Close icon

Schatex Eco Professional - standard przyjazny dla środowiska

Samopodkładające się płytki dywanowe firmy Scahtex to wytrzymała wykładzina podłogowa, która zapewnia świadomość ekologiczną …
czytaj więcej
-20%
origin-claim
-20%
origin-claim
-20%
origin-claim
-20%
origin-claim
-20%
origin-claim
-20%
origin-claim
1 - 6 z 6 Produkty

Zostały one stworzone nie tylko po to, aby sprostać wymaganiom przestrzeni komercyjnych i biurowych, ale również dzięki palecie kolorów można znaleźć taki wzór płytek dywanowych, który spełni ostateczny cel, jakim jest uczynienie powierzchni komercyjnych bardziej gładkimi i wygodnymi. Jeśli chodzi o utrzymanie czystości na każdym obszarze, praktyczność płytek dywanowych odgrywa dużą rolę. Ze względu na ciężar asortymentów, ich układanie nie wymaga użycia klejów, dzięki czemu można je łatwo usunąć i wymienić w dowolnym momencie. W biurach, płytki dywanowe Schatex mogą być układane na podwójnej podłodze, co oznacza, że wszystkie kable, które są ułożone pod podłogą, pozwalają zaoszczędzić dużo miejsca w biurze. Jeśli potrzebny jest dostęp do kabli, poszczególne płytki można po prostu podnieść, co zapewnia łatwy dostęp.

Trwałość pierwszej klasy - płytki dywanowe Schatex 

W sklepie internetowym BRICOFLOR znajdą Państwo 6 różnych ekskluzywnych kolekcji płytek dywanowych Schatex do każdego zastosowania. Niezależnie od tego, czy chodzi o powierzchnie wystawowe czy biurowe, płytki te są produkowane z myślą o wysokiej wytrzymałości. Profesjonalne wykładziny wyróżniają się wysoką odpornością na zużycie co umożliwia na przykład używanie krzeseł obrotowych. Płytki posiadają antystatyczną powierzchnią, która nie tylko ułatwia czyszczenie, ale również zapobiega powstawaniu iskier. Poza tym płytki dywanowe Schatex izolują akustycznie pomieszczenia i mogą być stosowane w połączeniu z systemami ogrzewania podłogowego. Samoinstalacyjne płytki dywanowe Schatex Eco Professional są bezpiecznym pokryciem podłogowym. Zalicza się je do klasy ochrony przeciwpożarowej Bfl-s1  i tym samym są odporne na działanie płomieni. Atrakcyjność wizualna kolekcji Schatex sprawia, że jest ona chętnie wybierana przez wiele firm. Wykonane z wysokiej jakości włókien polipropylenowych płytki mają atrakcyjny design, który zapewnia elegancki wygląd i nastrój. Szeroka gama kolorów zapewni, że znajdziesz kwadrat wykładziny pasujący do Twojej przestrzeni, a podkład z włókna szklanego Polyflex pozwala na łatwy montaż. Ten rodzaj instalacji jest mniej podatny na błędy niż klejenie wykładziny, ponieważ w każdej chwili można dokonać poprawek, a w razie potrzeby wymienić płytki. Możliwe jest również łączenie ze sobą różnych dekorów w celu stworzenia indywidualnego wyglądu.

Płytki dywanowe Schatex - inspiracje dla całego domu i biura

Firma Schatex wyprodukowała kolekcje do wszystkich pomieszczeń, od płytek dywanowych do kuchni po płytki dywanowe do biura. Łączą one w sobie jakość, design i praktyczność i obejmują cały zakres: od rozwiązań tekstylnych na targi i do salonów wystawowych, przez produkty do pomieszczeń domowych, po produkty wysokiej klasy do wymagających pomieszczeń biznesowych. Do produkcji Schatex wykorzystuje wyłącznie najlepsze surowce i najnowocześniejsze urządzenia produkcyjne.

Płytki dywanowe najwyższej jakości 

Produkty Schatex to nie tylko synonim przystępnej ceny, najwyższej jakości i eleganckiego wzornictwa, to także doskonały stosunek jakości do ceny. Pracochłonny proces tuftowania zapewnia wysoki poziom wytrzymałości, który potęguje podłoże z włókna szklanego. Płytki dywanowe Schatex Eco Professional przekonują swoim doskonałym bilansem ekologicznym. Neutralne dla klimatu płytki dywanowe są w dużej mierze wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu i są produkowane przy użyciu alternatywnych źródeł energii. Znak GuT, jak również CRI Green Label, potwierdzają przyjazną dla środowiska i niskoemisyjną produkcję, która ma również pozytywny wpływ na zdrowie i jakość powietrza w pomieszczeniach.

Wybierz swoje porządane płytki dywanowe Schatex od BRICOFLOR! 

Poświęć czas na poznanie naszego sklepu internetowego, aby znaleźć odpowiednią wykładzinę Schatex dla swoich projektów. Nasza strona internetowa pozwala na szybkie i wygodne składanie zamówień. W przypadku dużych zamówień oferujemy indywidualne wyceny, aby zapewnić Ci najlepszą ofertę dla Twojego projektu. Ponadto oferujemy usługę darmowej próbki, abyś mógł osobiście przekonać się o jakości produktów przed dokonaniem zakupu. Zapoznaj się z licznymi kolekcjami i kolorami Schatex już teraz!

Plus icon czytaj więcej