Close icon

Click winyl Wineo - Konwencje z wzorem i funkcjonalnością

Producent Wineo oferuje duży wybór podłóg klik-winyl z różnymi kolekcjami. Z kolekcji Wineo 400, a ta…

czytaj więcej
1 - 20 z 30 Produkty

Wineo oferuje szeroką gamę wzorów, dzięki czemu odpowiedni wystrój jest dostępny dla każdego wymagania designerskiego. Pozwól się zainspirować w naszym sklepie internetowym dzięki różnorodnemu wyborowi winylowego click!

Różne wzory z winylem click od Wineo

Niezależnie od tego, czy jest to naturalny dekor z drewna, delikatny kamień czy urbanistyka - Wineo oferuje winyl w różnych wzorach. A może na przykład wystrój Wineo 800 Wood XL „DLC0068 Helsinki Rustic Oak”? Ten drewniany wystrój w formacie XL z realistycznie wyglądającym synchronicznym tłoczeniem zachwyca jasną szarą reprodukcją dębu. Ten projekt nadaje się do aranżacji pokoju w stylu skandynawskim i nadaje się również do każdej nowoczesnej aranżacji. Jeśli chcesz kamienny wystrój, Wineo 400 Stone „Hero Stone Gloomy” może być właściwym wyborem. Wystrój ciemnego kamienia przyciąga uwagę. Można go skontrastować z jasnym wnętrzem, zapewniając tym samym ekscytujący efekt. Wpisuje się w nowoczesny wystrój wnętrz i może być łączony z klasycznymi meblami. Wystrój Wineo 600 Wood „DLC00011 Patchwork” oferuje również nowoczesny design. Wąskie płytki winylowe w stylu imitującym różne kolory farb tworzą ekscytujący efekt. Dzięki temu niezwykłemu wystrojowi Twoja podłoga stanie się wizualną atrakcją! Zainspiruj się innowacyjnymi możliwościami projektowymi winylowego kliku Wineo!

Właściwa podłoga winylowa do każdego zastosowania

Podłogi winylowe Wineo nadają się zarówno do użytku domowego, jak i komercyjnego, a także do zastosowania w przemyśle lekkim. Jeśli poszukujesz podłogi winylowej Wineo do salonu, możesz wybrać dowolną kolekcję. Wszystkie kolekcje mają klasę użytkową 23, dzięki czemu można je układać w salonie nawet w miejscach intensywnie użytkowanych, takich jak korytarze, salony lub kuchnie. W obszarze komercyjnym, różne kolekcje są odpowiednie dla różnych wymagań. Podłogi winylowe Wineo Ambra są odpowiednie dla umiarkowanie użytkowanych powierzchni komercyjnych, takich jak pokoje hotelowe i małe biura.

Wineo 600 nadaje się do użytku w klasie 32 na przykład w biurach i butikach. Podłogi winylowe z kolekcji Wineo 800 wytrzymują trudne wymagania domów towarowych, szkół i biur na otwartym planie. Nawet jeśli poszukujesz podłogi PCV do układania w sektorze przemysłowym, znajdziesz ją w Wineo. Płytki winylowe Wineo 600 mają klasę 41, dzięki czemu można go układać w lekkim środowisku przemysłowym. Dzięki klasie użytkowej 42, wzornicze pokrycia kolekcji Wineo 800 są odpowiednie dla sektora przemysłu lekkiego normalnie obciążonego. Mogą być instalowane w magazynach i warsztatach. Winyl click Wineo nadaje się do niemal każdego zastosowania!

