Gerflor Creation 55 X’Press – Niezawodny producent

Od 2015 Gerflor nieustannie prowadzi nową fazę produkcji. Dzięki płytkom winylowym PCV, Gerflor Creation 55 X’Press …

czytaj więcej

Nie znaleziono produktów!

Zmień kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie. Jeśli nadal nie znajdziesz niczego istotnego, odwiedź stronę główną i wypróbuj niektóre z naszych bestsellerów!

Gerflor Creation 55 X’Press - Innowacja i nowoczesność

Gerflor Creation 55 X’Press to płytki winylowe PCV, które ułatwiają życie, ponieważ są bardzo łatwe do montażu. W przypadku błędu możliwa jest nawet zmiana położenia płytek winylowych tej kolekcji natychmiast, bez uszkadzania podłogi lub powłoki PCV. Płytki winylowe Gerflor Creation 55 X’Press to innowacyjne produkty, które są wyjątkowo odporne na wszelkie warunki.

Płytki winylowe 55 X’Press - Wybór, który jest wyjątkowy

Kolekcja Gerflor Creation 55 X’Press jest dostępna w różnych kolorach imitacji drewna, aby zaspokoić wszystkie gusta. Od hebanu do drewna bielonego czasowo, płytki PCV są idealne do wprowadzania w Twoich pomieszczeniach, ponieważ przekształcą Twoją przestrzeń w odprężające i przytulne miejsce, sprzyjające wszelkim działaniom komercyjnym lub domowym. Winyl Gerflor Creation 55 X Press, dostępny w kilku kolorach, to brakujący element, którego potrzebujesz, aby nadać wnętrzu nowoczesny i designerski wygląd.

Gerflor Creation 55 Xpress - Charakterystyka

Płytki winylowe PCV Gerflor Creation 55 X’Press są innowacyjnym produktem dzięki wysokiej wydajności. Faktycznie, te płytki LVT są bardzo odporne, ponieważ powłoka PCV ma znaczną warstwę ścierną oprócz samej grubości. W rezultacie płytki winylowe Gerflor Creation 55 X Press są wysoce izolowane akustycznie przed uderzeniami i hałasem. Ponadto, Gerflor Creation 55 X Press zapewnia stabilność wymiarową i umożliwia płynne przemieszczanie mebli na kółkach. Dzięki obróbce powierzchni Gerflor winyl Gerflor Creation 55 X’Press jest wytrzymały i antypoślizgowy, powłoka PCV jest również odporna na chemikalia, słońce i ogień. Wszystkie te cechy sprawiają, że płytki winylowe Gerflor Creation 55 X Press są wyjątkowym produktem odpowiednim do każdego zastosowania w każdej przestrzeni.

Zobowiązanie do środowiska przez Gerflor

Gerflor jest liderem ekologicznych inicjatyw w swoim modelu biznesowym, czego przykładem są produkty winylu Gerflor Creation 55 X Press. Ta kolekcja, przeznaczona do ochrony środowiska, została zaprojektowane ze zdrowych i trwałych surowców, bez metali ciężkich i rozpuszczalników. Płytki PCV Gerflor Creation 55 X Press są de facto w 100% przetwarzalne. Co więcej, te płytki PCV spełniają normy europejskie i w żaden sposób nie emitują chemikaliów, które zmieniają jakość powietrza w pomieszczeniu, dlatego wszystkie płytki winylowe Gerflor Creation 55 X Press są sklasyfikowane jako A +.

Kolekcja 55 X’Press jest dostępna w naszym sklepie online!

Sklep internetowy Bricoflor oferuje płytki winylowe Gerflor Creation 55 X’Press w najlepszej cenie. Rozpoczęcie zamówienia odbywa się na stronie internetowej, pocztą lub telefonicznie. Możliwe jest również zamówienie darmowych próbek za pośrednictwem witryny, dzięki czemu można przeglądać i dotykać produkt, który Cię interesuje ze wszystkich stron. Również, kupując ze strony bricoflor.pl korzystasz z gwarancji i naszych najlepszych cen.

Plus icon czytaj więcej