Schatex Office Extreme – wytrzymałe płytki dywanowe do biura

Jeżeli Twoje biuro lub siedziba biznesu wymaga remontu i szukasz wytrzymałej wykładziny podłogowej, która jest r&oa…

czytaj więcej

Nie znaleziono produktów!

Zmień kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie. Jeśli nadal nie znajdziesz niczego istotnego, odwiedź stronę główną i wypróbuj niektóre z naszych bestsellerów!

Płytki dywanowe Schatex – Płytki dywanowe dla intensywnie użytkowanego sektora obiektowego

Nawet szybkie spojrzenie na klasę użytkową płytek dywanowych Schatex Office Extreme potwierdza, że jest to bardzo wytrzymały dywan! Unikalne właściwości tej kolekcji płytek dywanowych sprawiają, że jest to idealna wykładzina modułowa do intensywnie użytkowanego obszaru obiektowego. W rzeczywistości podłoga jest tak wytrzymała, że z łatwością może sprostać codziennym wymaganiom hoteli, restauracji czy sklepów. Takie płytki dywanowe są jednakże szczególnie często spotykane w biurach i salach konferencyjnych. Oprócz wytrzymałego materiału, modułowa wykładzina podłogowa oferuje jedną rzecz ponad wszystko: stosunkowo miękką powierzchnię. Często pozwala to stworzenie relaksującej atmosfery i łatwiejszą koncentrację na rzeczach istotnych.

Ponadto, podłoga jest szczególnie łatwa w utrzymaniu, dlatego robi poważne i uporządkowane wrażenie nawet bez dużego nakładu pracy. Całość zawdzięczamy głównie materiałowi, z którego wykonana jest przędza stosowana przez Schatex. Podłoga wykonana jest w całości z wysokiej jakości poliamidu, materiału trudnego do zabrudzenia i posiadającego pierwszorzędną odporność na ścieranie. Włókna mocno odtwarzają kolory i nie pozwalają na blaknięcie, co oznacza, że ta wykładzina podłogowa po latach nadal wygląda wspaniale! Do regularnego sprzątania wystarczy użyć odkurzacza. W ten sposób duża część zanieczyszczeń jest już usuwana bez konieczności czasochłonnego czyszczenia płytek dywanowych.

Business Look: Klasyczne, cętkowane kolory i stylowe wzornictwo

Oprócz solidnych właściwości technicznych, kolekcja przekonuje również prostym, szykownym wyglądem, który podkreśla tylko profesjonalny charakter. Powierzchnia wykonana jest z krótkiego, aksamitnie miękkiego weluru, który wydaje się szczególnie zwarty i dynamiczny. Ze względu na gęsto obrobioną powierzchnię użytkową trudno jest przeniknąć brud do głębszych struktur wykładziny modułowej. Nacisk położono również na poważny wygląd w kolorach, dlatego też Schatex Office Extreme można uzyskać w prawie wszystkich klasycznych odcieniach, takich jak szary, szaro-brązowy, antracyt, a nawet w eleganckim ciemnoniebieskim. Powierzchnia płytek jest lekko cętkowana, co również pomaga ukryć niewielkie zabrudzenia.

Pomimo że są to płytki klasyczne i profesjonalne, nie oznacza jednak, że nie można być kreatywnym z tą kolekcją. Płytki dywanowe oferują ogromne możliwości w zakresie atrakcyjnych wzorów i unikalnych kombinacji kolorystycznych. Ponieważ wszystkie dekory mają te same wymiary i dlatego mogą być układane krawędź w krawędź obok siebie. Płytki 50 x 50 cm są idealne do eleganckich wzorów szachownicy, ale możliwe są również gradienty kolorów lub optyczne rozdzielenie pomieszczeń różnymi kolorami.

Płytki dywanowe loos-lay - prosty i szynki montaż

W odróżnieniu od wielu intensywnie użytkowanych podłóg, płytki dywanowe Schatex mają również dużą zaletę w postaci montażu loose-lay. Oznacza to, że nie muszą być one przyklejane na całej powierzchni. Płytki tekstylne nie ześlizgują się nawet przy częstym użytkowaniu. Wynika to z dużego ciężaru własnego modułów oraz specjalnego oparcia, które zapewnia, że leżą one płasko, nie przemieszczajac się. Ponadto grzbiet zapobiega zwijaniu się produktu na krawędziach, dlatego też w pełni ułożona powierzchnia częściej wygląda jakby była wykonana z jednego kawałka. Fakt, że podłoga jest również ograniczona przez przylegające do niej płytki dywanowe lub przedmioty takie jak ściany, zapewnia dodatkowy uchwyt, który nie jest tak łatwy do usunięcia!

Pojedyncza płytka nie waży dużo więcej niż jeden kilogram i dlatego zazwyczaj można ją łatwo podnieść za pomocą dwóch zdrowych ramion. A ponieważ podłoga nie jest klejona, teoretycznie można to zrobić dokładnie w każdej chwili! Jest to szczególnie korzystne, jeśli z jakiegoś powodu chce się usunąć tylko niektóre moduły podłogi. Czy to mocno zabrudzony moduł, który trzeba wyczyścić lub wymienić. Zamiast niszczyć części podłogi, można pojszczególne moduły po prostu podnieść i położyć ponownie w dokładnie tym samym miejscu. W rzeczywistości, nawet gdy się przeprowadzasz, możesz po prostu całkowicie spakować dywan Schatex Office Extreme i zamontować go w nowym miejscu zamieszkania! Nie zajmuje to dużo czasu, dlatego demontaż płytek jest szybki i łatwy.

