Interface Heuga 580 – Płytki dywanowe, które zmienią Twoje wnętrze.

Kolekcja płytek dywanowych Interface Heuga 580 to innowacyjne rozwiązanie podłogowe, które świetnie sprawdzi się za…

czytaj więcej
20 / 59 Produkty

Płytki dywanowenowoczesną i zaawansowaną technologicznie alternatywą dla tradycyjnej wykładziny dywanowej. Wyposażone w wygodny system montażu, płytki można z powodzeniem montować w każdym rodzaju wnętrz. Bogaty katalog kolorów gwarantuje, że każdy z naszych klientów znajdzie design, który najbardziej odpowiada jego potrzebom. W ofercie znajduje się aż 60 wariantów kolorystycznych, które można dowolnie łączyć. W zależności od aranżacji wnętrza, do wyboru są barwy klasyczne, czyli stonowane brązy i szarości, a także mocne, wyraziste i kontrastowe kolory przeznaczona dla wnętrz o bardziej awangardowym charakterze. Unikalny format płytek pozwala na swobodne łączenie kolorów i zmienianie wnętrza w zależności od Twojej inwencji twórczej lub zapotrzebowania. Płytki dywanowe to bardzo praktyczne rozwiązanie, które z powodzeniem zastępuje tradycyjne wykładziny podłogowe, nie tylko w obiektach o charakterze mieszkalnym, ale także w miejscach użytku publicznego. W przeciwieństwie do wykładzin dywanowych, płytki dywanowe są lekkie i łatwe w transporcie oraz wygodne w montażu. Ich instalacja jest ergonomiczna i przyjazna środowisku dzięki minimalnej ilości odpadów związanych z odcinaniem niepotrzebnego materiału. Praktyczny format płytek pozwala na dokładniejsze dopasowanie podłogi do rozmiaru pomieszczenia, w którym ma ona zostać zainstalowana.

Montaż wykładziny dywanowej jeszcze nigdy nie był tak prosty!

Zastosowanie nowoczesnej technologii montażu, opartej na systemie „loose-lay” gwarantuje, że możesz stworzyć swoją podłogę w jeden dzień. Instalacja nie wymaga dużych przygotowań i może być przeprowadzona samodzielnie, bez pomocy fachowców. Dzięki bez-klejowemu montażowi unikniesz także ryzyka inhalacji trujących substancji, które są często obecne przy montażach podłogi opartych na systemie klejonym. Przed instalacją należy upewnić się, że podłoże, na którym mają zostać zamontowane płytki dywanowe, jest równe, czyste i suche. Montaż płytek producenta Interface polega na ułożeniu poszczególnych elementów według wybranego schematu i dociskaniu ich do podłoża. Ciężar płytek jest wystarczający do utrzymania ich w wyznaczonym miejscu i stworzenia stabilnej i niesamowicie trwałej podłogi w bardzo krótkim czasie. Instalując płytki na większych powierzchniach, można przymocować je brzegach dwustronną taśmą. To rozwiązanie podłogowe może być instalowane na istniejącą już podłogę oraz na ogrzewanie podłogowe. Innowacyjny system montażu sprawia, że płytki dywanowe są świetnym rozwiązaniem dla przestrzeni, które wymagają zamontowania stylowej podłogi w krótkim czasie. Płytki dywanowe Interface Heuga 580 można z powodzeniem instalować podczas targów i wystaw, a po ich zakończeniu możliwe jest ich odinstalowanie i zachowanie na następną okazję.

Z płytkami dywanowymi Interface Heuga 580 stworzysz solidną i trwałą podłogę

Płytki dywanowe z kolekcji Heuga 580 są nie tylko gustownym, ale też bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem dla Twojej przestrzeni. Wyposażone we właściwości akustyczne, płytki skutecznie redukują odgłos dźwięku kroków i izolują hałas, przyczyniając się do stworzenia cichego i przytulnego wnętrza. Ponadto, wyjątkowa faktura sprawia, że są one niesamowicie miękkie i przyjemne w dotyku. Dobra izolacja cieplna gwarantuje uczucie ciepła pod stopami, a właściwości antypoślizgowe zwiększają bezpieczeństwo i komfort ich użytkowania. Wysoka jakość materiałów, z której stworzone są płytki dywanowe Interface Heuga 580 sprawia, że cechują się one wysoką odpornością na działanie wszelkiego rodzaju czynników zewnętrznych. Dzięki temu, płytki nie ulegną szybkiemu zniszczeniu i zachowają swój piękny wygląd przez wiele lat po ich instalacji. W sytuacji ich zabrudzenia lub zużycia, nie zachodzi konieczność renowacji lub wymiany całej podłogi. Zamiast tego, wystarczy wymienić lub wyczyścić tylko wybrany element. Jest to dużo bardziej oszczędne i praktyczne rozwiązanie, które jest też przyjazne środowisku naturalnemu.

Wybierz ekologiczne rozwiązanie i ciesz się bezpiecznym wnętrzem.

Wyjątkowość tego rozwiązania podłogowego zawiera się także w ich ekologicznym charakterze. Zgodnie z polityką firmy dotyczącą zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialnej produkcji, płytki z kolekcji Interface Heuga 580 są w 43% z materiałów przetworzonych i mogą zostać poddane recyklingowi. Ponadto, płytki nie wymagają regularnej konserwacji, a ich czyszczenie może ograniczać się do użycia odkurzacza. Dzięki temu, jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, które pozwoli Ci cieszyć się piękną podłogą przez wiele lat, bez konieczności jej renowacji.

BRICOFLOR pomoże Ci znaleźć podłogę, którą pokochasz.

Płytki dywanowe z serii Interface Heuga 580 to nowoczesne rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym rodzaju aranżacji wnętrz. Uniwersalny charakter, wysoka funkcjonalność i możliwość kreatywnego łączenia kolorów sprawia, że jest to świetna, praktyczna alternatywa dla tradycyjnych wykładzin dywanowych. Jeśli szukasz trwałej podłogi, której wygodny montaż pozwoli zaoszczędzić Twój czas i pieniądze – płytki dywanowe Interface Heuga 580 spełnią Twoje oczekiwania. Według zapewnień producenta, płytki dywanowe z kolekcji Heuga 580 są objęte 15 latami gwarancji. Bogaty katalog dostępnych kolorów jest dostępny w internetowym sklepie BRICOFLOR. BRICOFLOR oferuje także możliwość wysłania naszym klientom darmowej próbki wybranego designu. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego naszego klienta. Z przyjemnością zaproponujemy Ci atrakcyjną ofertę, która spełni Twoje oczekiwania. 

Plus icon czytaj więcej