Promocja jesienna: 10% na farbę ścienną - do 31 października. Odkryj teraz!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon

WINYLOWE PODŁOGI DEKORACYJNE PROSTY WYBÓR - TER HÜRNE

Dzięki designerskim podłogom z kolekcji Ter Hürne Click możesz te…

czytaj więcej
1 - 16 z 16 Produkty

Dzięki Ter Hürne możesz teraz wnieść nowe podejście do życia do swoich własnych czterech ścian i odkryć czystą radość życia dla siebie. Ter Hürne Click w prostych, szczerych i nieskomplikowanych kolorach, które wnoszą do każdego pomieszczenia orzeźwiającą radość życia. Pod względem komfortu i jakości zdecydowanie przekonuje podłoga z systemem click.

DESIGNERSKIE PODŁOGI W JASNYCH I ŚWIEŻYCH KOLORACH

Dzięki bogatemu wyborowi jasnych i świeżych kolorów kolekcja płytek firmy Ter Hürne wyznacza standardy dla przyjaznych, pełnych światła pomieszczeń, które gwarantują odpowiednią jakość życia. Kolekcja przekonuje różnorodnością atrakcyjnych dekorów, a dzięki kolorystyce i wyglądowi w stylu skandynawskim nadaje lekkości i uroku. Twoja podłoga rozbłyśnie w zupełnie nowym świetle i optycznie powiększy pomieszczenie. Już teraz odkryj różnorodność Ter Hürne  w sklepie internetowym BRICOFLOR.

PRZYJAZNE DEKORY DREWNA - WINYLOWY Z KOLEKCJI TER HÜRNE

W gamie jasnych i przyjaznych dekorów każdy miłośnik jasnych pomieszczeń znajdzie idealną podłogę renowacyjną, która spełni wszystkie wymagania. Dzięki celowemu połączeniu jasnych kolorów w bieli, beżu i szarości, designerskie podłogi winylowe wpuszczają promienie słoneczne do każdego pomieszczenia i tym samym inspirują prostymi, szczerymi, ponadczasowymi i nieskomplikowanymi kolorami. Gra kolorów i naturalnie realistyczne wzornictwo powierzchni tworzą podłogę, która może rozwinąć swoją pełną moc szczególnie w połączeniu z klasycznymi kolorami, takimi jak czerń i biel.

PŁYTKI WINYLOWE Z SYSTEMEM CLICK: TER HÜRNE PROSTY WYBÓR DO WSZYSTKICH POMIESZCZEŃ

Podłoga z systemem click jest dostępna w szerokiej gamie wariantów na rynku podłóg elastycznych.. Dzięki zakwalifikowaniu do klas użytkowania 23, 33 i 42 płytki winylowe z systemem click mogą być stosowane niemal wszędzie. Designerska podłoga może być stosowana w prywatnych pomieszczeniach mieszkalnych, obiektach komercyjnych, a nawet w pomieszczeniach wykorzystywanych przemysłowo. Wynika z tego różnorodność zastosowań, od salonów, jadalni i sypialni, po biura i sale konferencyjne, hotele, sklepy i wiele innych pomieszczeń. Jednocześnie winylowa podłoga dekoracyjna o wysokości 6,00 mm wytrzymuje wiele wyzwań dzięki warstwie użytkowej o grubości 0,55 mm. Odkryj możliwości oferowane przez kolekcję  i zainstaluj podłogę z systemem click we wszystkich swoich pomieszczeniach.

SYSTEM CLICK SPRAWIA, ŻE RENOWACJA JEST DZIECINNIE PROSTA

Płytki winylowe dostępne w licznych wzorach w sklepie internetowym BRICOFLOR. Istnieje wiele różnych systemów instalacyjnych, które w mniejszym lub większym stopniu utrudniają remont, renowację lub projektowanie pomieszczeń. Aby remont był jak najprostszy, często stawia się na wykładziny podłogowe z systemem zatrzaskowym. Z pomocą tych systemów nawet amatorzy i laicy mogą układać płytki winylowe bez konieczności korzystania z pomocy fachowców.

CZY TO JUŻ "KLIKNĘŁO" U CIEBIE? – PŁYTKI WINYLOWE OD TER HÜRNE

Dzięki systemowi Click układanie Ter Hürne to prawdziwa bułka z masłem. W tym celu należy najpierw przygotować podłoże do instalacji poprzez usunięcie starych podłóg, takich jak dywany, które nie są mocno zakotwiczone do podłoża, oraz usunięcie kurzu i brudu z podłoża. Wszelkie nierówności należy również wyrównać za pomocą szpachlówki lub podobnego materiału. Następnie można położyć opcjonalny podkład dźwiękochłonny. Najpierw należy dopasować poszczególne deski do istniejących wymiarów pomieszczenia, uwzględniając krawędzie pomieszczenia oraz wgłębienia na rury grzewcze itp. Po wykonaniu tych czynności podłogę można po prostu włożyć w podłoże za pomocą pióra i wpustu. W tym celu poszczególne deski łączone są ze sobą na pióro i wpust. Gdy słychać dźwięk "kliknięcia", oznacza to, że deski są ze sobą trwale połączone. Gdy tylko całe podłoże zostanie wyposażone w designerską podłogę, renowacja jest zakończona i można wejść do pomieszczenia jak zwykle i udekorować je meblami. Przy odrobinie wprawy montaż może być wykonany w krótkim czasie, nawet przez amatorów.

DOSKONAŁE WŁAŚCIWOŚCI TECHNICZNE

Podłoga o grubości 6,00 mm posiada warstwę użytkową o grubości 0,55 mm, dzięki czemu jest szczególnie wytrzymała i odporna na zużycie. Powłoka PU przyczynia się również do tego, że płytki z systemem click są niewrażliwe na uszkodzenia, takie jak zadrapania. Ponadto podłoga designerska posiada liczne techniczne cechy jakościowe. Na przykład, podłoga projektowa posiada właściwości antystatyczne i klasę Bfl-s1 odporności. Oznacza to, że w przypadku pożaru podłoga dekoracyjna jest tylko w niewielkim stopniu palna i tym samym przyczynia się do bezpieczeństwa. antypoślizgowość DS i przydatność do instalacji na ogrzewaniu podłogowymto kolejne ważne cechy.

PODŁOGI OD TER HÜRNE

Dzięki płytkom winylowym firmy Ter Hürne możesz teraz zmienić character każdego pomieszczenia. Niezależnie od tego, czy w pomieszczeniach mieszkalnych, komercyjnych, czy też w pomieszczeniach wykorzystywanych przemysłowo Ter Hürne oczarowuje wszystkie pomieszczenia atrakcyjną atmosferą, którą dzięki designerskiej podłodze można ozdobić takimi atrybutami jak ponadczasowość, przejrzystość, przestronność i orzeźwiająca lekkość. Znajdź swoją nową designerską podłogę w tej kolekcji już teraz! Jeśli nie jesteś pewny swojego wyboru, możesz skorzystać z naszego serwisu darmowej próbki, a kiedy już zdecydujesz się na zakup bądź pewien, że nasza gwarancja nalepszej ceny zapewni Cię o zakupie na jak najlepszych warunkach. Jeśli masz pytania lub chcesz porozmawiać o ofercie indywidualnej, napisz do nas!

Plus icon czytaj więcej