Kontakt
Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 08:30 - 16:30

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

Interface Straightforward 2, kolekcja płytek dywanowych zaprojektowana specjalnie do zastosowań komercyjnych

Czy chcesz zainstalować nową podłogę w pomieszczeniu komercyjnym (sklepie, biurze, lokalu biurowym, sklepie itp.), ale obawiasz się, że wykładzina nie jest odpowiednim produktem? Ta kolekcja wykładzin amerykańskiego producenta wykładzin tekstylnych Interface została specjalnie zaprojektowana do zastosowań komercyjnych i/lub profesjonalnych.

Dowiedz się więcej

Interface Straightforward II

  • Gwarancja najlepszej ceny

    Kupując w BRICOFLOR nie przepłacasz
  • Indywidualne oferty

    Planujesz duży projekt? Zapytaj o indywidualną wycenę!
  • Darmowe próbki

    Zamów do 6 próbek i sprawdź jak wygląda produkt

Stwórz swój ulubiony wystrój dzięki kolorom i wzorom z gamy Interface Straightforward 2

Jedną z zalet płytek dywanowych Interface Straightforward 2 jest to, że są nie tylko konkurencyjne cenowo, ale także mają stylowy wzór, który nada stylowy i oryginalny wygląd Twojej przestrzeni komercyjnej lub zawodowej. Kolekcja Interface Straightforward 2 oferuje kilka kolorów, w odcieniach niebieskiego, szarego, zielonego, brązowego, mniej lub bardziej jasnych lub ciemnych, dzięki czemu można stworzyć raczej stonowaną lub raczej radosną atmosferę. To także płytki z liniami prostymi o różnej grubości, które nadają całości relief i dynamikę oraz optycznie powiększają przestrzeń. Piękno tego rozwiązania polega na tym, że linie proste mogą być zarówno poziome, jak i pionowe, w zależności od kierunku ułożenia płytek dywanowych względem siebie! Dlatego, aby stworzyć całkowicie indywidualny i niepowtarzalny wygląd, baw się i łącz płytki w różnych kolorach, zmieniaj kierunek i wielkość pasków, aby nadać wykładzinie podłogowej jak najbardziej dynamiczny wygląd. Idealnie nadają się do tego płytki dywanowe Interface Straightforward 2 o wymiarach 50 x 50 cm.

Dokonaj wyboru ultraodpornych płytek dywanowych z Interface Straightforward 2

Płytki dywanowe Interface Straightforward 2 są idealne do zastosowań komercyjnych i/lub profesjonalnych, ponieważ posiadają szereg właściwości technicznych, które sprawiają, że są one całkowicie niezawodne w pomieszczeniach komercyjnych. Na przykład, wszystkie modele Interface Straightforward 2odporne na strzepieni się i promieniowanie UV (brak ryzyka odbarwienia). Ponadto posiadają właściwości ognioodporne (klasa Bfl-S1), antypoślizgowe i antystatyczne. Powierzchnia dywanu jest kompatybilna z krzesłami i fotelami na kółkach, a także można ją połączyć z ogrzewaniem podłogowym. Charakteryzuje się również zdolnością pochłaniania wstrząsów i hałasów uderzeniowych do 14 dB.

o Antypoślizgowość i antystatyczność.

o Kompatybilne z ogrzewaniem podłogowym.

Interface Straightforward 2 - wykładzina samopoziumująca, idealna do szybkich renowacji

Co więcej, płytki dywanowe Interface Straightforward 2łatwe i szybkie w montażu. Dzieje się tak dlatego, że Interface Straightforward 2 jest luźno układaną, samopoziomującą płytką dywanową.

Oznacza to, że do ich ułożenia w pomieszczeniu nie potrzeba kleju ani spoiwa, a jedynie frezu do ich wypoziomowania; ponieważ płytki mają ciężki podkład bitumiczny, są układane i przytrzymywane (oczywiście bez przesuwania!) wyłącznie własnym ciężarem. Do szybkiej i łatwej pracy!

Zamów teraz online płytki dywanowe Interface Straightforward

Uwiodło Cię wiele estetycznych i praktycznych zalet płytek dywanowych Interface Straightforward 2 i chciałbyś odnowić swoje pomieszczenia komercyjne lub zawodowe, stosując wykładzinę, która jest zarówno ekonomiczna, jak i efektywna? Zamów wybrane przez siebie płytki dywanowe Interface Straightforward 2 z oferty naszego sklepu internetowego BRICOFLOR!

A jeśli obawiasz się, że popełnisz błąd, nie martw się: na naszej stronie możesz łatwo zamówić bezpłatną próbkę wykładziny Interface Straightforward 2, która Ci się podoba. W ten sposób możesz obejrzeć nasze produkty bezpośrednio w swojej firmie, bez ryzyka popełnienia błędu przed złożeniem ostatecznego zamówienia.