Tarkett Starfloor Click – Płytki winylowe z systemem kliknięcia

Te płytki PCV są dostępne w wielu różnych wariantach i wzorach. Oprócz atrakcyjnego wyglądu i cech technicznych, szczególn…

czytaj więcej
20 / 29 Produkty

Dzięki systemowi klikania, podłoga winylowa od Tarkett, która jest szybko i łatwo układana, bez kleju lub innych akcesoriów, jest teraz dostępna i może być zamontowana nawet przez amatorów.

Wysoka jakość z Tarkett Starfloor Click

Europejski lider w branży elastycznych podłóg PCV, podłóg drewnianych i laminowanych, wykładzin linoleum i podłóg sportowych Tarkett oferuje wysokiej jakości płytki winylowe z systemem zatrzaskowym do zastosowań mieszkaniowych i komercyjnych. Z kolekcją Starfloor firmy Tarkett masz do wyboru kilka opcji, które nie tylko przekonują jakością techniczną, ale także wizualnie z licznymi wzorami. Przekonaj się o kolekcjach Tarkett Starfloor Click 30 i Tarkett Starfloor Click 50.

Tarkett Starfloor Click 30 – Długi czas użytkowania

Podłoga winylowa w kolekcji Tarkett Starfloor Click 30 stała się w ostatnich latach prawdziwym faworytem. Odpowiedni do często uczęszczanych pomieszczeń mieszkalnych (klasa użytkowa 23 i 31), winyl można układać w różnych pomieszczeniach, aby stworzyć nowy wygląd. Dzięki konstrukcji 4,00 mm z warstwą ścieralną o grubości 0,30 mm, konstrukcja podłogi winylowej jest optymalnie dopasowana do codziennego użytku i może być układana w krótkim czasie. Mocne płytki winylowe do salonu mają na celu ułatwiać codzienne życie.

Oprócz łatwych w pielęgnacji właściwości, podłoga winylowa Tarkett Starfloor Click 30 może być czyszczona domowymi środkami czyszczącymi. Wykończenie powierzchnią PUR zapobiega powstawaniu zarysowań, a nawet stópki mebli nie mogą uszkodzić płytek PCV Tarkett Starfloor Click 30. Wyprodukowana bez ftalanów, podłoga winylowa jest nieszkodliwa dla środowiska i zdrowia oraz może być w 100% przetworzona. Dzięki tym (technicznym) cechom i funkcjom, Tarkett Starfloor Click 30 to prawdziwa wytrwałość, która opłaca się w codziennym życiu.

Tarkett Starfloor Click 50 - Komfort i wytrzymałość

System Winylowy Tarkett Starfloor Click 50 łączy w sobie komfort i wytrzymałość w wyjątkowym produkcie. Podłogi winylowe Tarkett, które nadają się do użytku domowego, jak i komercyjnego (23 i 32), mają ochronną grubość 0,5 mm uszczelnioną wykończeniem powierzchni PUR. Dzięki tej zalecie podłoga winylowa wytrzymuje wiele obciążeń. Na przykład Tarkett Starfloor Click 50 o grubości 5,0 mm z wbudowanym systemem zabezpieczeń, które chroni przed urządzeniami do czyszczenia i samym czyszczeniem. Do wyboru jest wiele wzorów, z których każdy znajdzie swój ulubiony. Poza naturalnym, realistycznym wyglądem kolekcja Tarkett Starfloor Click 50 charakteryzuje się wzorami klasycznych kamieni i nowoczesnych metali. Płytki winylowe Tarkett Starfloor Click 50 w 100% mogą zostać poddane recyklingowi.

Tarkett Starfloor Click - Czy już „kliknął” u Ciebie?

