płytki dywanowe Interface Employ Loop są dostępne w ponad 20 różnych kolorach, co pozwala zaspokoić wszystkie gusta i style: Stonowane i naturalne kolory, takie jak beżowy lub jasnoszary, zapewniają klasyczną atmosferę. Ciemniejsze odcienie (błękit kobaltowy, szary antracytowy itp.), aby stworzyć bardziej wyrazisty wystrój, zachowując przy tym wyrafinowanie i elegancję. Ale także jaśniejsze i cieplejsze kolory (czerwony, pomarańczowy, zielony, niebieski, fioletowy), które ożywią wnętrze i nadadzą mu dynamizmu.

Jeśli nie jesteś pewien, który kolor wybrać, możesz się nie decydować, ponieważ nie jesteś zobowiązany do wyboru tylko jednego koloru! W rzeczywistości możliwe jest łączenie płytek w różnych kolorach w celu stworzenia dekoracji, na którą masz ochotę. Na przykład czerwono-pomarańczowa szachownica lub "dywan" z niebieskich płytek otoczonych fioletowymi płytkami. Daj upust swojej kreatywności i swoim pragnieniom, i spersonalizuj swoją wykładzinę podłogową według własnego uznania.

Zamów już teraz płytki dywanowe Interface Employ Loop

Uwiodło Cię wiele estetycznych i praktycznych zalet płytek dywanowych Interface Employ Loop i chcesz odnowić swoje pomieszczenia komercyjne lub zawodowe, stosując wykładzinę, która jest zarówno ekonomiczna, jak i efektywna? Zamów w naszym sklepie internetowym BRICOFLOR wybraną płytkę dywanową Interface Employ Loop!

A jeśli obawiasz się, że popełnisz błąd, nie martw się: na naszej stronie internetowej możesz łatwo zamówić bezpłatną próbkę płytki dywanowej Interface Employ Loop, która Ci się podoba. W ten sposób możesz obejrzeć nasze produkty bezpośrednio w swojej firmie, bez ryzyka popełnienia błędu przed złożeniem ostatecznego zamówienia.

Plus icon czytaj więcej