Kontakt
Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 08:30 - 16:30

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

Samoprzylepne płytki dywanowe - optymalne rozwiązanie do pomieszczeń użytkowych

Planując wystrój domu skupiamy swoją uwagę głównie na urządzeniu kuchni, salonu, sypialni czy łazienki, natomiast często zapominamy o pomieszczeniach użytkowych. Nasze strychy lub piwnice wyglądają raczej ponuro, są zimne, pragmatyczne i bezbarwne. Przestrzenie te jednak mogą być wizualnie ożywione za pomocą samoprzylepnych płytek dywanowych.Tekstylne podłoże nie tylko sprawia, że pomieszczenie zyskuje estetyczny wygląd, ale i także daje doskonały komfort chodzenia.

Dowiedz się więcej

Samoprzylepne płytki dywanowe

 • Grobcord "antracyt"
  Płytki dywanowe samoprzylepne
  12,10 zł
  z VAT
  za płytkę
  odpowiada 48,40 zł za m²
  Dostawa: 50,00 zł do zamówienia
  Czas dostawy: 5-7 dni roboczych
  • Minimalna ilość zamówienia 10 płytek
  Więcej o produkcie
 • Grobcord "niebieski"
  Płytki dywanowe samoprzylepne
  12,10 zł
  z VAT
  za płytkę
  odpowiada 48,40 zł za m²
  Dostawa: 50,00 zł do zamówienia
  Czas dostawy: 5-7 dni roboczych
  • Minimalna ilość zamówienia 10 płytek
  Więcej o produkcie
 • Grobcord "szary"
  Płytki dywanowe samoprzylepne
  12,10 zł
  z VAT
  za płytkę
  odpowiada 48,40 zł za m²
  Dostawa: 50,00 zł do zamówienia
  Czas dostawy: 5-7 dni roboczych
  • Minimalna ilość zamówienia 10 płytek
  Więcej o produkcie
 • Grobcord "czerwony"
  Płytki dywanowe samoprzylepne
  12,10 zł
  z VAT
  za płytkę
  odpowiada 48,40 zł za m²
  Dostawa: 50,00 zł do zamówienia
  Czas dostawy: 5-7 dni roboczych
  • Minimalna ilość zamówienia 10 płytek
  Więcej o produkcie
 • Grobcord "beżowy"
  Płytki dywanowe samoprzylepne
  12,10 zł
  z VAT
  za płytkę
  odpowiada 48,40 zł za m²
  Dostawa: 50,00 zł do zamówienia
  Czas dostawy: 5-7 dni roboczych
  • Minimalna ilość zamówienia 10 płytek
  Więcej o produkcie

 • Gwarancja najlepszej ceny

  Kupując w BRICOFLOR nie przepłacasz
 • Indywidualne oferty

  Planujesz duży projekt? Zapytaj o indywidualną wycenę!
 • Darmowe próbki

  Zamów do 6 próbek i sprawdź jak wygląda produkt

Wykończenie samoprzylepnych płytek dywanowych jest dostępne w trzech opcjach

Nowy, świeży wygląd pomieszczeń użytkowych jest teraz dostępny w trzech różnych opcjach samoprzylepnych płytek dywanowych: Nadelfilzu – filcu igłowanego o melanżowej gamie kolorystycznej, Feincordu i Grobcordu - żebrowanej strukturze cienkiego i grubego sznura oraz klasycznych kolorach. Szeroka paleta barw jest w stanie spełnić niemal każde wymaganie. Samoprzylepne płytki dywanowe dostępne są zarówno w subtelnych, neutralnych kolorach, jak i w bardziej intensywnych barwach. W naszym sklepie internetowym znajdziecie je Państwo z trzema różnymi strukturami powierzchni. Każda z nich ma swój niepowtarzalny urok i pozwala też stworzyć, swoisty i elegancki wizerunek. 

Nadelfilz – igłowany filc z przędzy polipropylenowej zapewni płaską powierzchnię

Jeśli chcesz osiągnąć płaską powierzchnię podłogi, to jest to jak najbardziej możliwe przy użyciu samoprzylepnych płytek dywanowych o powierzchni z filcu igłowanego Nadelfilz. Różnokolorowa, cienka przędza polipropylenowa zapewnia płaską powierzchnię nadając atrakcyjny wielokolorowy efekt. Dzięki melanżowej powierzchni podłogę można w łatwy sposób wyczyścić a powstałe plamy są niemal niewidoczne. Siedem różnych kolorów dzięki nakrapianej powierzchni sprawia, że wystrój pomieszczenia nabierze swoistego klimatu. Płytki dywanowe są dostępne w klasycznych, stonowanych kolorach – ciemny odcień antracytu i lżejsza szarość. Taka gama kolorystyczna stworzy neutralną bazę i doda wnętrzom elegancji. Natomiast ciepłe i jasne barwy w odcieniach ziemistych beży czy intensywnego ciemnego brązu są kolorami ziemi – bezpiecznymi, ciepłymi. Stworzą one przytulny nastrój i atmosferę wygody. Harmonijnie łączą się z innymi elementami wnętrz w odcieniach przyrody – zielonymi ścianami czy też błękitnym sufitem. Poza tym dostępne są również naturalne i świeże kolory wykładziny dywanowej w płytkach. Czerwony kolor nadaje pomieszczeniom wyrazisty charakter, jest on bardzo widoczną barwą, która wywołuje duży efekt. Nadaje się idealnie do pomieszczeń, które nie są używane codziennie i powinna być stosowana w otoczeniu jasnych ścian czy też sufitu.

