Kontakt
Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 08:30 - 16:30

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

Interface Net Effect, płytka dywanowa odpowiednia do zastosowań profesjonalnych

Chcesz unowocześnić swoją firmę lub przestrzeń handlową za pomocą nowej wykładziny podłogowej? Gama samopoziomujących płytek dywanowych Interface Net Effect to idealny produkt dla Ciebie! Cała kolekcja płytek dywanowych Interface Net Effect jest wykonana w całości z trwałego i odpornego na zużycie poliamidu, a jej klasa użytkowania wynosi 33.

Dowiedz się więcej

Interface Net Effect

  • Gwarancja najlepszej ceny

    Kupując w BRICOFLOR nie przepłacasz
  • Indywidualne oferty

    Planujesz duży projekt? Zapytaj o indywidualną wycenę!
  • Darmowe próbki

    Zamów do 6 próbek i sprawdź jak wygląda produkt

Interface Net Effect : dwie różne kategorie produktów dla dwóch różnych klas komfortu

Jak widać z naszego wyboru, w zakresie leadów do dywanów Interface Net Effect są dwie kategorie, które wyróżniają się pod względem ceny. Wynika to z wysokości włókna, a tym samym z całkowitej grubości płytki. Im większa wysokość, tym większy komfort. Dokonując wyboru, zastanów się, gdzie chcesz umieścić płytkę dywanową Interface Net Effect: w strefie biznesowej czy w strefie klienta? Płytki dywanowe Interface Net Effect są idealne do intensywnego użytkowania w obiektach komercyjnych! Można je więc instalować w biurach, biurowcach, małych sklepach, domach towarowych, restauracjach, klubach nocnych, a nawet hotelach. Oczywiście, jeśli chcesz wykorzystać je do celów mieszkalnych i zainstalować płytki Net Effect Interface w domu lub mieszkaniu, jest to również możliwe.

Płytki dywanowe Interface Net Effect: mocne i trwałe produkty!

Płytki dywanowe Interface Net Effect idealnie nadają się do zastosowań profesjonalnych i/lub komercyjnych, ponieważ są wystarczająco mocne i wytrzymałe, aby sprostać dużemu natężeniu ruchu. Wykonane w całości z poliamidu płytki Interface Net Effect zostały zaprojektowane tak, aby były odporne na strzępienie, ścieranie i zużycie, nie wykazując oznak zużycia. Podobnie, w przypadku wystawienia na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, Interface Net Effect nie blaknie ani nie odbarwia się pod wpływem promieniowania UV.

Aby ułatwić użytkowanie wykładziny w biurze, wykładzina ołowiowa Interface Net Effect jest kompatybilna z krzesłami i meblami na kółkach bez ryzyka odkształceń.

Ciszę i spokój w pomieszczeniu zapewnią również doskonałe właściwości dźwiękochłonne płytek dywanowych Interface Net Effect, które pochłaniają odgłosy kroków i hałas powietrzny.

Wreszcie, aby zapewnić bezpieczeństwo użytkowników w przypadku pożaru, wykładziny Interface Net Effect są trudnopalne (klasa Bfl-s1 lub Cfl-s1).

Interface Net Effect : Nowy sposób patrzenia na świat poprzez stonowane kolory i oryginalne wzory

Ponieważ techniczna wykładzina o wysokich parametrach jest dobra, ale jeszcze lepsza jest wykładzina atrakcyjna i przyjemna dla oka, producent wykładzin tekstylnych Interface zaprojektował oryginalny wzór dla kolekcji Interface Net Effect, który jest jednocześnie autentyczny i delikatny, i który z pewnością ożywi podłogę w Państwa pomieszczeniach dzięki pięknym refleksom, ale w subtelny sposób. Kolor taśmy dywanowej można połączyć z zasłonami Bricoflor.

Paleta kolorów produktów z serii Interface Net Effect jest bardzo stonowana i obejmuje różne odcienie brązu, beżu, szarości i błękitu.

Montaż i konserwacja płytek dywanowych Interface Net Effect

Płytki dywanowe Interface Net Effect są szybkie i łatwe w montażu!

Jedną z wielu zalet płytek dywanowych Interface Net Effect jest to, że są one samopoziomujące. Gdy masz już czystą, płaską powierzchnię, na której je położysz, wykonałeś już 90% pracy! To prawda: do przyklejenia płytek do podłogi nie potrzeba kleju ani środków chemicznych: są one wystarczająco ciężkie, aby utrzymać się na powierzchni pod własnym ciężarem.

To jasne: wybierając płytki dywanowe Interface Net Effect wybierasz szybką i łatwą renowację!

Jak należy konserwować płytki dywanowe Interface Net Effect?

Dobra wiadomość jest taka, że chociaż płytki dywanowe Interface Net Effect są bardzo łatwe i niewymagające montażu, to samo dotyczy ich konserwacji! Do usunięcia kurzu i brudu z płytek wystarczy zwykłe odkurzanie.

A jeśli kiedykolwiek uszkodzisz płytkę w sposób nieodwracalny, nie ma potrzeby wymiany całej podłogi! Wszystkie płytki o wymiarach 50 x 50 cm są wyjmowane i niezależne od siebie. Jeśli więc wystąpi problem z płytką, można ją wyjąć z podpory, wyczyścić (lub wymienić) osobno, a następnie włożyć z powrotem po wyschnięciu.

Już teraz zamów płytki dywanowe Interface Net Effect w sklepie internetowym BRICOFLOR!

Uwiodło Cię wiele estetycznych i praktycznych zalet płytek dywanowych Interface Net Effect i chciałbyś odnowić swoje pomieszczenia handlowe lub zawodowe, stosując wykładzinę, która jest zarówno ekonomiczna, jak i efektywna? Nie zwlekaj i zamów wybraną płytkę dywanową Interface Net Effect z gamy dostępnych modeli w naszym sklepie internetowym BRICOFLOR!

A jeśli masz obawy, że popełnisz błąd, nie martw się: na naszej stronie możesz łatwo zamówić bezpłatną próbkę płytki dywanowej Interface Net Effect, która Ci się podoba. W ten sposób możesz obejrzeć nasze produkty bezpośrednio w swojej firmie, bez ryzyka popełnienia błędu przed złożeniem ostatecznego zamówienia.