Kontakt

Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 9 - 13

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

Samoprzylepne płytki dywanowe

Samoprzylepne płytki dywanowe - optymalne rozwiązanie do pomieszczeń użytkowych

Planując wystrój domu skupiamy swoją uwagę głównie na urządzeniu kuchni, salonu, sypialni czy łazienki, natomiast często zapominamy o pomieszczeniach użytkowych. Nasze strychy lub piwnice wyglądają raczej ponuro, są zimne, pragmatyczne i bezbarwne. Przestrzenie te jednak mogą być wizualnie ożywione za pomocą prostych środków artystycznych i właśnie samoprzylepne płytki dywanowe nadają się do tego idealne! Tekstylne podłoże nie tylko sprawia, że pomieszczenie zyskuje estetyczny wygląd, ale także daje doskonały komfort chodzenia. Samoprzylepne płytki dywanowe dostępne są zarówno w subtelnych, neutralnych kolorach, jak i w bardziej intensywnych barwach. W naszym sklepie internetowym znajdziecie je Państwo z trzema różnymi strukturami powierzchni, z których wszystkie mają swój niepowtarzalny urok i pozwalają stworzyć, niepowtarzalny wizerunek. Kluczem do sprawnej instalacji jest to, że samoprzylepne płytki dywanowe są, szczególnie łatwe w instalacji i utrzymaniu, bez dodatkowych środków pomocniczych. Wiele korzyści płynących z dywanoego pokrycia w mało używanych pomieszczeniach nie może być pominięte. Samoprzylepne płytki dywanowe są dostępne w sklepie internetowym Bricoflor.pl w bezkonkurencyjnych cenach!

Trzy warianty samoprzylepnych płytek dywanowych w różnych kolorach

Nowy, świeży wygląd pomieszczeń użytkowych jest teraz dostępny w trzech różnych wariantach samoprzylepnych płytek dywanowych. Szeroka  paleta barw jest w stanie spełnić niemal każde wymaganie. Samoprzylepne płytki dywanowe dostępne są w naszym sklepie Bricoflor.pl

Jeśli chcesz osiągnąć płaską powierzchnię podłogi, to jest to jak najbardziej możliwe przy użyciu samoprzylepnych płytek dywanowych o powierzchni z filcu igłowanego Nadelfilz. Różnokolorowa, cienka przędza polipropylenowa zapewnia płaską powierzchnię nadając atrakcyjny wielokolorowy efekt. Dzięki melanżowej powierzchni podłogę można w łatwy sposób wyczyścić a powstałe plamy sa niemal niewidoczne. Siedem różnych kolorów dzięki nakrapianej powierzchni nadaje swoisty wygląd i sprawia, że wystrój pomieszczenia nie jest nudny. Dostępne są zarówno klasyczne, stonowane kolory tj. ciemne odcienie antracytu i lżejsze szarości, które tworzą neutralną bazę, jak i ciepłe, jasne barwy w odcieniach ziemistych beży czy intensywnego ciemnego brązu. Poza tym dostępne są również naturalna i świeża paleta odcieni niebieskiego czy zieleni. Spektrum kolorów uzupełnia doskonale promienna czerwień samoprzylepnych płytek dywanowych dając idealnie komplementarny obraz.