Feincord i Grobcord – eleganckie i pokrycie podłóg

Podobną paletę kolorów zawierają pozostałe dwie kolekcje samoprzylepnych płytek dywanowych Feincord i Grobcord o żebrowanej strukturze cienkiego i grubego sznura. Oferują one sześć różnych kolorów, których głębia jest dodatkowo uwydatniana przez niezwykłą strukturę powierzchni. Samoprzylepne płytki dywanowe w optyce drobnego sztruksu mają szczególnie delikatny, subtelny i elegancki wzór linii, który zachwyca prostotą. Gruboziarnista struktura żebra płytek Grobcord działa bardziej intensywnie i naturalnie. Kolorystyka to klasyczne barwy ciemnego antracytu, jasnych szarości i ciepłych beży. Leśna zieleń emanuje naturalnością współgrając z promiennymi odcieniami niebieskiego, a witalności dodaje wyrazista czerwień. Z samoprzylepnych płytek dywanowych można stworzyć wyjątkowe kombinacje kolorystyczne w ciągu kilka minut. Obojętnie, czy chcemy wyznaczyć ścieżki ruchu, czy też wydzielić strefy w pomieszczeniu albo zwyczajnie nadać mu indywidualnego charakteru samoprzylepne płytki dywanowe możemy dowolnie układać na przykład w szachownicę czy też kwadraty i prostokąty. Wyjątkowo łatwo można łączyć nie tylko różne kolory, ale także struktury tworząc różne wzory liniowe. Dzięki różnorodności struktur i kolorystyki mamy dużą swobodę projektowania nadając zupełnie inny i swoisty klimat pomieszczeniu.

Przyjemniejsza atmosfera mieszkania dzięki samoprzylepnym płytkom dywanowym

W pomieszczeniach mieszkalnych wykładzina w płytkach od dawna daje przyjemne uczucie komfortu pod stopami i przekonuje wieloma innymi pozytywnymi cechami. Dlaczego więc nie może tak samo poprawić naszego komfortu życia w innych pomieszczeniach, takich jak strych czy piwnica? Samoprzylepne płytki dywanowe stanowią wygodne rozwiązanie, jeśli chcemy cieszyć się miękkim podłożem w pomieszczeniach użytkowych. Poza tym ważne jest, że płytki dywanowe można w łatwy sposób utrzymać w czystości. Wiążą one drobinki kurzu z powietrza, co jest szczególnie korzystne dla alergików. Jeśli chcesz na przykład zamienić Twoje poddasze w pokój zabaw lub przechowywać rzeczy w dobrze zorganizowanym pomieszczeniu to optymalną opcją będzie zastosowanie samoprzylepnych płytek dywanowych - pomieszczenie będzie odpowiednio izolowane i wygłuszone.

SAMOPRZYLEPNE PŁYTKI DYWANOWE POZWALAJĄ NA BŁYSKAWICZNY MONTAŻ

Jak sama nazwa wskazuje samoprzylepne płytki dywanowe mogą być łatwo montowane, bez dodatkowego użycia kleju. Jednak prostota montażu to nie jedyna zaleta wykładziny w postaci płytek. Są one zdecydowanie łatwiejsze w transporcie i ich przenoszenie nie stanowi problemu tak jak wykładziny w rolce, które muszą "przecisnąć się" w wąskich korytarzach czy klatkach schodowych. Po wniesieniu płytek do pomieszczenia należy je najpierw dopasować do powierzchni podłogi, następnie usunąć ze spodniej warstwy folię ochronną i przykleić do podłoża. Samoprzylepne płytki dywanowe łatwo i optymalnie można dopasować do pomieszczenia. Co pozwala też na zredukowanie lub uniknięcie bezużytecznego odpadu jak w przypadku wykładziny. To rozwiązanie pozwala nie tylko na zredukowanie kosztów, ale także na znacznie bardziej przyjazne postępowanie wobec środowiska przyrodniczego.

Samoprzylepne płytki dywanowe dostępne w Bricoflor.pl

Samoprzylepne płytki dywanowe o strukturach filcu igłowanego czy też żebrowanego sznura dostępne są w naszym sklepie internetowym. Wizualnie eleganckie płytki z kolekcji Nadelfilz, Groncord czy Feincord można kupić w atrakcyjnych cenach. Znajdź odpowiedni dla siebie wzór na BRICOFLOR.pl! Skontaktuj się z nami, zadzwoń pod 0 61 660 15 09 lub napisz.