PŁYTKI WINYLOWE FIRMY BERRYALLOC – NAJLEPSZE WYKŁADZINY PODŁOGOWE

Prezentowane w wielu wzorach, płytki winylowe od czytaj więcej

20 / 22 Produkty

ZMIEŃ SWOJE CZTERY ŚCIANY W NATURALNĄ OAZĘ DOBREGO SAMOPOCZUCIA!

Dzięki płytkom winylowym BerryAlloc można wnieść do swoich czterech ścian kawałek natury: kolorystyka różnych kolekcji belgijskiego producenta sięga od ciepłych beżów po eleganckie odcienie szarości. Autentyczne kolory kierują uwagę na indywidualność poszczególnych pomieszczeń. Wyjątkowe i stylowe wzornictwo w połączeniu z zaletami technicznymi gwarantuje przytulną atmosferę, która sprawia, że pomieszczenie nabiera nowego blasku. Wybierz na przykład panele winylowe o wyglądzie betonu, które zdobywają punkty za wodoodporność, stabilność wymiarową i łatwość utrzymania.

ZALETY PŁYTEK WINYLOWYCH - TE PODŁOGI MAJĄ WIELE DO ZAOFEROWANIA WIZUALNIE I TECHNICZNIE

Płytki winylowe posiadają szereg zalet technicznych, których nie posiadają tradycyjne podłogi. Zintegrowana izolacja od dźwięków uderzeniowych pomaga w znacznym stopniu ograniczyć powstawanie i rozprzestrzenianie się hałasu w pomieszczeniu. Ponadto płytki PVC są ogólnie ciepłe dla stóp i nadają się nawet do instalacji na systemach ogrzewania podłogowego. Elastyczny charakter sprawia, że każdy krok jest delikatnie amortyzowany. Ma to szczególnie łagodny wpływ na stawy.
Przyjemnie miękki w dotyku daje poczucie lekkości. Ponadto nie u każdego producenta znajdziemy tak dużą ilość różnych wzorów i kolorów. Płytki winylowe BerryAlloc dostępne w naszym sklepie internetowym BRIOFLOR są dostępne w wielu różnych wzorach, co znacznie ułatwi Państwu wybór idealnej podłogi, która będzie pasować do Państwa pomieszczeń. Dzięki odpornej na wilgoć fakturze, winyl BerryAlloc nie pęcznieje przy krótkotrwałym kontakcie z wodą, więc nie musisz się martwić, jeśli szklanka się przewróci. Utrzymanie powierzchni w higienicznej czystości jest wyjątkowo proste dzięki wykończeniu powierzchni PUR. Przy pomocy odkurzacza można w krótkim czasie oczyścić płytki winylowe do klejenia z większych zanieczyszczeń. Plamy z kawy najlepiej usuwać za pomocą wilgotnego mopa do podłóg. Ponieważ płytki PVC nie posiadają nierówności, jak to często bywa w przypadku wykładzin fakturowanych, nie osiada na nich kurz, dzięki czemu są bardzo przyjazne dla alergików.

NIESZKODLIWE DLA ZDROWIA - POMYŚL O SWOIM ZDROWIU

Płytki winylowe BerryAlloc punktują składem w 100% wolnym od ftalanów, co nie tylko ma pozytywny wpływ na zdrowie, ale także na klimat wnętrza. Certyfikat A+ mówi sam za siebie. W przypadku zastosowań domowych otrzymujesz dożywotnią gwarancję, dzięki czemu możesz podziwiać naturalny wygląd swojej podłogi nawet po latach intensywnego użytkowania.

PŁYTKI WINYLOWE OD BERRYALLOC ROBIĄ FURORĘ

Płytki winylowe są stosowane nie tylko w pomieszczeniach prywatnych, ale również w pomieszczeniach komercyjnych i przemysłowych. Wystarczy kilka prostych kroków, aby postawić nowe i świeże akcenty, dodając głębi i autentyczności każdemu pomieszczeniu.