Podobną paletę kolorów zawierają pozostałe dwie kolekcje samoprzylepnych płytek dywanowych Feincord i Grobcord o żebrowanej strukturze cienkiego i grubego sznura. Oferują one sześć różnych kolorów, których głębia jest dodatkowo uwydatniana przez niezwykłą strukturę powierzchni. Samoprzylepne płytki dywanowe w optyce drobnego sztruksu mają szczególnie delikatny, subtelny wzór linii, która zachwyca elegancką prostotą. Gruboziarnista struktura żebra płytek Grobcord oddziałowuje bardziej intensywnie i naturalnie. Kolorystyka to klasyczne barwy ciemnego antracytu, jasnych szarości i ciepłych beży. Leśna zieleń emanuje naturalnością współgrając z promiennymi odcieniami niebieskiego, a witalności dodaje wyrazista czerwień. Z samoprzylepnych płytek dywanowych można stworzyć wyjątkowe kombinacje kolorystyczne. Obojętnie, czy chcemy wyznaczyć ścieżki ruchu, czy też wydzielić strefy w pomieszczeniu, albo zwyczajnie nadać mu indywidualnego charakteru samoprzylepne płytki dywanowe możemy dowolnie układać. Wyjątkowo łatwo można łączyć nie tylko różne kolory ale także struktury tworząc różne wzory liniowe jak i np. szachownice. Dzięki różnorodności struktur i kolorystyki mamy dużą swobodę projektowania nadając zupełnie inny charakrer pomieszczeniu.

Przyjemniejsza atmosfera mieszkania dzięki samoprzylepnym płytkom dywanowym

W pomieszczeniach mieszkalnych wykładzina dywanowa od dawna daje przyjemne uczucie komfortu pod stopami i przekonuje wieloma innymi pozytywnymi cechami. Dlaczego więc nie może tak samo poprawić naszego komfortu życia w innych pomieszczeniach, takich jak strych czy piwnica? Samoprzylepne płytki dywanowe stanowią wygodne rozwiązanie jeśli chcemy cieszyć się miękkim podłożem w pomieszczeniach użytkowych. Poza tym ważne jest, że płytki dywanowe można w łatwy sposób utrzymać w czystości i wiążą one drobinki kurzu z powietrza, co jest szczególnie korzystne dla alergików. Jeśli chcesz np. zamienić Twoje poddasze w pokój zabaw lub przechowywać w dobrze zorganizowanym pomieszczeniu swoje rzeczy, ponadto pomieszczenie powinno być odpowiednio izolowane i wygłuszone, to optymalnym będzie zastosowanie samoprzylepnych płytek dywanowych z kolekcji Grobcord o żebrowanej strukturze grubego sznura.

Samoprzylepne płytki dywanowe pozwalają na błyskawiczny montaż

Jak sama nazwa wskazuje samoprzylepne płytki dywanowe mogą być łatwo montowane bez dodatkowego użycia kleju. Jednak prostota montażu to nie jedyna zaleta wykładziny w postaci płytek, są one zdecydowanie łatwiejsze w transporcie i ich przenoszenie nie stanowi problemu tak jak wykładziny w rolce, które muszą "przecisnąć się" w wąskich korytarzach i klatkach schodowych. Po wniesieniu płytek do pomieszczenia należy je najpierw dopasować do powierzchni podłogi a następnie usunąć ze podniej warstwy folię ochronną i przykleić do podłoża. Samoprzylepne płytki dywanowe łatwo i optymalnie można dopasować do pomieszczenia, co pozwala tez na zredukowanie lub uniknięcie bezużytecznego odpadu jak w przypadku wykładziny. To rozwiązanie pozwala nie tylko na zredukowanie kosztów ale także na znacznie bardziej przyjazne postępowanie względem środowiska. Poza tym można szybko i przy niewielkim wysiłku wyposażyć pomieszczenie w  samoprzylepne płytki dywanowe.

Samoprzylepne płytki dywanowe dostępne w Bricoflor.pl

Samoprzylepne płytki dywanowe o strukturach filcu igłowanego czy też żebrowanego sznuradostępne są w naszym sklepie internetowym. Wizualnie atrakcyjne Płytki z kolekcji Nadelfilz, Groncord czy Feincord można kupić w bezkonkurencyjnych cenach i nadać odrobinę komfortu pomieszczeniom użytkowym w Twoim domu. Znajdź odpowiedni dla siebie wzór na BRICOFLOR.pl!

 

✓ Samoprzylepne płytki dywanowe z gwarancją najlepszej ceny

✓ Bezpłatna próbka 

✓ Indywidualna oferta