Close icon

Schatex Entrace - jakość i przydatność pierwszej klasy

Kolekcja Schatex Entrance to wysokiej jakości, praktyczne płytki dywanowe o szerokim spektrum zastosowań. Są one niezwykle ró…
czytaj więcej
-20%
origin-claim
-20%
origin-claim
-20%
origin-claim
-20%
origin-claim
-20%
origin-claim
1 - 5 z 5 Produkty

Łatwa instalacja dzięki Schatex 

Płytki dywanowe Schatex, dostępne obecnie w pięciu eleganckich kolorach, mają na celu uzyskanie ogólnego przyzwoitego wyglądu, który można dowolnie mieszać i dopasowywać. Można również wybrać ciemniejsze kolory z dekorami w czerwieni, granacie, brązie, antracycie i czerni, które zostały zaprojektowane tak, aby łatwo ukryć lekkie zabrudzenia.
Jeśli chcesz łatwo utrzymać swoją powierzchnię, to Schatex Entrance jest najlepszym wyborem dla Ciebie. Praktyczność komercyjnych płytek dywanowych odgrywa ważną rolę w utrzymaniu każdej powierzchni. W związku z własnym ciężarem, nie wymagają one klejów do instalacji i mogą być łatwo usunięte wymienione lub przeniesione w inne miejsce. Płytki dywanowe mogą być rówież montowane na podwyższeniu dzięki czemu wszystkie kable prowadzone pod podłogą mogą być ukryte, co pozwoli zaoszczędzić sporo miejsca w biurze. Jeśli potrzebny jest dostęp do kabli, można po prostu podnieść pojedyncze płytki, umożliwiając łatwy dostęp.
Dlatego też Schatex Entrance jest popularnym wyborem dla stref wejściowych, aby zmniejszyć ilość zanieczyszczeń wnoszonych do budynków. Ponadto regularny format 50 x 50 cm umożliwia bezproblemowe układanie płytek tekstylnych obok siebie, dzięki czemu nie ma problemu z zastosowaniem kilku różnych dekorów. Płytki dywanowe do zastosowań komercyjnych można łączyć z ogrzewaniem podłogowym, są one przystosowane do użytkowania krzeseł obrotowych, zachowują swój kształt, a dzięki antystatycznej powierzchni są znacznie łatwiejsze do czyszczenia.
Przemysłowe płytki dywanowe mają jeszcze jedną zaletę, ponieważ są samoukładające. Oznacza to, że nie potrzebujesz płynnego kleju, aby profesjonalnie zainstalować tę podłogę. Moduły trzymają się głównie z powodu ich zwiększonej masy własnej i stabilnego wymiarowo podłoża, które ma pokrycie z włókna szklanego. Ułatwia to wypróbowanie różnych projektów instalacji i kombinacji kolorystycznych, a w razie potrzeby można również zmienić dekory. Praktyczne jest jednak to, że w ten sposób można znacznie szybciej ułożyć płytki wykładziny biurowej. Ponadto zawsze można skorygować ułożenie, dzięki czemu instalacja jest mniej podatna na błędy, co sprawia, że Schatex Entrance jest idealnym rozwiązaniem również dla majsterkowiczów.

Płytki Schatex dla Twoich projektów      

Ta profesjonalna wykładzina podłogowa robi szczególne wrażenie w pomieszczeniach handlowych i biurowych ze względu na możliwość zastosowania krzeseł obrotowych oraz antystatyczną powierzchnię, która nie tylko ułatwia czyszczenie, ale również zapobiega powstawaniu iskier wyładowań. Płytki dywanowe Schatex posiadają izolacyjność akustyczną pomieszczeń, izolacyjność od dźwięków uderzeniowych i mogą być łączone z systemami ogrzewania podłogowego. Kontraktowe płytki dywanowe są przyporządkowane do klasy ochrony przeciwpożarowej Bfl-s1  i tym samym są odporne na działanie płomieni. Wykładziny, które są neutralne dla klimatu i w większości wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu są także produkowane przy użyciu odnawialnych źródeł energii. Znak GuT, jak również CRI Green Label potwierdzają przyjazną dla środowiska i niskoemisyjną produkcję, która ma również pozytywny wpływ na zdrowie i jakość powietrza w pomieszczeniach.

Zamów szybko i wygodnie w sklepie internetowym BRICOFLOR! 

Nie zwlekaj, zamów już dziś i skorzystaj z naszej gwarancji najlepszej ceny i serwisu darmowej próbki! Po prostu wybierz opcję "zamów próbkę" na stronie produktu, a szybko otrzymasz próbkę bezpośrednio do domu. W przypadku większych zamówień, zadzwoń do nas, a my przedstawimy Ci indywidualną, osobistą ofertę. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się do nas napisać, zadzwonić lub wysłać swoje informacje za pomocą formularza kontaktowego. Nasz zespół profesjonalistów z przyjemnością Państwu pomoże! Czekamy na Twoją wiadomość!

Plus icon czytaj więcej