Gerflor Creation 30 X'Press – Francuska jakość

Gerflor, francuska firma produkująca wysokiej jakości podłogi winylowe, wprowadza innowacje i zawsze stara się tworzyć naj…

czytaj więcej

Nie znaleziono produktów!

Zmień kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie. Jeśli nadal nie znajdziesz niczego istotnego, odwiedź stronę główną i wypróbuj niektóre z naszych bestsellerów!

Luksusowe płytki winylowe 30 X'Press przyciągną uwagę i sprawią, że wszyscy Twoi goście będą zazdrośni! Jeśli chcesz nową podłogę winylową, która jest przyjemna do oglądania i równie łatwa w instalacji, jest to produkt dla Ciebie. Przyjmij niesamowite funkcje techniczne i stylowe gamy Gerflor Creation 30 X'Press i pozwól swojej przestrzeni przekształcić się w prawdziwą strefę relaksu.

Gerflor Creation 30 X'press - Stylowa i łatwa winylowa podłoga

Płytki winylowe kolekcji Creation 30 X'Press Gerflor są fantastyczne i łatwe w instalacji, dzięki czemu będziesz pozytywnie zaskoczony. Ze względu na luźne układanie, produkt można łatwo przenieść i ponownie zainstalować w innych obszarach. Jeśli chcesz bardzo szybko położyć podłogę, zalecamy ten produkt, ponieważ można go umieścić 15 m² na godzinę. Nie musisz poświęcać całego weekendu na instalowanie tych płytek podłogowych z winylu.

Charakterystyka wyjątkowych płytek winylowych Gerflor 30 X'press

Płytki winylowe loose-lay Gerflor Creation 30 X'Press, dostępne w kilku kolorach, zapewnią Twojemu wnętrzu bardziej rustykalną atmosferę. Znajdziesz tu takie kolory, jak „0618 Caramel” lub „0374 Parker station”, to prawdziwe imitacje kamienia. Od teraz woja podłoga będzie pokryta bardzo realistycznymi płytkami PCV. Płytki winylowe są bardzo stylowe i innowacyjne pod względem technicznym. Dzięki klasie użytkowania 23 i 31 mogą być bez problemu zainstalowane w pomieszczeniach mieszkalnych, takich jak lokale o średnim natężeniu. Posiadają również warstwę ścierną o grubości 0,30 mm, która pozwala im wytrzymać uderzenia i zarysowania. Ponadto izoluje szumy od 5 dB. Dodajmy, że ta podłoga winylowa nie ma problemu z fotelami na kółkach, co oznacza, że ​​idealnie nadaje się zarówno do biura domowego, jak i biznesowego. Ponadto powłoka jest antystatyczna, antypoślizgowa, odporna na światło i kompatybilna z większością systemów ogrzewania podłogowego.

Innowacyjna marka Gerflor opracowała strukturę powierzchni, którą znajdziesz w produktach Gerflor Creation 30 X'Press. Ta struktura powierzchni nazywa się PUR + i utrzymuje produkt w jak największym stopniu w dobrym stanie. Wszystkie te cechy sprawiają, że te płytki winylowe są wyjątkowym produktem. Gerflor Creation 30 X'Press nadaje się do instalacji we wszystkich typach pomieszczeń.

Gerflor Creation 30 X'press teraz w Bricoflor!

Podłogi loose-lay łączą styl i praktyczność, pozwalając na odnowienie kreatywnych marzeń, przy jednoczesnym zachowaniu łatwości i prostoty procesu. Liczne funkcje techniczne, które pozwalają na wykorzystanie tych innowacyjnych podłóg winylowych w każdej przestrzeni, w tym w miejscach o dużym natężeniu ruchu pieszego, gwarantują ich wytrzymałość i trwałość. W Bricoflor, znajdziesz najszerszą gamę podłóg LVT, aby znaleźć wykończenie, które najlepiej odpowiada Twoim gustom i potrzebom. Mamy najlepsze produkty pod względem jakości i ceny na rynku. Skontaktuj się z nami, a nasz personel Bricoflor pomoże Ci odkryć produkt, który najlepiej spełnia Twoje potrzeby i pragnienia.

 

Plus icon czytaj więcej