Samodzielna instalacja płytek - to proste!

Płytki dywanowe Schatex Office Extreme nie są klejone i mogą być w każdej chwili zdemontowane i ponownie ułożone, o ile nie zostały specjalnie przycięte. Ze względu na to nie potrzeba specjalisty, aby je zamontować. W jednym z naszych praktycznych postów na blogu podsumowaliśmy dla Państwa, czego można się spodziewać przy układaniu płytek dywanowych. Proszę jednak pamiętać, że jest to bardziej ogólny przewodnik. Dlatego też zawsze należy postępować zgodnie z zaleceniami producenta!

Płytki dywanowe Schatex - znakomite własciwości techniczne dla Twoich pomieszczenień

Odporna i łatwa w pielęgnacji powierzchnia podłogi oraz szykowny design i bardzo łatwy montaż - to wszystko przemawia za płytkami dywanowymi firmy Schatex. Żadne biuro czy restauracja nie powinny być pozbawione odpowiedniej izolacji akustycznej, która niweluje hałas w tle. Dlatego też kolekcja posiada izolację dźwięku uderzeniowego do 24 dB. Dla dodatkowego bezpieczeństwa zastosowano wyłącznie materiały trudnopalne, które charakteryzują się wysoką klasą ochrony przeciwpożarowej Bfl-s1. To nie tylko oznacza, że podłoga jest trudnopalna, ale także opisuje niski poziom rozwoju dymu, jeśli się zapali. Dla bezpiecznego użytkowania sprzętu komputerowego nie pominięto wykończenia antystatycznego!

Jedną z najważniejszych właściwości wykładzin podłogowych jest ich pozytywny wpływ na jakość powietrza w pomieszczeniach. Wbrew wielu uprzedzeniom, tekstylne wykładziny podłogowe zapewniają, że powietrze jest znacznie mniej zanieczyszczone, ponieważ są w stanie wiązać cząsteczki kurzu ze swoimi włóknami. W rezultacie drobny pył jest częściowo odfiltrowywany z powietrza, którym oddychasz, co może prowadzić do ogromnego złagodzenia objawów u alergików, szczególnie w przypadku alergii na pył. Ale nie tylko osoby cierpiące na alergię korzystają z tego zjawiska, ponieważ Ty i Twoi pracownicy docenicie również czystsze powietrze i z pewnością będziecie mogli lepiej się skoncentrować w przyjemniejszej atmosferze. Aby utrzymać ten efekt na stałe, wystarczy upewnić się, że podłoga ma wystarczającą zdolność do wiązania kurzu. Można to łatwo osiągnąć, regularnie czyszcząc płytki dywanowe za pomocą odkurzacza.

Innowacyjny format płytek tekstylnych zapewnia korzyści logistyczne. W odróżnieniu od wykładzin dywanowych w rolkach, które czasami muszą być przeciągane przez wąskie schody, płytki mogą być bez problemu transportowane na wyższe piętra. Planowanie jest również o wiele łatwiejsze dzięki niewielkiemu formatowi, ponieważ można łatwo obliczyć wymagania dotyczące pomieszczeń, np. szybko uwzględnić w planowaniu nisze grzewcze.

Schatex Office Extreme – zamów teraz wytrzymałe płytki dywanowe w internetowym sklepie BRICOFLOR!

Czy podoba Ci kolekcja Schatex Office Extreme i nie możesz się doczekać rozpoczęcia renowacji? Zamów wytrzymałe płytki dywanowe w BRICOFLOR, internetowym sklepie z wykładzinami ściennymi i podłogowymi, któremu można zaufać. Oferujemy Państwu wygodny sposób składania zamówień z komfortu własnego domu, pierwszorzędną obsługę klienta i wiele innych korzyści. Na przykład, możesz kupić nasz asortyment w najlepszej cenie, dzięki naszej sprawdzonej gwarancji najlepszej ceny. Jeśli natomiast chcielibyście Państwo z wyprzedzeniem osobiście obejrzeć swój wybór dekoracji, możecie skorzystać z naszej usługi wysyłki próbek. Z drugiej strony, jeśli potrzebne jest większe zamówienie, być może warto skontaktować się z nami osobiście. Jeśli to możliwe, chętnie przedstawimy Państwu indywidualną ofertę indywidualną, dzięki której mogą Państwo zaoszczędzić jeszcze więcej! Masz dalsze pytania dotyczące naszych produktów, Twojego zamówienia lub chciałbyś otrzymać ofertę? Następnie możesz skontaktować się z nami telefonicznie na naszej gorącej linii, online przez e-mail lub skorzystać z naszego praktycznego formularza kontaktowego, abyśmy mogli Ci szybko i łatwo pomóc. Już teraz czekamy na Twoją wiadomość!

Plus icon czytaj więcej