Starfloor Click firmy Tarkett udowadnia, że ​​ułożenie nowej podłogi nie jest już uciążliwe i nie wymaga dużego wysiłku. Winyl jest wyposażony w system zatrzaskowy, który sprawia, że ​​instalacja, nawet dla majsterkowicza, jest bardzo prosta. System zatrzaskowy może być układany bez specjalnych narzędzi i kleju , ponieważ chroni podłoże przed uszkodzeniem dzięki pływającej instalacji. Jako idealne rozwiązanie do indywidualnej renowacji, płytki winylowe można dostosować do wymiarów pomieszczenia za pomocą standardowego noża użytkowego. Następnie podłogę winylową Tarkett Starfloor Click można połączyć na powierzchni renowacyjnej (równomiernie i bez zabrudzeń).

Ponadto możliwe jest ułożenie izolacji dźwiękowej, która zmniejszy odgłosy kroków na podłodze z winylu. To kompensuje niewielkie uderzenia i zmniejsza pojawiający się dźwięk uderzenia. Dzięki systemowi zatrzasku dostęp do pomieszczenia można uzyskać bezpośrednio po instalacji, dzięki czemu meble mogą się przenieść do nowo wyremontowanego pokoju jeszcze tego samego dnia. Płytki winylowe z systemem zatrzaskowym firmy Tarkett – to designerska podłoga z zatrzaskiem: łatwa w pielęgnacji, wytrzymała i możne zostać położona nawet przez majsterkowiczów.

Techniczna jakość i funkcje wydajności

Podłoga winylowa z systemem zatrzaskowym ma wiele zalet, które wzbogacają codzienne życie. Oprócz łatwośc układania podłóg Tarkett Starfloor Click, system zatrzaskowy jest bardzo łatwy w pielęgnacji i niewrażliwy na uszkodzenia. Ponadto winyl, taki jak Starfloor Click firmy Tarkett, posiada cechy jakości technicznej, takie jak odporność na poślizg R9 (płytki) i ochronę przeciwpożarową Bfl-s1.

Odpowiednie dla krzeseł na kółkach (typ W) i do układania ogrzewania podłogowego. Podłogi Tarkett Starfloor Click można układać w niemal każdym pomieszczeniu, zgodnie z klasą użytkową. Dzięki tym i wielu cechom jakościowym i wydajnościowym winyl, który jest dostępny w wielu wzorach, okazuje się idealnym rozwiązaniem do renowacji w obszarze mieszkalnym lub komercyjnym.

Tarkett Starfloor Click - Teraz w sklepie internetowym Bricoflor

Tarkett, europejski lider w dziedzinie rozciągliwych podłóg z PCV, oferuje wysokiej jakości rozwiązania renowacyjne, które są zarówno wytrzymałe, jak i designerskie dzięki Tarkett Starfloor Click 30 i Tarkett Starfloor Click 50 kolekcji. Dzięki istniejącemu systemowi zatrzasków i licznym funkcjom jakości technicznej podłoga projektowa przyczynia się również do łatwej instalacji. W sklepie internetowym Bricoflor możesz teraz znaleźć płytki winylowe Click-System Tarkett - przekonaj się o jakości Tarkett i wybierz swój ulubiony wzór. Zamów już dziś i zabezpiecz swoją powierzchnię w najlepsze warunki! Ponieważ składając u nas zamówienie, możesz zaoszczędzić pieniądze! Skorzystaj na przykład z naszej gwarancji najlepszej ceny, dzięki której oferujemy nasze produkty w najlepszej cenie! Skorzystaj z naszej bezpłatnej usługi próbkowania, której możesz użyć, aby wcześniej zamówić próbkę pożądanego wystroju. Przekonaj się o jakości i wyglądzie swojego wyboru. Jeśli chcesz bezpośrednio zamówić większe ilości zamówień, nasz dział ofert może być w stanie stworzyć indywidualną ofertę. Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące naszych produktów lub zamówienia, możesz skontaktować się z nami telefonicznie w naszej infolinii, wysłać do nas e-mail online lub skorzystać z praktycznego formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej. Czekamy na Ciebie!

Plus icon czytaj więcej