Płytki dywanowe Milliken – Wyjątkowa oferta spełniająca wszystkie Twoje potrzeby

Obecnie płytki dywanowe są jednymi z najpopularniejszych rozwiązań podłogowych, ponieważ umożliwiają renowację pomieszczeń samemu i dosyć łatwo. Ze względu na mocną i ciężką konstrukcję, nowoczesne płytki nie musza być klejone, a zamiast tego można je łatwo i szybko układać. Jedną z wiodących marek w produkcji płytek dywanowych jest firma Milliken.

Płytki dywanowe wyróżniają się dużą trwałością, wytrzymałością, urzekającymi wzorami i zrównoważonymi metodami produkcji. Milliken są objęte 12-letnią gwarancją producenta. Z zapętloną powierzchnią i wieloma atrakcyjnymi kolorami te wykładziny w płytkach można układać na całej powierzchni, a także w stylu szachownicy, co pozwala na nadanie indywidualnego wyglądu każdemu pomieszczeniu.

Kolekcja płytek dywanowych, która pasuje do każdego gustu

Znany ze swojej wysokiej jakości oraz szerokiej gamy produktów Milliken, produkuje wielokrotnie nagradzane płytki dywanowe od ponad dwóch dekad. Ich duży asortyment dotyka wszelkich pragnień, jakie można mieć w swoim domu, biurze czy nawet sklepie.

Amerykańska firma stale ulepsza swoje płytki dywanowe, nie tylko na potrzeby klienta, ale także natury - ograniczając i minimalizując ich wpływ na środowisko.

Portfolio Milliken składa się z ponad 20 kolekcji dostosowanych do wszystkich rynków, które poszukują wygodnych i niedrogich wykładzin w płytkach. Każda z nich składa się z mniejszych podkolekcji, co ogólnie obejmuje asortyment 50 serii.

Milliken Formwork – Wyjątkowo odporne i piankowane płytki dywanowe

Płytki dywanowepokryte pianką, ekstremalnie odporne, mają działanie przeciwdrobnoustrojowe i są niezaprzeczalnie korzystne dla Twojego budżetu. Poza tym te trwałe podłogi są proste w instalacji, dlatego możesz to zrobić samodzielnie. Oznacza to, że można je wdrożyć bez użycia klejów, co ostatecznie sprawia, że instalacja jest o wiele szybsza, tańsza i poprawia jakość powietrza w pomieszczeniu.

Ulepszona jakość z płytkami Milliken

Dzięki zastosowaniu wysokowydajnych rozwiązań pokrywania podłóg, takich jak podkład Comfort Plus, akustyka poprawia się, pochłaniając do 50% hałasu. Ponadto trwałość i zachowanie wyglądu są zapewnione dzięki zastosowaniu w produkcji, 100% nylonu z recyklingu. Podstawa Comfort Plus zmniejsza zmęczenie mięśni nóg. Może to prowadzić do zupełnie nowego poziomu produktywności w branży detalicznej lub hotelarskiej, w której pracownicy przebywają przez większość dnia.

Prosta instalacja dla każdego

Płytki dywanowe są dostarczane w kompaktowych rozmiarach 50 cm x 50 cm i można je łatwo ułożyć na twardych powierzchniach, zapewniając lepszą izolację dźwięku, jakość powietrza, a także komfort.

Dzięki koncepcji Omni firmy Milliken możesz swobodnie wybierać sposób układania poszczególnych elementów. Dzięki temu mogą być instalowane w całkowicie przypadkowych miejscach na podłodze bez żadnego kierunku. Zaletą jest to, że każdy może układać płytki dywanowe Omni w prosty i oszczędny sposób. Kolejną korzyścią jest poprawa jakości powietrza poprzez eliminację lotnych związków organicznych. Ze względu na wagę tych płytek, nie ma ryzyka ich poślizgnięcia się lub przemieszczenia.

Płytki dywanowe Milliken – Zrównoważony rozwój przez ponad 100 lat

Pierwsza polityka recyklingu w firmie sięga 1900 roku, zaledwie dekadę później Milliken otworzyła już pierwszy zakład wykorzystujący energię odnawialną. Od tego czasu nieprzerwanie pracowali nad osiągnięciem celu, aby zminimalizować wpływ na środowisko. Ponadto firma kładzie nacisk na przejrzystość i pełną odpowiedzialność wobec wszystkich zainteresowanych stron i społeczności, która może przeczytać szczegóły w rocznych sprawozdaniach dotyczących zrównoważonego rozwoju.

Zielone produkty są drogą do ekologii

Projektowanie produktów ogranicza ich wpływ na środowisko dzięki zastosowaniu technologii oceny cyklu życia (LCA), której celem jest zminimalizowanie marnowania zużycia, ale jednocześnie maksymalizacja ich użyteczności. Aby to osiągnąć, Milliken oferuje wiodący na rynku wybór ponad 500 wzorów i opcji kolorystycznych stworzonych z 100% regenerowanego nylonu Econyl, składającego się w 50% z materiałów poprzemysłowych i 50% z materiałów pochodzących z recyklingu.

Kup płytki dywanowe Milliken w sklepie internetowym BRICOFLOR

W naszym sklepie internetowym znajdziesz największy asortyment płytek dywanowych Milliken. Istnieje ponad 50 kolekcji dających prawie 1000 różnych kombinacji kolorystycznych dostępnych dla zaspokojenia pożądanego wyglądu w domu, w biurze, a nawet do użytku przemysłowego.

Najwyższa jakość firmy jest zapewniana przez lata doświadczeń odzwierciedlonych w płytkach dywanowych. Wyróżniają się one solidnością, trwałością, zadziwiającymi wzorami, a także bardzo silnym zaangażowaniem w zrównoważoną produkcję i przejrzystość środowiskową.

BRICOFLOR obiecuje Ci najniższą cenę w Internecie za zakupy u nas! Nie wahaj się skontaktować z nami w sprawie jakichkolwiek pytań dotyczących płytek dywanowych Milliken. Jeśli nie masz 100% pewności, że jest to odpowiednie dla Ciebie, nie przejmuj się! Masz możliwość zamówienia próbek pożądanych płytek dywanowych bezpośrednio z naszej strony internetowej, aby zobaczyć i zweryfikować jakość produktu dla siebie.

Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy, pisząc e-mail lub po prostu dzwoniąc.

 

Plus icon czytaj więcej