Kontakt
Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 08:30 - 16:30

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

Interface Touch & Tones: idealna płytka dywanowa do szybkiej renowacji

Oferujemy możliwość zaoszczędzenia czasu i pieniędzy dzięki gamie płytek dywanowych Interface Touch & Tones! Rzeczywiście, ta gama płytek dywanowych producenta Interface oferuje samoprzylepne modele dywanów. Oznacza to, że aby zainstalować go w swoim lokalu, nie potrzebujesz żadnego kleju. Sama waga płytek jest w rzeczywiśtości wystarczająca, aby zagwarantować optymalne mocowanie. Wszystko po to, aby podłoga była wyjątkowo wytrzymała, odporna i stabilna!

Dowiedz się więcej

Interface Touch & Tones

 • Gwarancja najlepszej ceny

  Kupując w BRICOFLOR nie przepłacasz
 • Indywidualne oferty

  Planujesz duży projekt? Zapytaj o indywidualną wycenę!
 • Darmowe próbki

  Zamów do 6 próbek i sprawdź jak wygląda produkt

Interface Touch & Tones: mocne strony płytek wykładzinowych

Asortyment płytek dywanowych Interface Touch & Tones jest specjalnie przystosowany do użytku profesjonalnego (klasa użytkowania 33), takiego jak biura, pomieszczenia administracyjne, domy towarowe, a nawet hotele. Dzieje się tak dlatego, że oferuje wiele korzyści, szczególnie z technicznego punktu widzenia.

Oprócz tego, że jest gęsty, wytrzymały, odporny na strzępienie i trudnopalny, jest również zaprojektowany tak, aby wytrzymać przejazd krzeseł na kółkach. Antystatyczne i antypoślizgowe płytki dywanowe Interface Touch & Tones zapewniają również bardzo dobry komfort akustyczny przy odgłosach kroków i amortyzacji na poziomie co najmniej 23 dB.

Nie zapominając o łatwej konserwacji: odkurzacz do kurzu i plam, wszystko, co musisz zrobić, to zdjąć płytę, wyczyścić ją osobno łagodnym detergentem i pozostawić do wyschnięcia przed ponownym umieszczeniem na swoim miejscu.

Znajdź w kolekcji Interface Touch & Tones kolor stworzony dla Ciebie!

Co ciekawe w kolekcji płytek dywanowych Interface Touch & Tones, wiele technicznych i praktycznych zalet tych produktów wcale nie odbywa się kosztem wzornictwa. Rzeczywiście, Interface to marka znana w świecie podłóg z oferowania swoim klientom różnorodnych wzorów, od najbardziej stonowanych po najbardziej oryginalne.

Dowodem na to są różne modele dywanów z gamy Interface Touch & Tones! Bez względu na styl swojego lokalu lub atmosferę, którą chcesz stworzyć w swoich biurach, nieuchronnie znajdziesz to, czego szukasz, wśród szerokiej gamy oferowanych kolorów:

 • Raczej ciemne odcienie szarości, granatu lub czerni dla trzeźwej i klasycznej atmosfery
 • Dość neutralne odcienie, takie jak beż, szarobrązowy, lniany lub średnioszary dla tradycyjnego i miękkiego wyglądu
 • Ale także jaśniejsze i bardziej wesołe kolory, takie jak czerwony, pomarańczowy, fioletowy, jasnoniebieski, zielony, idealne do wniesienia powiewu świeżego powietrza do Twojego lokalu!

Odważ się być oryginalnym z płytkami wykładzinowymi Interface Touch & Tones

Dekoracji swojego lokalu profesjonalnego lub komercyjnego chciałbyś zacząć od dość stonowanej podłogi w ciemnym odcieniu... ale obawiasz się, że efekt będzie zbyt surowy i zimny? Nie martw się: format płytek dywanowych Interface Touch & Tones pozwoli Ci stworzyć niepowtarzalne i spersonalizowane dekory! Rzeczywiście, wszystkie produkty z kolekcji Interface Touch & Tones są dostępne w płytkach 50 x 50 cm. Oznacza to, że możesz bezwzględnie wybrać większość swoich płytek w określonym kolorze, ale umieść płytki w innym kolorze, nieco cieplejszym i bardziej radosnym, w niektórych miejscach. Jeśli chodzi o design, pole możliwości jest więc całkowicie nieograniczone! Dlatego jest to idealne rozwiązanie jako wykładzina biurowa, która wniesie dynamikę i energię do Twojego środowiska pracy!