Trwałość i łatwość

Płytki winylowe Wineo click z licznymi funkcjami technicznymi, to płytki PCV, które gwarantują solidne podłoże. Wszystkie kolekcje mają właściwości zużycia grupy T i tym samym odpowiadają najlepszemu możliwemu poziomowi jakości. W teście jeżdżenia krzesłem biurowym po podłodze winylowej Wineo, żadna z podłóg winylowych Wineo nie wykazywała widocznych zmian. W teście producenci przekonali się także o niskim wrażeniu resztkowym. Ponadto podłogi winylowe charakteryzują się bardzo dobrą odpornością na światło. Mogą być instalowane na konwencjonalnym ogrzewaniu podłogowym z gorącą wodą bez powodowania problemów. Płytki winylowe są zgodne z antypoślizgowością R9, dzięki czemu zapewniają bezpieczeństwo. Poza tym są antystatyczne. Wszystkie pokrycia są trudnopalne i powodują tylko niewielką ilość dymu w przypadku pożaru, co potwierdza klasyfikacja Bfl-s1. W przypadku pojedynczych pokryć producent oferuje gwarancję, jeśli są one ułożone w sektorze prywatnym.

Korzyści z winylu od Wineo

Ten nowoczesny sposób układania podłóg winylowych staje się coraz bardziej popularny - i nie bez powodu. Instalacja za pomocą systemu zatrzaskowego ma wiele zalet. Dzięki temu systemowi nawet amatorzy mogą bez problemu wykonać montaż. Udaje się to za pomocą zwykłych narzędzi i nie powoduje zabrudzenia. W przeciwieństwie do klejenia, możesz użyć nowej podłogi natychmiast po instalacji. Podłogi winylowe z systemem na click nie są mocno związane z podłożem, można je więc łatwo usunąć, a nawet zabrać ze sobą podczas przeprowadzki.

Jak przygotować podłoże?

Przed ułożeniem powinieneś przygotować podłoże do nowej podłogi winylowej. Podłoże musi być czyste, trwale suche, stabilne i równe. Dlatego powinieneś najpierw oczyścić go od wszelkich starych pokryć. Aby usunąć wszelkie nierówności, można je skompensować odpowiednim wypełniaczem. Wyczyść podłogę z możliwych zabrudzeń, takich jak pozostałości farb. Upewnij się, że powierzchnia podłoża jest wystarczająco mocna, nie jest zbyt porowata lub zbyt szorstka. Jeśli chcesz, możesz położyć matę izolacyjną pod winylem zatrzaskowym. Dzięki wielu warstwom, Wineo oferuje również wariant laminatu klik-winyl, w którym izolacja jest już zintegrowana. Możesz dostosować winylowe pokrycie do wymiarów pomieszczenia i przyciąć je. Należy pamiętać, że podłoga musi znajdować się 5 mm od wszystkich ścian i nieruchomych przedmiotów, takich jak framugi drzwi lub aneks kuchenny.

Jak to działa?

Poszczególne panele lub płytki są po prostu „wciskane” w siebie za pomocą pióra i wpustu. Aby rozpocząć układanie, wyrównaj pierwszy rząd ze sprężyną do ściany. W kierunku drugiego rzędu znajduje się teraz bok z rowkiem. Panel winylowy lub płytkę łączy się z ułożonym rzędem, wkładając stronę sprężyny w rowek prowadzonego rzędu. Umieść płytkę pod kątem 30 °. Opuść go lekko naciskając na gwintowany rząd. Stabilne połączenie można uzyskać, blokując płytki winylowe lekkim, gumowym młotkiem.

Kup swój winyl click od Wineo w sklepie internetowym Bricoflor!

Wybrałeś winyl klikowy od Wineo? Następnie możesz szybko i wygodnie zamówić nową podłogę w naszym sklepie. Z nami otrzymasz nową podłogę winylową - dzięki naszej najlepszej gwarancji ceny - w niesamowitej cenie! Chcesz najpierw przekonać się o jakości wybranej podłogi? Następnie możesz poprosić o bezpłatną próbkę. Jeśli planujesz duży projekt budowlany, taki jak remont biurowca, możesz skontaktować się z nami w celu uzyskania indywidualnej oferty. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, telefonicznie za pośrednictwem naszej infolinii, online za pośrednictwem poczty e-mail lub za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego. Czekamy na Twoją wiadomość!

Plus icon czytaj więcej