Interface Net Effect, płytka dywanowa odpowiednia do zastosowań profesjonalnych

Chcesz unowocześnić swoją firmę lub przestrzeń handlową za pomocą nowej wykładziny podłogowej? Gama samopoziomujących płytek …
czytaj więcej
20 / 24 Produkty

Interface Net Effect : dwie różne kategorie produktów dla dwóch różnych klas komfortu

Jak widać z naszego wyboru, w zakresie leadów do dywanów Interface Net Effect są dwie kategorie, które wyróżniają się pod względem ceny. Wynika to z wysokości włókna, a tym samym z całkowitej grubości płytki. Im większa wysokość, tym większy komfort. Dokonując wyboru, zastanów się, gdzie chcesz umieścić płytkę dywanową Interface Net Effect: w strefie biznesowej czy w strefie klienta? Płytki dywanowe Interface Net Effect są idealne do intensywnego użytkowania w obiektach komercyjnych! Można je więc instalować w biurach, biurowcach, małych sklepach, domach towarowych, restauracjach, klubach nocnych, a nawet hotelach. Oczywiście, jeśli chcesz wykorzystać je do celów mieszkalnych i zainstalować płytki Net Effect Interface w domu lub mieszkaniu, jest to również możliwe.

Płytki dywanowe Interface Net Effect: mocne i trwałe produkty!

Płytki dywanowe Interface Net Effect idealnie nadają się do zastosowań profesjonalnych i/lub komercyjnych, ponieważ są wystarczająco mocne i wytrzymałe, aby sprostać dużemu natężeniu ruchu. Wykonane w całości z poliamidu płytki Interface Net Effect zostały zaprojektowane tak, aby były odporne na strzępienie, ścieranie i zużycie, nie wykazując oznak zużycia. Podobnie, w przypadku wystawienia na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, Interface Net Effect nie blaknie ani nie odbarwia się pod wpływem promieniowania UV.

Aby ułatwić użytkowanie wykładziny w biurze, wykładzina ołowiowa Interface Net Effect jest kompatybilna z krzesłami i meblami na kółkach bez ryzyka odkształceń.

Ciszę i spokój w pomieszczeniu zapewnią również doskonałe właściwości dźwiękochłonne płytek dywanowych Interface Net Effect, które pochłaniają odgłosy kroków i hałas powietrzny.

Wreszcie, aby zapewnić bezpieczeństwo użytkowników w przypadku pożaru, wykładziny Interface Net Effect są trudnopalne (klasa Bfl-s1 lub Cfl-s1).

Interface Net Effect : Nowy sposób patrzenia na świat poprzez stonowane kolory i oryginalne wzory

Ponieważ techniczna wykładzina o wysokich parametrach jest dobra, ale jeszcze lepsza jest wykładzina atrakcyjna i przyjemna dla oka, producent wykładzin tekstylnych Interface zaprojektował oryginalny wzór dla kolekcji Interface Net Effect, który jest jednocześnie autentyczny i delikatny, i który z pewnością ożywi podłogę w Państwa pomieszczeniach dzięki pięknym refleksom, ale w subtelny sposób. Kolor taśmy dywanowej można połączyć z zasłonami Bricoflor.

Paleta kolorów produktów z serii Interface Net Effect jest bardzo stonowana i obejmuje różne odcienie brązu, beżu, szarości i błękitu.

Montaż i konserwacja płytek dywanowych Interface Net  Effect

Płytki dywanowe Interface Net Effect są szybkie i łatwe w montażu!

Jedną z wielu zalet płytek dywanowych Interface Net Effect jest to, że są one samopoziomujące. Gdy masz już czystą, płaską powierzchnię, na której je położysz, wykonałeś już 90% pracy! To prawda: do przyklejenia płytek do podłogi nie potrzeba kleju ani środków chemicznychsą one wystarczająco ciężkie, aby utrzymać się na powierzchni pod własnym ciężarem.

To jasne: wybierając płytki dywanowe Interface Net Effect wybierasz szybką i łatwą renowację!

Jak należy konserwować płytki dywanowe Interface Net Effect?

Dobra wiadomość jest taka, że chociaż płytki dywanowe Interface Net Effect są bardzo łatwe i niewymagające montażu, to samo dotyczy ich konserwacji! Do usunięcia kurzu i brudu z płytek wystarczy zwykłe odkurzanie.

A jeśli kiedykolwiek uszkodzisz płytkę w sposób nieodwracalny, nie ma potrzeby wymiany całej podłogi! Wszystkie płytki o wymiarach 50 x 50 cm są wyjmowane i niezależne od siebie. Jeśli więc wystąpi problem z płytką, można ją wyjąć z podpory, wyczyścić (lub wymienić) osobno, a następnie włożyć z powrotem po wyschnięciu.

Już teraz zamów płytki dywanowe Interface Net Effect w sklepie internetowym BRICOFLOR!

Uwiodło Cię wiele estetycznych i praktycznych zalet płytek dywanowych Interface Net Effect i chciałbyś odnowić swoje pomieszczenia handlowe lub zawodowe, stosując wykładzinę, która jest zarówno ekonomiczna, jak i efektywna? Nie zwlekaj i zamów wybraną płytkę dywanową Interface Net Effect z gamy dostępnych modeli w naszym sklepie internetowym BRICOFLOR!

A jeśli masz obawy, że popełnisz błąd, nie martw się: na naszej stronie możesz łatwo zamówić bezpłatną próbkę płytki dywanowej Interface Net Effect, która Ci się podoba. W ten sposób możesz obejrzeć nasze produkty bezpośrednio w swojej firmie, bez ryzyka popełnienia błędu przed złożeniem ostatecznego zamówienia.

Plus icon czytaj więcej