ODPOWIEDNIE PODŁOŻE DO MONTAŻU POZWOLI UNIKNĄĆ NIESZCZĘŚLIWYCH WYPADKÓW PODCZAS MONTAŻU

Zanim płytki winylowe trafią do Państwa domu, należy odpowiednio przygotować podłoże. Oznacza to sprawdzenie suchości, równomierności, stabilności i czystości. Zasadniczo stare wykładziny podłogowe muszą zostać usunięte wraz z resztkami kleju i odpowiednio zutylizowane. Należy pamiętać, że montaż na tekstylnych wykładzinach podłogowych nie jest możliwy ze względów higienicznych. Podczas instalacji na nich istnieje ryzyko gromadzenia się bakterii lub tworzenia się pleśni pod świeżo położonym winylem. Montaż na równym podłożu zapewnia uzyskanie doskonałego rezultatu instalacji. Należy jednak sprawdzić, czy jastrych jest wolny od pęknięć lub czy może być konieczne użycie masy wyrównującej. Należy pamiętać, że podłoga winylowa potrzebuje co najmniej 48 godzin na aklimatyzację. Dlatego należy umieścić go w pomieszczeniu, w którym ma być zainstalowany z odpowiednim wyprzedzeniem i upewnić się, że temperatura nie spadnie poniżej 18°C.

PŁYTKI WINYLOWE Z BERRYALLOC ŁATWE W MONTAŻU – BEZPROBLEMOWA INSTALACJA

Podłogi montowane na system click zostały wymyślone z myślą o osobach, które nie posiadają fachowej wiedzy z zakresu renowacji, ale są fanami projektów DIY (z ang. "zrób to sam"). Jeśli nie chcesz wydawać dodatkowych pieniędzy na specjalistyczne narzędzia, to dobrze trafiłeś. Ułożenie podłogi z płytek na click to proste i szybkie rozwiązanie. Remontowane podłoże wymaga oczyszczenia i odtłuszczenia. Dopasuj płytki do wymiarów pomieszczenia, a następnie dopasuj pióro do wpustu. Dużą zaletą tego systemu jest fakt, że nie wymaga on użycia kleju. Tak zamontowana podłoga nie musi długo schnąć, a klej nie musi się wiązać. Płytki winylowe click są gotowe do użytku krótko po renowacji! Dlatego ta metoda instalacji jest coraz bardziej popularna wśród klientów. Zdecydowanie zaoszczędzi Twój czas i wysiłek.

SPEŁNIJ MARZENIE O WINYLU - ZAMÓW ULUBIONĄ PODŁOGĘ OD BERRYALLOC ONLINE W BRICOFLOR 

Płytki winylowe BerryAlloc są idealnym rozwiązaniem dla Twojego projektu renowacji? Nie zwlekaj więc dłużej i jak najszybciej zaopatrz się w te szybkie w montażu i atrakcyjne wizualnie płytki PCV, abyś mógł wkrótce rozpocząć renowację swojej podłogi. Jeśli nie jesteście Państwo jeszcze pewni swojej decyzji lub rozważacie kilka wzorów, możecie oczywiście skorzystać z naszego bezpłatnego serwisu próbek. Jeżeli potrzebują Państwo większej ilości płytek, możemy porozmawiać o indywidualnej ofercie. Być może będziemy w stanie dostosować się do Ciebie pod względem cenowym. Zasadniczo, otrzymasz płytki winylowe w gwarantowanej najlepszej cenie dzięki naszej gwarancji najlepszej ceny! Nasz przyjazny i kompetentny zespół pracowników jest oczywiście do Państwa dyspozycji telefonicznie, poprzez nasz formularz kontaktowy lub e-mail. Chętnie doradzimy Państwu we wszystkich aspektach dotyczących płytek winylowych BerryAlloc i cieszymy się na spotkanie z Państwem!

Plus icon czytaj więcej