Close icon

Interface Straightforward 2, kolekcja płytek dywanowych zaprojektowana specjalnie do zastosowań komercyjnych

Czy chcesz zainstalować nową podłogę w pomieszczeniu komercyjnym (sklepie, biurze, lokalu biurowym, sklepie itp.), ale obawia…
czytaj więcej
1 - 12 z 12 Produkty

Stwórz swój ulubiony wystrój dzięki kolorom i wzorom z gamy Interface Straightforward 2

Jedną z zalet płytek dywanowych Interface Straightforward 2 jest to, że są nie tylko konkurencyjne cenowo, ale także mają stylowy wzór, który nada stylowy i oryginalny wygląd Twojej przestrzeni komercyjnej lub zawodowej. Kolekcja Interface Straightforward 2 oferuje kilka kolorów, w odcieniach niebieskiego, szarego, zielonego, brązowego, mniej lub bardziej jasnych lub ciemnych, dzięki czemu można stworzyć raczej stonowaną lub raczej radosną atmosferę. To także płytki z liniami prostymi o różnej grubości, które nadają całości relief i dynamikę oraz optycznie powiększają przestrzeń. Piękno tego rozwiązania polega na tym, że linie proste mogą być zarówno poziome, jak i pionowe, w zależności od kierunku ułożenia płytek dywanowych względem siebie! Dlatego, aby stworzyć całkowicie indywidualny i niepowtarzalny wygląd, baw się i łącz płytki w różnych kolorach, zmieniaj kierunek i wielkość pasków, aby nadać wykładzinie podłogowej jak najbardziej dynamiczny wygląd. Idealnie nadają się do tego płytki dywanowe Interface Straightforward 2 o wymiarach 50 x 50 cm.

Dokonaj wyboru ultraodpornych płytek dywanowych z Interface Straightforward 2

Płytki dywanowe Interface Straightforward 2 są idealne do zastosowań komercyjnych i/lub profesjonalnych, ponieważ posiadają szereg właściwości technicznych, które sprawiają, że są one całkowicie niezawodne w pomieszczeniach komercyjnych. Na przykład, wszystkie modele Interface Straightforward 2 są odporne na strzepieni się i promieniowanie UV (brak ryzyka odbarwienia). Ponadto posiadają właściwości ognioodporne (klasa Bfl-S1), antypoślizgowe i antystatyczne. Powierzchnia dywanu jest kompatybilna z krzesłami i fotelami na kółkach, a także można ją połączyć z ogrzewaniem podłogowym. Charakteryzuje się również zdolnością pochłaniania wstrząsów i hałasów uderzeniowych do 14 dB.

o Antypoślizgowość i antystatyczność.

o Kompatybilne z ogrzewaniem podłogowym.

Interface Straightforward 2 - wykładzina samopoziumująca, idealna do szybkich renowacji

Co więcej, płytki dywanowe Interface Straightforward 2 są łatwe i szybkie w montażu. Dzieje się tak dlatego, że Interface Straightforward 2 jest luźno układaną, samopoziomującą płytką dywanową.

Oznacza to, że do ich ułożenia w pomieszczeniu nie potrzeba kleju ani spoiwa, a jedynie frezu do ich wypoziomowania; ponieważ płytki mają ciężki podkład bitumiczny, są układane i przytrzymywane (oczywiście bez przesuwania!) wyłącznie własnym ciężarem. Do szybkiej i łatwej pracy!

Zamów teraz online płytki dywanowe Interface Straightforward

Uwiodło Cię wiele estetycznych i praktycznych zalet płytek dywanowych Interface Straightforward 2 i chciałbyś odnowić swoje pomieszczenia komercyjne lub zawodowe, stosując wykładzinę, która jest zarówno ekonomiczna, jak i efektywna? Zamów wybrane przez siebie płytki dywanowe Interface Straightforward 2 z oferty naszego sklepu internetowego BRICOFLOR!

A jeśli obawiasz się, że popełnisz błąd, nie martw się: na naszej stronie możesz łatwo zamówić bezpłatną próbkę wykładziny Interface Straightforward 2, która Ci się podoba. W ten sposób możesz obejrzeć nasze produkty bezpośrednio w swojej firmie, bez ryzyka popełnienia błędu przed złożeniem ostatecznego zamówienia.

Plus icon czytaj więcej