SLAE: Zaoszczędź aż do 70% na wielu kategoriach!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon

Interface The Scandinavian Collection: płytki dywanowe do użytku domowego i profesjonalnego

Czy chcesz wymienić starą wykładzinę w swoim domu na nową, bardziej nowoczesną i o lepszych parametrach? Pokochasz dywany z k…
czytaj więcej
1 - 12 z 12 Produkty

Interface The Scandinavian Collection: gama płytek dywanowych o wielu zaletach technicznych

Producent wykładzin tekstylnych Interface The Scandinavian Collection, tworząc kolekcję płytek dywanowych Interface, stworzył produkt, delikatnie mówiąc, doskonały pod względem technicznym. Wszystkie produkty z kolekcji Interface The Scandinavian Collection są wykonane z włókien poliamidowych, co zapewnia im dobrą gęstość, ale także dużą wytrzymałość i trwałość. Poza tym produkty tej kolekcji są odporne na tarcie, ścieranie i ogień (klasa Bfl-s1). Dostosowane do krzeseł i foteli na kółkach, co nie pozostawia odkształcenia nawet po wielu latach. Ponadto płytki są odporne na światło i promieniowanie UV.

Ale to nie wszystko: ponieważ wszystkie płytki Interface The Scandinavian Collection mają klasę użytkowania 33, można je stosować również do renowacji pomieszczeń firmowych lub handlowych, nawet jeśli są one narażone na duże natężenie ruchu.

Płytki dywanowe Interface The Scandinavian Collection są stabilne wymiarowo, antystatyczne i antypoślizgowe, a także charakteryzują się doskonałą izolacyjnością akustyczną, ponieważ pochłaniają odgłosy kroków i uderzeń. Jest on również kompatybilny z pomieszczeniami z ogrzewaniem podłogowym.

Interface The Scandinavian Collection : szybka instalacja, łatwa konserwacja

Płytki dywanowe Interface The Scandinavian Collection są łatwe w montażu, zarówno w domu, jak i w firmie. Ponieważ wszystkie płytki mają podłoże bitumiczne, można je układać bezpośrednio na podłodze bez użycia kleju: ich ciężar własny sprawia, że pozostają na miejscu, nie przesuwają się ani nie odrywają podczas odkurzania. Dzięki temu można szybko i łatwo wymienić starą wykładzinę podłogową i poprawić wygląd wnętrza lub przestrzeni biurowej.

Jeśli chodzi o konserwację płytek, ponownie kluczem jest łatwość użytkowania: odkurzanie w celu usunięcia kurzu, a w przypadku uporczywej plamy, ponieważ płytki są wyjmowane, można je wyjąć, wyczyścić osobno, a następnie po wyschnięciu ponownie umieścić na miejscu.

Interface The Scandinavian Collection : wybierz swój ulubiony kolor!

Aby pomóc Ci stworzyć w Twoim lokalu szykowne, nowoczesne i ponadczasowe otoczenie, Interface The Scandinavian Collection postawił na unikalną paletę kolorów, wykorzystując szarość w każdym możliwym odcieniu.

Znajdzie się coś dla każdego smaku i pragnienia! Nie wahaj się odwiedzić naszą stronę internetową, aby poznać nasze dywaniki Bricoflor, które możesz dopasować do swoich płytek dywanowych.

Już teraz zamów online swoje płytki dywanowe Interface The Scandinavian Collection w BRICOFLOR! 

Uwiodło Cię wiele estetycznych i praktycznych zalet płytek dywanowych Interface The Scandinavian Collection i chciałbyś odnowić swoje pomieszczenia handlowe lub zawodowe, stosując wykładzinę, która jest zarówno ekonomiczna, jak i efektywna? Zamów wybrane płytki dywanowe Interface The Scandinavian Collection z oferty sklepu internetowego BRICOFLOR!

A jeśli obawiasz się, że popełnisz błąd, nie martw się: na naszej stronie możesz łatwo zamówić bezpłatną próbkę wykładziny Interface The Scandinavian Collection, która Ci się podoba. W ten sposób możesz obejrzeć nasze produkty bezpośrednio w swojej firmie, bez ryzyka popełnienia błędu przed złożeniem ostatecznego zamówienia.

Plus icon czytaj więcej