Kontakt
Masz pytania?

Chętnie Ci doradzimy! Kontakt Zadzwoń pon-pt. w godz. 08:30 - 16:30

0 61 660 15 09

 

lub napisz na: info@bricoflor.pl

Schatex Interloop - płytki dywanowe do miejsc o dużym natężeniu 

Czy chcą Państwo wykładziny, która jest nie tylko odporna na zużycie, ale również ma doskonały styl? Schatex Interloop to wykładzina spełniająca wysokie wymagania sektora komercyjnego i przemysłowego. Komfort, trwałość i wszechstronność sprawiają, że te komercyjne płytki dywanowe można układać w wielu różnych miejscach, w tym w biurach, domach towarowych i hotelowych lobby.

Dowiedz się więcej

Schatex Interloop

  • Gwarancja najlepszej ceny

    Kupując w BRICOFLOR nie przepłacasz
  • Indywidualne oferty

    Planujesz duży projekt? Zapytaj o indywidualną wycenę!
  • Darmowe próbki

    Zamów do 6 próbek i sprawdź jak wygląda produkt

Schatex Interloop - funkcjonalność we wszystkich obszarach 

Czy szukają Państwo wytrzymałej podłogi do swojego domu? Te komercyjne płytki dywanowe doskonale nadają się do warsztatów, piwnic, umywalni lub garaży. Niezależnie od przeznaczenia pomieszczenia, dzięki tym podłogom zawsze można osiągnąć najlepsze rezultaty.
Płytki dywanowe firmy Schatex mają również przyjemne dla oka wzornictwo. Nie musisz ograniczać się do jednego koloru. Kolekcja, dostępna łącznie w dziewięciu różnych odcieniach, opiera się na dyskretnym wzornictwie w jednolitych kolorach, takich jak antracyt, beż, brąz, szarość, a nawet czerń. Z kolei dekory w kolorze czerwonym lub niebieskim zapewniają odrobinę koloru. Nylonowa powierzchnia jest mocowana na podłożu bitumicznym lub filcowym. W formacie 50 x 50 cm można również tworzyć indywidualne wzory, łącząc kilka odcieni kolorystycznych, ponieważ są to płytki samoukładające, a więc układanie odbywa się bez użycia kleju.

Łatwy montaż dzieki Schatex 

Zaletą tych płytek dywanowych do zastosowań komercyjnych jest to, że nie są one rozwiązaniem długoterminowym. Można je w każdej chwili zdjąć, wymienić. Płytki te mogą być wielokrotnie wykorzystywane podczas zbliżających się targów i innych imprez, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. 

Niemniej jednak, ważne jest, aby zauważyć, że podczas gdy te płytki dywanowe są łatwe do usunięcia, jednocześnie są one solidne i nie przemieszczają się gdy są zainstalowane. Dzięki dużej masie, płytki układa się równomiernie i bezpiecznie, tworząc spójny wygląd. Przed ułożeniem płytki dywanowe o dużej wytrzymałości wymagają czasu na zaaklimatyzowanie się do temperatury pomieszczenia, w którym będą montowane. Ponadto należy odpowiednio przygotować podłoże i upewnić się, że nie ma na nim nierównych obszarów, kurzu ani starych klejów, aby stworzyć optymalną powierzchnię do instalacji nowych płytek dywanowych w domu. Możesz instalować je pojedynczo, zaczynając od środka pomieszczenia i kierując się na zewnątrz. Choć nie jest to konieczne, możesz zawsze dodatkowo zabezpieczyć swoją konstrukcję wykładziny używająć taśmy dwustronnej.

Jak najlepiej wykorzystać Schatex Interloop dla swoim powierzchni 

Płytki dywanowe Schatex to wytrzymały i niezawodny wybór do wielu zastosowań. Są one nie tylko idealne jako płytki dywanowe do biur, ale również fakt iż kwadratowe płytki układane są bez kleju, są one doskonałym rozwiązaniem dla Twoich wystaw. Podłoga jest dźwiękochłonna, promując ciche środowisko pracy, które zapewnia doskonałą atmosferę do koncentracji. Ponadto, dla osób uczulonych na kurz lub mających inne alergie, wykładzina może być użytecznym partnerem w zatrzymywaniu cząsteczek kurzu i zapobieganiu ich cyrkulacji w powietrzu. Aby usunąć kurz, wystarczy regularne odkurzanie, a więc dzięki tym właściwościom jakość powietrza w pomieszczeniach ulega znacznej poprawie.

Ponadto, podłogowe płytki dywanowe posiadają inne praktyczne właściwości, których nie powinno zabraknąć w środowisku pracy. Na przykład, europejska klasyfikacja Bfl-s1, która klasyfikuje te płytki dywanowe jako ognioodporne. Poza tym Schatex Interloop posiada antystatyczną powierzchnię i nadaje się do pomieszczeń z sprzętem komuterowym czy krzesłami biurowymi. Dzięki izolacji dźwięków uderzeniowych do 24 dB, kolekcja ta zapewnia również ciche i przyjemne otoczenie.

Zamów Schatex Interloop w sklepie internetowym BRICOFLOR!  

Kolekcja Schatex Traffic, dostępna w kilku kolorach, oferuje płytki wykładzin przemysłowych, które nadają się do wielu pomieszczeń komercyjnych i odpowiadają wszystkim preferencjom. Ciesz się łatwością instalacji i trwałością stylów Schatex! Jeśli przed zakupem chcieliby Państwo zobaczyć jak na żywo wygląda wykładzina możesz skorzystać z naszego serwisu darmowej próbki. Planują Państwo duże zamówienie? Nie ma problemu! Skontaktuj się z nami już dziś, aby poprosić o indywidulaną wycenę! Skontaktuj się z nami przez e-mail, zadzwoń do nas lub wypełnij nasz formularz kontaktowy. Nasi dedykowani eksperci będą szczęśliwi, aby pomóc i oferują wszystkie potrzebne wsparcie.